Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Kasjan odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    Wiem.... Mi na sama mysl tez slabo sie robi. Ale moze przynajmniej wyplata bedzie godziwa. W moich okolicach nie moglem znalezc pracy na kierowce, wszedzie przewazalo to ze nie mam doswiadczenia. No a tam gdzie sie wybieram zaoferowali ze cos tam mnie naucza i dadza prace. No tak jak pisales trzeba od czegos zaczac. Bedzie zle to zrezygnuje, ale sprobowac musze.
  2. Kasjan odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    No i ja niedlugo wyruszam do pracy na ciezarowke. Firma szwedzka, 6tygodni jazdy 2 tygodnie w domu. Na poczatek cos mniejszego dostane jakies atego chyba a potem jakis zestaw. Nie mam porownania w sprawie zarobkow, wiec jakby ktos mial orientacyjne info ile mozna zarobic w szweckiej firmie za 6tyg to bylbym wdzieczny...
  3. O! Coraz większe machlojki wyczuwam hehe
  4. Nie mogę się doczekać fot No to grubo idziesz z modami po nowym roku! Oby tak dalej
  5. No dobra, tak naprawdę to nie chce srebrnej. No i bez lpg... a propo fel to nieładnie Filip zrobiłeś, mogłeś do Johnego najpierw się odezwać Jakby co Janusz to znam adres tego gagatka
  6. Było to już chyba u nas. To auto mojego kolegi... Wiem że jest zadbane bo jego stary prowadzi dobry zakład mechaniczny i wszystko mu tam naprawia/wymienia. Ale ona nic nie ma... Wiem że cena dobra ale dołożyć jakis wypasik+ fele to ponad 30 wyjdzie. A w niemcowni za 30 można mieć ładną z wypasikiem może nie największym. Jakoś z polski bym nie kupił tak pozatym esy...
  7. Rozumiem że jak chce się z wnękami to jest dopłata? To Vario też poprawkami blacharsko-lakierniczymi się zajmuje? A kolor to ten milk-shake?
  8. No widziałem już termin. Ja to bardzo chętnie, ale prawdopodobnie wyjeżdżam do pracy za granicę więc może nie udać się mi... Ale jescze na 100% nie wiadomo. Pochwal się jaki kolor, chyba że tajemnica? U Varia malujesz? Dipem? Też nad tym grubo myślałem ale poczekam może jak auto się kiedyś zmieni to se też piznę na jakiś jebitny kolor. A tak pozatym to kupiłem Flaty
  9. Siema! Zapraszam też na spoty w Suwałkach http://a4-klub.pl/podlaskie-89/spoty-suwalki-augustow-olecko-102263/
  10. Aj cos Ty chorowity Filip, wiecej %%%% trzeba
  11. No to jak Panowie ze spotem? Damy rade przed swietami? Ps: Filip miales do mnie sie odezwac jak wrocisz
  12. No dokładnie, warto byłoby już coś powoli ustalać
  13. A wiec tego typu sprawa... ja u siebie tylko musze w zime oponki zmienic i lozysko glowki ramy i jest git tez nie nazekam. A za mocno to ja nie ciskam bo pierwsze dorosle moto i troche zachowawczo smigam. Wieczorem foty zapodam
  14. Pare postow wyzej pisales ze miales jakis nieprzyjemny przypadek z kawa. Mozesz przytoczyc co sie stalo? Dzwon czy maszyna cos sie sypnela... bo wiem ze silniki to delikatne w nich.
  15. Tez smigalem ta nowsza i tez jest super tylko ten tlumik pod tylkiem mi sie nie widzi...
  16. 2003r to chyba z poczatku produkcji bo w 2003 jeszcze te starsze chyba byly...
  17. Witam braci motonitów! Moja historia zaczela sie od jawki50. Potem w gimnazjum mialem mz etz251. Yamaha dt125, honda xlr125. Niedawno pozbylem sie cb500 w ladnym stanie. No i od konca wakacji jestem posiadaczem 636 i jak dla mnie to super maszyna. Choc w sumie nie mam duzego porownania. Jezdzilem kilkoma moto znajomych i jedynie r6 mi nie podpasowalo.
  18. Dokladnie. Ja tez juz na wiosne mam nadzieje ze 18 sie doczekam. Flaty tylko mi w glowie
  19. Mogłem mogłem. Ale gotówki nie miałem zbytnio wolnej a wiedziałem że Johny szuka takich... Ludzie to pazerne świnie
  20. o jaaaa, jak Ci nie wstyd obrażać filipa Audi :grin::grin:
  21. No ale ja i tak najlepiej miałem bo dla mnie były za 1200
  22. No dla mnie też jak najbardziej pasuje
  23. Felgi po prostu malina Ori? Wiele kosztowały?
  24. Ale jak to są Ronale to nie jest aż tak źle
  25. Witam! Dziś odwiedzałem nasze augustowskie szrotowisko "Transdźwig" i natrafiłem na takie coś. Typ za nie krzyczy 1200zl do zejscia. Opony jeszcze na jeden sezon śmiało wystarczą, rozmiar 225/40. Mówi że proste i wgl. Tylko że MADE IN ITALY. To jakby oddawał za 1000-1100 to by się opylało? Czy może ktoś z Was jest zainteresowany bo mi to One tak średnio się widzą.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.