Treść opublikowana przez Kasjan
-
Progi S4 czy warto kupić
Ale to sa same dolne tylko? Bo z opisu wyglada ze tak ale na zdjecie sa z listwami na drzwi.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No Panowie... To Augustow ma w suwalkach sie spotykac? ale i tak bylo za***iście, tak jak Johny mowi nagadac sie nie moglismy. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To ja do Olecka napisze i do Grześka. Kasjan, pytałeś czy mogę edytować tu wszystkie posty
-
Swap z 2.6 [ABC] na 2.8 [ACK] warta zachodu inwestycja?
Witam, jestem posiadaczem audi z silnikiem 2.6 ale juz po 1,5roku użytkowania brakuje mi trochę kopa. Na s4 może i było mnie stac ale tylko na zakup, a nie utrzymanie, więc mija się to z celem. No i tak myślałem nad swapem na 2.8 tam jest już w miare sensowna moc. Minusem jakim wiedzę jest to że jestem w posiadaniu wersji z napedem FWD. Czy lepiej nie wkładać w to kasy i sprzedać obecne audi i kupić jakiegoś 1.8T Q i wtedy z modami w silniku się bawić? Czy swapować na ACK? Szkoda mi mojej budy ponieważ troche czasu i pieniędzy jest tam włożone a tak od nowa wszystko bym musiał zaczynać...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak olecko? Sylwek?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie! To dziś spot o 17 pod TESCO? Ktoś będzie? Filip? Sylwek? Olecko? Marcinos? Johnny? Gwerty mówił że mu pasuje. Mi też, także piszcie.
-
Progi S4 czy warto kupić
No wyglądają jak ori, teraz tylko kwestia ich wytrzymałości, prawdopodobnie są wykonane z laminatu. A z tego co wiem jest to materiał wytrzymały, łódki się robi z niego na przykład. Zapytaj sprzedawcy dokładnie o materiał z jakiego sązrobione. Bo cena fajna, ja zapłaciłem za używki 500zl :/
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Daj numer do tego oddziału w Wawie. Zadzonię i sprawdzę ile wezmą za Q7. 606 702 437 prosze.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
A wiec... Dzwoniłem do firmy OEM w Krakowie, bo jestem zainteresowany pomalowaniem całego auta. No i miły Pan powiedział mi że z racji tego że do Krakowa mam daleko to mają jakiś tam partnerski oddział w Warszawie i podał mi numer i tam żebym się umówił. No ale w sumie lepiej zaszczedzic te pare km i niech w wawie robią czy pojechać do Krk i niech OEM maluje. Bo słyszałem ze w OEM to im ładnie wychodzi a o tym serwisie w wawie to nic nie slyszałem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dostałem info od Gwertego że wyrusza w piątek w nocy i bedzie na sobote rano. To teraz kwestia kiedy się spotykamy? Mi pasowało by niedzielne popołódnie ale to jest kwestia dogadania.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja to czekam na Grześka więc ja będę mógł wtedy kiedy On
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wlasnie. Bo jakby bez kebabow to na pewno nie oni :decayed:
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
No a jakis inny typu pomarancz czy zolty? No a jak z ta czystascia na powierzchniach malowanych plasti dipem?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
No a powiedzcie jak z kolorem biały mat jest trudniejszy do utrzymania niż czarny?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
No najbardziej mnie wlasnie to przerazalo ze jakby cos sie stalo to jak to potem sie pokryje. No to postanowione, teraz tylko musze zadzwonic do oem i zapytac o dokladna cene i ustawic sie na termin. A czy pod wplywem minusowej temperatury nie dzieje sie nic niepokojacego z plasti dip?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Sledze i sledze ten temat i tak nasunelo mi sie pare pytan. Chcialbym cale auto pomalowac na czarny mat a mam teraz srebrny kolor to nie powinno byc problemu? Sam tego nie bede malowal bo sie nie mam umiejetnosci/sprzetu. Oddalbym do tej firmy oem+ no i czy ktos juz kozystal z ich uslug? Czy w zime tez maluja? No i czy jak powiedzmy na jakims elemencie powiedzmy zostanie naruszona ta warstwa plasti dip to to potem zeby to naprawic to trzeba zerwac w tym miejscu powloke i nowa nalozyc czy mozna jakos inaczej to zalatac?
-
Boczki drzwi
Czyli ja jak u siebie bede wstawiał skórę to nie musze całych boczków zmieniac tylko ten element zaznaczony?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Halo halo Panowie! To jak z tym spocikiem? Mial byc w okolicach 10, mowcie kiedy wam pasuje no i najlepiej zeby dla Grzeska pasowalo, bo skoro bedzie w suwalkach to warto sie zobaczyc.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ja jak już pisałem, dla mnie rybka tylko fajnie żeby był Grzesiek bo muszę coś odebrać od niego
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to można coś pomyśleć nad 8 - 9. Dla mnie nie ma problemu, wszystko jest do dogadania
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czy Ty mnie nie śledzis? Hehe, no ja Ciebie nie widziałem, mało rozgarnięty jestem trzeba było krzyknąć to razem by coś sie No to jak z tym spotem. Kto na chwilę obecna wygospodarowałby troszke czasu 10 września?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to dlatego można z wyprzedzeniem zacząć organizować się to może więcej nas się pojawi
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Można coś kminić, ciekawe jak Olecko? Dla mnie najlepiej by było 10 września, nawet wtedy Grzesiek moze będzie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Aha... sie nalicytowałem. Ja tu liczyłem na jakąś mega okazję a gości gada że za mniej jak 900 EURO!! Nie sprzeda ich to mógłby ustawić przynajmniej cenę minimalną.
-
Dziwne stuki w tylnym zawieszeniu avant
U mnie takie stuki pojawiły się po zamontowaniu gwintu...