Treść opublikowana przez Kasjan
-
Czy do Zmiany z 288mm na 312mm wystarczy nowa tarcza i jarzmo??
Nie chcę zakładać nowego wątku więc zapytam tutaj... zrobiłem swap na 312mm nowe tarcze + klocki i tak sobie przejechałem z 300km i pojawia się przeraźliwy pisk jakby klocków nie było. Ten pisk pojawia się tylko w końcowej fazie hamowania, czego to może być wina?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie... Mogę licytować te felgi? Podejdą do A4? W sensie te ET mi nie pasuje, ale bedzie potrzebny dystans tak? BBS RS 861 ORYGINALNE 18" (2573471940) - motoAllegro
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Po środku
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No kurde zapomniałem!! Następnym razem Filip ładne to to, zamawiam rundkę A i ja się pochwalę : Moj to ten zielony komar <br /><br />
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Postaram się przytoczyć
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mój brat jest magazynierem w hurtowni REDO, ewentualnie hurtownia Eurocash w suwałkach. Ostatnio załatwiałem dla znajomych tam wódkę sobieski na wesele. Tylko nie pamiętam ile wtedy wychodziła musiałbym sprawdzić.
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
Tego Ci zycze. Bo tak na szybko to ciezko sie zrywa ta folie Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja będę Z tego co z Filipem gadałem to powinien być w aug ale nie wiem jak u niego z czasem. A i Olecko powinno się pojawić bo dla Karolsterki mam fanta przecie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
PANOWIE!! Dawno nie bylo spota zadnego. A mysle ze teraz bedzie dobra okazja. Dlugi weekend. Gwerty nas odwiedzie. Mozna bedzie sobie milo pogadac. Teraz pytanie ilu chetnych? I jaki termin pt czy sob? Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja mam 4 sztuki Michelin 205/55 w za***istym stanie, kupiłem je używkę i miałem na nich śmigać no ale trafiły mi się moje 17 i te leża w garażu. Wiec jak coś możemy się dogadać
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja wrocilem z obwodnicy. Kolega chcial porownac swoje b5 1.8t z moja. I tak powiem ze leb w leb. Ale juz gdyby mial wirusa tak jak Sylwek to byloby kiepsko. No i sie przejechalem pierwszy raz 1.8t. No charakterystyka silnika calkiem inny, piekny swist. Ale ja jednak kocham dzwiek mojego v6 Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Haha no coś w ten deseń Oj tam dobra szpachla nie jest zła
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja mam za fajne pieniądze. No tylko tak jak mówiłem w środku niezniszczony, naprawdę ładny. Tylko blacharka nie jest jakaś super. Zreszto bus do wglądu cały czas. 1998r, 9 osób, 2.5TDI, caravelle, 15 500zł.
-
Koszt przekładki zawieszenia
U mnie za zmianę zawieszenia ( sprezyny + amory ) policzyli 100zł. A geometria 50zł na stacji diagnostycznej. A nie masz jakiegoś kolegi co trochę się kuma na mechanice?
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Czy ktoś ma proschiaki na sprzedaz?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie... mam problem. Moja mama powiedziala ze odkupi moje audi jesli powyciagam te wszustkie moje dodatki i wstawie normalny zawias. Czyli za serie wyjdzie 8tys. Teraz sam nie wiem czy to mozliwa cena? A z drugiej strony juz bym polowal na Q z 1,8t albo 2.8. No i oczywiście dołożyłbym tak ze 3-4tys
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Folia czarny mat
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nieee... :cry::cry::cry::cry: gość zaczął się cenić troche. Ja miałem mu dać swoje i dopłacić 600zł. Teraz tak koło 1000zl mialbym doplacić bo to są oryginały. I takie tam gadki. No ale cały czas scigam gościa może uda się jakoś mu przemówić do rozsądku że w mojej B5 będą One najładniej leżały. A tak pozatym to czekam na gwint supersorta i niedlugo oklejanie dachu auta i lusterek
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Taaak bardzo dobrze widziałeś. z tym że ja tak na 19-20 dopiero tam będę. Jakoś się złapiemy mam nadzieje!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Haha skąd ja to znam... Ja to muszę jakoś w konspiracji działać przy audi, tak na zasadzie prania brudnych pieniędzy ---------- Post dopisany 22-05-2012 at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany 19-05-2012 at 10:16 ---------- Poumierali na tym słońcu... Halllooooooooooo!!!!!??? Nawet Filip zamarł ( kortowiada hehe ) Co tam słychać Pany? Mody? Plany? Dzieci? Kochanki? Mi ostatnio pod dyskoteką jakieś typy chcieli opony przeciąć!! Na szczęście zareagowałem w czas:grin::grin: ---------- Post dopisany at 17:32 ---------- Poprzedni post napisany at 17:32 ---------- Poumierali na tym słońcu... Halllooooooooooo!!!!!??? Nawet Filip zamarł ( kortowiada hehe ) Co tam słychać Pany? Mody? Plany? Dzieci? Kochanki? Mi ostatnio pod dyskoteką jakieś typy chcieli opony przeciąć!! Na szczęście zareagowałem w czas:grin::grin:
-
Oklejanie auta folia-Np.czarny mat
dzis na drodze mijalem CLS`a srebnego z czarnym dachem, lusterkami i felga - zajefajny efekt Dach i lusterka ok, ale jakoś czarna felga mi nie podchodzi...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to prawda się cenią jak cholera... Widziałem na allegro kilka sztuk pojedynczych ale i tak cena cena za szt. ~350zł.
-
Oklejanie auta folia-Np.czarny mat
Ja mam srebrne auto. I będę w olsztynie oklejał dach na czarny mat + lusterka + grill. Ma wyjść w granicach 650zł.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Koledzy muszę się pochwalić... Właśnie wróciłem od kolegi przymierzałem felgi ORYGINALNE Flat5 18' normalnie cud miód malina. Szał pał. Jestem tak napalony, tylko musze z gościem się dogadać bo trochę się ceni za nie, ale jakoś tam swoje oddam troszkę dopłacę i będą moje. Przeraza mnie oponka trochę 215/35/18. Trochę jak koza wygląda, będę musiał od razu ją posadzić jakoś niżej Felgi w polerce, odmalowane, idealne, proste ( sprawdzane ). No i jeszcze taki mały modzik za 2tyg wpadnie. jadę do olsztyna i przy okazji tam się umówiłem na oklejenie dachu, lusterek na czarny mat. Ahh już nie mogę się doczekać.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Ja pier&*%# 21 stron pouczania, molestowania i wgl. Ale jak ja cos w watku swoim zapytalem to dupaa sie odwrocili i nie komu doradzic:-P sie poskarze. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2