Treść opublikowana przez Kasjan
-
Truckerzy
Wiem.... Mi na sama mysl tez slabo sie robi. Ale moze przynajmniej wyplata bedzie godziwa. W moich okolicach nie moglem znalezc pracy na kierowce, wszedzie przewazalo to ze nie mam doswiadczenia. No a tam gdzie sie wybieram zaoferowali ze cos tam mnie naucza i dadza prace. No tak jak pisales trzeba od czegos zaczac. Bedzie zle to zrezygnuje, ale sprobowac musze.
-
Truckerzy
No i ja niedlugo wyruszam do pracy na ciezarowke. Firma szwedzka, 6tygodni jazdy 2 tygodnie w domu. Na poczatek cos mniejszego dostane jakies atego chyba a potem jakis zestaw. Nie mam porownania w sprawie zarobkow, wiec jakby ktos mial orientacyjne info ile mozna zarobic w szweckiej firmie za 6tyg to bylbym wdzieczny...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O! Coraz większe machlojki wyczuwam hehe
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie mogę się doczekać fot No to grubo idziesz z modami po nowym roku! Oby tak dalej
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No dobra, tak naprawdę to nie chce srebrnej. No i bez lpg... a propo fel to nieładnie Filip zrobiłeś, mogłeś do Johnego najpierw się odezwać Jakby co Janusz to znam adres tego gagatka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Było to już chyba u nas. To auto mojego kolegi... Wiem że jest zadbane bo jego stary prowadzi dobry zakład mechaniczny i wszystko mu tam naprawia/wymienia. Ale ona nic nie ma... Wiem że cena dobra ale dołożyć jakis wypasik+ fele to ponad 30 wyjdzie. A w niemcowni za 30 można mieć ładną z wypasikiem może nie największym. Jakoś z polski bym nie kupił tak pozatym esy...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Rozumiem że jak chce się z wnękami to jest dopłata? To Vario też poprawkami blacharsko-lakierniczymi się zajmuje? A kolor to ten milk-shake?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No widziałem już termin. Ja to bardzo chętnie, ale prawdopodobnie wyjeżdżam do pracy za granicę więc może nie udać się mi... Ale jescze na 100% nie wiadomo. Pochwal się jaki kolor, chyba że tajemnica? U Varia malujesz? Dipem? Też nad tym grubo myślałem ale poczekam może jak auto się kiedyś zmieni to se też piznę na jakiś jebitny kolor. A tak pozatym to kupiłem Flaty
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema! Zapraszam też na spoty w Suwałkach http://a4-klub.pl/podlaskie-89/spoty-suwalki-augustow-olecko-102263/
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Aj cos Ty chorowity Filip, wiecej %%%% trzeba
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to jak Panowie ze spotem? Damy rade przed swietami? Ps: Filip miales do mnie sie odezwac jak wrocisz
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No dokładnie, warto byłoby już coś powoli ustalać
-
Strefa motocyklistów
A wiec tego typu sprawa... ja u siebie tylko musze w zime oponki zmienic i lozysko glowki ramy i jest git tez nie nazekam. A za mocno to ja nie ciskam bo pierwsze dorosle moto i troche zachowawczo smigam. Wieczorem foty zapodam
-
Strefa motocyklistów
Pare postow wyzej pisales ze miales jakis nieprzyjemny przypadek z kawa. Mozesz przytoczyc co sie stalo? Dzwon czy maszyna cos sie sypnela... bo wiem ze silniki to delikatne w nich.
-
Strefa motocyklistów
Tez smigalem ta nowsza i tez jest super tylko ten tlumik pod tylkiem mi sie nie widzi...
-
Strefa motocyklistów
2003r to chyba z poczatku produkcji bo w 2003 jeszcze te starsze chyba byly...
-
Strefa motocyklistów
Witam braci motonitów! Moja historia zaczela sie od jawki50. Potem w gimnazjum mialem mz etz251. Yamaha dt125, honda xlr125. Niedawno pozbylem sie cb500 w ladnym stanie. No i od konca wakacji jestem posiadaczem 636 i jak dla mnie to super maszyna. Choc w sumie nie mam duzego porownania. Jezdzilem kilkoma moto znajomych i jedynie r6 mi nie podpasowalo.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dokladnie. Ja tez juz na wiosne mam nadzieje ze 18 sie doczekam. Flaty tylko mi w glowie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mogłem mogłem. Ale gotówki nie miałem zbytnio wolnej a wiedziałem że Johny szuka takich... Ludzie to pazerne świnie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
o jaaaa, jak Ci nie wstyd obrażać filipa Audi :grin::grin:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ale ja i tak najlepiej miałem bo dla mnie były za 1200
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No dla mnie też jak najbardziej pasuje
-
[B5 ADP] Zielone A4 < Gwint, Alu BBS 18", skóra, smoked lights, CA...>
Felgi po prostu malina Ori? Wiele kosztowały?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale jak to są Ronale to nie jest aż tak źle
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Witam! Dziś odwiedzałem nasze augustowskie szrotowisko "Transdźwig" i natrafiłem na takie coś. Typ za nie krzyczy 1200zl do zejscia. Opony jeszcze na jeden sezon śmiało wystarczą, rozmiar 225/40. Mówi że proste i wgl. Tylko że MADE IN ITALY. To jakby oddawał za 1000-1100 to by się opylało? Czy może ktoś z Was jest zainteresowany bo mi to One tak średnio się widzą.