Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Ja zawsze i wszedzie jak ma byc wypite w takim skladzie tylko wspomnieli o alkoholu i watek ruszyl hehe
  2. No ja wcale nie mialem doczynienia z wiekszym enduro... yamahe dt125 kiedys mialem ale z 450to niewiele wspolnego ma. Bo plastik to chyba nie dla mnie... slabe drogi w okolicy. A zreszta jezdzi troche tego. A taki sm to niezla perspektywa.
  3. Dziury i tak beda... ale moze cos polataja. No ja to na jajka swiecic na letnich juz bym chcial.
  4. Siemka!! Ja pogonilem swoja 636 niedawno... mialem sobie darowac ten sezon ze wzgledu na prace ale jak soe robi teraz cieplej to nie wiem czy wytrzymam... ale kusi mnie teraz na supermoto. Bawil sie tym ktos?
  5. Nawet w kosciele bylem Apropo majowki. Pomysl mega, tylko trzeba Pana moderatora dzialu zaprzegnac. Fajnienby bylo gdyby wiecej aut bylo. Dlatego trzeba wczesniej zabrac sie za planowanie... Filip?
  6. Zgadza sie zgadza! Jechalem na spota do suwalk. I nigdy w olecku nie bylem to z dziewczyna pojechalem pozwiedzac a z olecka droga do suwalk tragedia... jak zajebalem podwoziem na jednym mostku to az slabo mi sie zrobilo. Dobrych masz informatorow
  7. Auto marzen... gratuluje. No i fajnie ze takie auta sa w dobrych rekach. No i nie wiedzialem ze na podlasiu takie auto jest fajnie by bylo kiedys na zywo takie auto zobaczyc...
  8. Panowie co tak cisza? Ja juz nie moge sie doczekac kiedy odbiore oponki i zapodam letni setup tylko jeszcze jakis dystans by mi sie przydal. A jak u Was kiedy na lato przechodzicie? Olecko zyje ?
  9. A co zmieniasz kolor? Dla mnie ciemne bardzo ladnie ze zlotym wyglada. Z bialym tez ale to juz oklepane chyba...
  10. Ja to juz opuszczam dom wiec widzimy sie o 18. Jakby cos sie zmienilo to niech ktos skrobnie smska.
  11. No ja chetnie! Moze w niedziele o 18?
  12. Mam taki sam silnik i też czasami mam problem z obrotami na zimnym silniku ale u mnie zaraz to przechodzi. Nie tak długo jak u Ciebie. Wstępna diagnoza mechanika to przepustnica.
  13. Jaki rozmiar oponowni? to te o których mi mówiłes?
  14. Dźwięk :slina::slina:
  15. Ja mam na gwincie opuszczoną na 18flat et43 i 225/40 jest spoko. Ale jak masz zamiar zglebiać to 215/35 poszukaj na alledrogo jest tego.
  16. Na jednych fotkach masz blachy zakryte na innych nie, czy to Twój prawdziwy numer rejestracyjny?
  17. Obszywanie robi robotę! Też chyba muszę sie skusić na taki zabieg

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.