Treść opublikowana przez Kasjan
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No bo sprawa jest tak że kolega chce jakieś auto kupić, dla niego w sumie bez różnicy a ma koło 7k no i sie uparł żeby jechać na litwe. Ja jak pamiętam ostatnim razem byłem to jest tam mało aut w tym przedziale cenowym. Ale jak On sobie życzy. Tak czekałem aż Sylwek się wypowie w tej kwestii No bo Twoja jest naprawdę elegancka a o ile pamiętam to właśnie tam ją wyrwałeś Ja wiem jak byłem w DE po swoją, i miałem kilka do oględzin to na zdjęciach były OK ale jak je zobaczyłem to nawet jazdę próbną darowałem...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No bo właśnie mam ochotę albo na jakieś graty, ew jakieś auto niedrogie bo słyszałem ze kaunas to wt i czw to prawda?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Yo!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Yo!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Yo!!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No u mnie tez napadane, czy wtajemniczeni moga mi powiedziec kiedy najwiekszy ruch na giełdzie w kownie i marian?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak widzialem inreresujace. Jak tam panowie bialo za oknami?
-
Komputer na części - gdzie kupować?
Nie kupuj gotowych komputerów stacjonarnych! - Stop gotowcom! STOP gotowcom z Allegro! - Składamy komputer - kupujemy części - Forum Actionum Tyle ode mnie. Nie kupujcie gotowców z allegro. Lepiej poprosić kogoś kto się zna żeby dał konfigurację no i te częsci samemu oddzielnie pozamawiać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No na chwilę obecną ja też jadę na 100%
-
[B5 ADR] Czerwona :D Łysy
No ja jeździłem pół roku na przyciemnianych szybkach przednich i nie miałem komplikacj, a folia to była 3m jakaś najjaśniejsza. Zerwałem tylko dlatego że w nocy dziewczyna nie chciala jeździć bo cos tam jej przeszkadzało.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak dokładnie az troszkę wczoraj musiałem poświętować. A jak tam u Was Panowie ostatki? PS: Filip nie mogłem się do Ciebie dodzwonić już o 8, czyli pewnie dobrze :decayed:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bla blaa bla o aku. Mam nadzzieje ze sie koledzy bardzo dobrze sie bawicie w sobotunie ja juz jestem mily milej!!!/;!! Wysyłane z mojego Bols za pomocą Tapety
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wszystkie centry mają taką kropeczkę informującą o jego stanie naładowania? czy to jest wiarygodne czy tylko pic?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to troche mnie panowie nastraszyliście... Bo ja niedawno właśnie kupiłem sobie Centrę i zapłaciłem cos koło 350zl. Sporo kasy ale myśle że te pare latek powinien wytrzymać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Felgi ładne, pamiętasz Filip tego gościa co za Raczkami oglądaliśmy tą s4? To w swojej prywatnej s6 miał takie same
-
[ALL B5] Audi A4 Quattro B5 2.8 V6 193 KM 1997 LPG
Motornia cudowna Dźwięk jest kozak V6 modziłeś coś z tłumikami? Pozazdrościć Q
-
Modyfikacje Oświetlenia i Zderzaka
Kratka 1szt - 150zl Srodkowa kratka - 60zl Halo - 300-450 No i dolicz malowanie ale to juz w zaleznosci od zakladu. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
Modyfikacje Oświetlenia i Zderzaka
No plany masz niezłe, ale mam nadzieję uświadamiasz sobie że cena zderzaka od s4 z kratkami i belką i do tego halogeny bedzie sporo większa od wyrezania halo np w przedlifcie? ( wiem coś o tym bo przerabiałem ten temat )
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
W warszawie jest oddział partnerski czy jak mu tam OEM+ nie pamietam jak się nazywa ale mam do nich numer.
-
Wszystko o pielęgnacji auta - kosmetyki samochodowe
Może ktoś poprawić linki do Zestawu dla początkującego?
-
Brudna tapicerka - czym czyścić?
Ja najpierw chciałem sam ogarnąć środek, ale za dużo zachodu no i brak doświadczenia, oddałem do firmy i za 140zł kompletnie mi wyprali wnętrze i bagażnik. Muszę powiedzieć że naprawdę od razu powiało świeżością w samochodzie. No powiedzmy koszt nie jest mały, ale efekty naprawdę utrzymują się długo. No a teraz to samemu raczej beż ocieplanego garażu nie ma szans...
-
Na gwincie zimą... konserwacja
http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/konserwacja-zawieszenia-gwintowanego-251979/ pytałem też o to, ale dla mnie to już nie było chętnych do pomocy No ja tak samo posiadam gwint supersport i doszedłem do wniosku że nie powinno to być jakieś dziadostwo więc jako tako jakość powinna być i na wiosnę w dół poleci bez większych problemów. A ta folia strecz to na założonym gwincie?
-
Wymiana silnika ABC na co ??
Pierwszy raz slysze ze rozrzadu sie nie wymienia... mysle zo to bujda. Ja u siebie wymienilem w tym roku przed wakacjami. Zaden mechanik nie mowil ze nie trzeba. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ok pasuje. Olecko czekamy. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL] Zakładacie kołpaki na stal czy jeździcie bez ?
Tym bardziej ze cena oryginalnych felg 15' czy nawet 16' nie jest jakas duzo wieksza od stali. Wiec mozna pozwolic nawet na alu w zime. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2