Treść opublikowana przez Kasjan
-
Oswietlenie sprawne, ale pali sie kontrolka od spalonej zarowki.
Zauwazylem tez ze zarniki jakos tak slabiej swieca. Sporo slabiej. To moze miec jakis zwiazek?
-
Oswietlenie sprawne, ale pali sie kontrolka od spalonej zarowki.
No zgadza sie. Mam w miejscu dlugich zarowki led do jazdy dziennej bo mam biksy od Grzeska. Ale jezdze juz 1,5roku i dopiero teraz sie zapalila kontrolka?
-
Oswietlenie sprawne, ale pali sie kontrolka od spalonej zarowki.
Jakis czas temu na fisie zapalila mi sie nagle kontrolka spalonej zarowki. Ale po ogledzinach auta wszystko okazalo sie sprawne. Czy ta kontrolka ma jakies inne znaczenie czy cos po prostu wariuje?
-
Ati By gregor :)
Za ile można takiego bitka wychaczyc?
-
ktore felgi?
oczywiście Avusy
-
B5 AVANT JAKIE ALU Beda pasowac
Nie baw sie w 17" bierz flat5 albo rs4 i będzie zacnie
-
Spot Białystok
No myśle że dla ludzi z BI może być troche daleko do Augustowa...
-
Spot Białystok
Panowie, w białymstoku ciężko zebrać się A4 a Wy tylko same 3.0 chcecie? No ja bym chętnie też wpadł bo chce kupić b6 właśnie z takim motorem. Ale może przenieśmy rozmowy do wątku przyklejonego spoty Białystok?
-
B6 DIVISION
Fajerwerki z czasem mozna dorezac Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
B6 DIVISION
Witam Panowie! Mam pytanko. Czy majac okolo 23k mozna znalezc jakas fajna b6 czy lepiej jeszcze poczekac i odlozyc wiecej? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No dzis odpada. Bo wieczorem jestem umówiony tak jak i większość pewnie. Myślę że niedziela bedzie dobrym dniem tylko teraz kwestia godziny.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Niedziela godzina 14? Parking pod Alfą czy Tesco?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A niedziela może?
-
rejesracja USDM.
PPHU AGO - szyldy,znaki,materiały reklamowe
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ja kabla nie mam. Ale jak znajdziesz od kogos pozyczyc to bede mogl ci dostarczyc bo narazie jestem caly czas praktycznie wolny.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No gruby kaliber wyciągnełeś, b6 Laguny to malinka, ale wiesz że jest ona sporo więcej warta obecnie niż s4b6 ja wiem że niektórym 20-30k za ~12 letni samochód to dużo. Ale niestety ja już zachorowałem i nie odpuszczę PS: Co wy na to? Ciekawe no nie? Oferta - Audi S4 - Witam. Z ogromnym żalem wystawiam na sprzedaż swoją eseczkę. Niestety, sytuacja zmusza mnie do wystawienia ogłoszenia na tyle d
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nee... B6 raczej nie. Ale nic nie powiedziane jeszcze. Kto wie co się jeszcze wymani mi w głowie. Dokładnie, chętni do Bukowiny? Ja mam 3 miejsca jak coś
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ho Ho HO!! Cześć, dawno nie byłem na forum, ale widze postów na podlasiu mało przybyło Gwerty, skórka wsadzona, zostało mi tylko te boczki co przy tylnej kanapie są obszyć, jakoś nie miałem chęci za to się wziąć. Co tam u Was? No ja troszkę ciułam na moje marzenie czyli s4 a mianowicie smigam autem z silnikiem v10 :PPP Dokładnie Tatra 815 Autko już niedługo wysatwie na allegro, tak jak i motor. Ale jak pomyśle o tych cwaniaczkach co przyjadą i będą wybrzydzać to mnie szlak trafia. Jak nie sprzedam auta całego to rozbiore co lepsze i pogonie oddzielnie. Plan jest żeby do wiosny ( kwiecień/maj ) sprzedać wechikuły tak żeby uzbierało się około 30k. No i za tą sumkę szukać ładniej s4. Ale polskę to chyba sobie odpuszczę w poszukiwaniach. A Olecko już się weselowało?
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Co tu dożo gadać, auto już na tapecie mam cudo furka, mam nadzieję że w Bukowinie będzie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie ma bata, spierdalam do Norwegi ale tak na poważnie joker-lukasz czy ze znajomością angielskiego i jakimiś tam uprawnieniami jest tam szansa na jakąkolwiek prace? Czy tylko znajomości wchodzą w gre?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Oj kusisz kusisz Filip no naprawdę noszę się z tym już od dłuższego czasu. Na moto mam już kupca, znajomemu się spodobała i odkupi odemnie, teraz tylko jak będę chciał pogonić moje a4 to jak pomyśle ile serca i kasiory w nią poszło i jak ma przyjechać jakiś specjalista ze szwagrem mechanikiem to mi słabo się robi. Więc chyba najrozsądniej byłoby to co da się sprzedać to pogonić na forum ew. alledrogo a same autko oddać za pare tysi, bo nie ma co się oszukiwać ale z tym silnikiem i rocznikiem to auto nie jest wiele warte ( dla mnie jest ).
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak tak, brałem to pod uwagę. Ale za 20tyś to ciężko o coś w dobrym stanie. A w niemcowni to esy jeszcze droższe ale za to jako tako utrzymane. Tylko że doliczyć jeszcze cło to wyjdzie niecałe 30k za przedlifta. No ale Sylwek, mając Q to można się pokusić o swapa na BiT
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak tam Panowie przygotowania przed zimą? No ja to z racji tego że sprzedaje motor to wyruszam do niemcowni w poszukiwaniu Q ale nie Q7 tylko Jakiejś ładnej B5 w quatrooo. Wymagania to właśnie Q i 1.8T lub w ostateczności jakiś diesel ale to wtedy naprawdę cacko musi być. Swojej audi nie sprzedam narazie, i jak się uda mi przytachać coś senoswnego to poprzekładam swoje graty i tamtego golasa pogonie za pare złotych. Szkoda jest mi się rozstawać z dźwiękiem v6 no ale nie mam zamiaru opłat za***istych znowu płacić.
-
Co myślicie o tych kołach
FELGA ALUMINIOWA AUDI A3 8P0 5x112 7,5x18ET54 (2575761924) - motoAllegro - to jest coś pięknego jak dla mnie, tylko że to z A3 wiec dystans konieczny FELGI ALUMINIOWE VW AUDI 5X112 18" ORYGINALNE (2624471936) - motoAllegro - no i ja w takie celuje, piękne flaty. A te "slajny" to odpuść, za dużo tego jest na naszych drogach.
-
Mechanizm prowadniczy podnoszenia szyby
audi a4 b5 mechanizm szyb lift ramka silnik 99-01 (2610656227) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. podnosnik ramka szyb lewy przod audi A4 Warszawa (2574689988) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. podzwoń sobie może ktoś Tobie sprzeda potrzebną Tobie częśc