Treść opublikowana przez Kasjan
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja zawsze i wszedzie jak ma byc wypite w takim skladzie tylko wspomnieli o alkoholu i watek ruszyl hehe
-
Strefa motocyklistów
No ja wcale nie mialem doczynienia z wiekszym enduro... yamahe dt125 kiedys mialem ale z 450to niewiele wspolnego ma. Bo plastik to chyba nie dla mnie... slabe drogi w okolicy. A zreszta jezdzi troche tego. A taki sm to niezla perspektywa.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dziury i tak beda... ale moze cos polataja. No ja to na jajka swiecic na letnich juz bym chcial.
-
Strefa motocyklistów
Siemka!! Ja pogonilem swoja 636 niedawno... mialem sobie darowac ten sezon ze wzgledu na prace ale jak soe robi teraz cieplej to nie wiem czy wytrzymam... ale kusi mnie teraz na supermoto. Bawil sie tym ktos?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nawet w kosciele bylem Apropo majowki. Pomysl mega, tylko trzeba Pana moderatora dzialu zaprzegnac. Fajnienby bylo gdyby wiecej aut bylo. Dlatego trzeba wczesniej zabrac sie za planowanie... Filip?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zgadza sie zgadza! Jechalem na spota do suwalk. I nigdy w olecku nie bylem to z dziewczyna pojechalem pozwiedzac a z olecka droga do suwalk tragedia... jak zajebalem podwoziem na jednym mostku to az slabo mi sie zrobilo. Dobrych masz informatorow
-
RS4 B5 By Kosiniak.
Auto marzen... gratuluje. No i fajnie ze takie auta sa w dobrych rekach. No i nie wiedzialem ze na podlasiu takie auto jest fajnie by bylo kiedys na zywo takie auto zobaczyc...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Panowie co tak cisza? Ja juz nie moge sie doczekac kiedy odbiore oponki i zapodam letni setup tylko jeszcze jakis dystans by mi sie przydal. A jak u Was kiedy na lato przechodzicie? Olecko zyje ?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A co zmieniasz kolor? Dla mnie ciemne bardzo ladnie ze zlotym wyglada. Z bialym tez ale to juz oklepane chyba...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja to juz opuszczam dom wiec widzimy sie o 18. Jakby cos sie zmienilo to niech ktos skrobnie smska.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Będę
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ja chetnie! Moze w niedziele o 18?
-
v6 Jak powina wyglądać prawidłowa praca silnika na saniach
Mam taki sam silnik i też czasami mam problem z obrotami na zimnym silniku ale u mnie zaraz to przechodzi. Nie tak długo jak u Ciebie. Wstępna diagnoza mechanika to przepustnica.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jaki rozmiar oponowni? to te o których mi mówiłes?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Dźwięk :slina::slina:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
18'' i problem z oponkami...
Ja mam na gwincie opuszczoną na 18flat et43 i 225/40 jest spoko. Ale jak masz zamiar zglebiać to 215/35 poszukaj na alledrogo jest tego.
-
[B5 APS] Seiko - Silver & Black :P
Na jednych fotkach masz blachy zakryte na innych nie, czy to Twój prawdziwy numer rejestracyjny?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Obszywanie robi robotę! Też chyba muszę sie skusić na taki zabieg
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!