Treść opublikowana przez Kasjan
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dokladnie! Mi sie ten bardziej podoba od poprzedniego ktory w sumie tez byl niczego sobie.
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Ten nowy kolorek miazga! Jak dla mnie super! No i przez to taki malutki się czuje... To jakie dalej plany?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tak jest, zakończenie niszczy system Far Cry 3 przeszedłem, naprawdę super gra. Crysis 3 za bardzo mi nie smiga na moim kompie... A obecnie gram w Wowa i league of legends w wolnych chwilach
-
Counter Strike Global Offensive
No ja właśnie też się zastanawiam nad CS:GO może się sprawdzić
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
I wzajemnie jakbyś tęsknił to łap foto: http://fotoo.pl//out.php?i=526339_2013-03-31-21.20.39.jpg hmmm u mnie bangla...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
I wzajemnie jakbyś tęsknił to łap foto:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W poniedzialek i w srode.
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
Tak czytam czytam Twoj watek i mysle ze ja jednak nie skusilbym sie na felgi o takich parametrach. Dzisiaj odebralem swoje 18 flaty z oponkami 215/35 to jak dla mnie w sam raz. No ale do odwaznych swiat nalezy. Powodzenia w modach!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jak tam zima? Ja już mam oponki na felgach jednak 215/35 to tak mało tej oponki ale myślę że wszystko bedzie się zgrywało ładnie. Ta zima mnie juz dobija, tak już bym chciał się wbić na letnie kółeczko. Tymbardziej że auto lśni jeszcze nie wyjechałem z garażu od czasu polerki. No ale niestety w pon musze się ruszyć bo jestem umówiony na dipa w białym A jak tam u Was przygotowania przed sezonem?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Dzieki bardzo. W takim razie nie mam juz rozterek w tej sprawie. Wpadlbym do Ciebie ale niecale 600km mam wiec odpada. Dzieki jesszcze raz.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Mam pytanie do osob w temacie. Czy cena 1000zl. Za pomalowanie felg w kolor orange blaze ( felgi 18 flaty ). Dachu w czarny mat. Ramki grila w czarny mat i znaczka na ten sam kolor co felgi. Jest rozsadna cena? Czy jest to delikatna przesada?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Hehe. Nie nie wydawalo sie ;p ale ja nie spalem tylko sily regenerowalem. Pasjonaci marki audi... Jasne. PIJAKI za wiele nie pamietam ale spocik jak zawsze udany.
-
Bukowina 2013 hot line na żywo
Kim jest gosc specjalny?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Co taka cisza pany? Ja juz na promie piwko pije. Dystanse juz w domku czekaja. Oponki tez sa jakies tylko tego koksu podobno nawalilo...
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Hmm... skoro tak mowisz to masz jakies doswiadczenie z nimi. Zadzwonie do nich i zapytam ile mi policza za dach w czarny mat i felgi 18 na orange blaze.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Na podlasiu sa dwie firmy oferujace malowanie plastidipem. Tint you car i DIPPEX. Zauwazylem ze dippex ma autoryzacje oem+ ale tint your car ma wiecej a nawet sporo wiecej realizacji. I teraz mam problem gdzie sie udac? Moze ktos cos slyszal o tych firmach? Czy raczej nie powinne nic spartolic?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Oj tam klimaty... wazne jest towarzystwo. Mozna bedzie posiedziec wypic sobie. Dawaj Grzesiek, ja jak cos to kierowce mam a przez Suwalki i tak bd jechac Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O kurcze jak milo... no ja jesli mozna to jak najbardziej jestem chetny
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O jaaaaaa.... ban na 145lat
-
Strefa motocyklistów
Dokladnie. Ja chyba ten sezon sobie odpuszcze. Ciezko bedzie ale jakos dam rade. Narazie dobrze jest ale jak zobacze w cieple letnie popolodnie jak ktos zasowa na motorku to mnie cos strzela normalnie...
-
Pielęgnacja skóry-dla opornych
I czy jest jakas roznica w czyszczeniu jasnej i ciemnej skory?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema! Zapraszam serdecznie do uczestnictwa w spotach podlaskich!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema! Zapraszam serdecznie na spoty Podlaskie!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kolegow z Bialego musimy dobrze poinformowac no ale wstepnie majowka czy cos wczesniej?
-
Strefa motocyklistów
Widocznie niektorym nie przeszkadza zima. No ja jestem poza polska wiec nie wiem jak tam sytuacja, ale podobno tez doj**alo.