Treść opublikowana przez Kasjan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Sie popstryka i sie popije
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tam b4. B3 mowil ze ma fajne na oku ale ze jak co to bmw e36 316i bedzie bral bo zawsze o takim marzyl ;p
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Sie grilluje niedlugo ma byc jeszcze pro filmik od BadVideo ;D
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
No w sumie dobry pomysl no nie moge jaka plame dalem. Ale juz porozmawialem z tym czlowiekiem od mrogala, wytlumaczylem co i jak wiec jest ok. Mam nadzieje ze na zime benmial juz esss ;D
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Hmm? Numer w ogloszeniu zly jest? Zaraz obadam... 509115773 O faktycznie. Ale debil ze mnie... a sie dziwie czemu nawet jedna osoba nie zadzwoni... idiota. Ten co podalem jest ok.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja tak samo jak Marcinos ;p co gdzie jak? ---------- Post dopisany 27-06-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 23-06-2013 at 23:26 ---------- Siemka. Ze zdrówkiem już dobrze. Co do spota to można coś zmontować. Sylwek mam nadzieje ze skarboneczke masz juz prawie pelna od sierpnia zaczynam sie wyprzedawac... jade na zlot letni a potem co da rade to sprzedam. A golasa pewnie popchne. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja dopiero zaczalem the last of us, no i chyba jak kazdemy kopara opadla wiec polecam serdecznie.
-
Spot Białystok
Ok, ale częsci w sensie silnik i reszta to Oni Ci pomagali znaleźć czy wszystko na własną ręke?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Przyznawać się kto zrobił preorder ps4?
-
Spot Białystok
O ja. 2.7 w b6 to jest to, jak bedziecie mieli jakis spocik dajcie znac. Kto Ci ogarnial swapa? Jaki koszt? Moze byc na pw.
-
[ALL B5] Audi 1.8T Quattro 200Km ABT Recaro Gwint
To obczaj czarny bix od gwertego...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!