Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Mi i dla Filipa pasuje na pewno a Grzesiek jutro w cimochach sie spotykamy przed 16. Jak cos to jutro jeszcze zadzwonie wczesniej do Ciebie.
  2. Ja juz w domu jeszcze raz Tomek dzieki za zaproszenie bylo milo poznac. No i do soboty a koledzy z olecka moze by sie zjawili ? W sumie niedaleko macie. To jak tam bedziecie mieli czas to sie odezwijcie. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  3. chciał mieć BMW M4 ;D a z tego co doczytałem wyslal depo do qertyego a te pewnie przejściowo ale i tak razi to po oczach ale z niesmaku (bo wiemy jak swieca takie solary na drodze) po pierwsze kolego jak juz cos... to mialem valeo orginalne a nie jakies DEPO. a po 2 te swieca dla mnie dobrze wiec bez komentarza:hi: ale dzieki za sugestie:wink: Czyli endzele zawitaly w audi? Serio? narazie kolego tak:wink: a pozatym wiesz ja nie robie auta dla forumowiczów tylko dla siebie,,,, wiec robie auta według uznania:decayed: Zgadza sie ! To jest Twoje auto i mozesz robic co chcesz. My tylko swoja opinie wyrazamy. Powodzenia w dalszych modach.
  4. chciał mieć BMW M4 ;D a z tego co doczytałem wyslal depo do qertyego a te pewnie przejściowo ale i tak razi to po oczach ale z niesmaku (bo wiemy jak swieca takie solary na drodze) po pierwsze kolego jak juz cos... to mialem valeo orginalne a nie jakies DEPO. a po 2 te swieca dla mnie dobrze wiec bez komentarza:hi: ale dzieki za sugestie:wink: Czyli endzele zawitaly w audi? Serio?
  5. O to to to Pozdro to co spocik w tygodniu wieczorkiem?
  6. O to to to Pozdro tomcrack a kiedy sie wybierasz do maski?
  7. Renault B8 ;p
  8. Nie bardzo ;/ Filip wejdz na fb.
  9. Albo po garazem jest tez ok to jak niedziela 18?
  10. Ja to jednak wolalbym poczekac do wersji PC.
  11. Ale w tygodniu ciezko jest tak sie zebrac. Z tego co wiem to najlepiej sie zgadac na niedziele, godzina 17-18 wtedy na pewno sie znajdzie chetnych.
  12. Gratulacje Sylwek! tomcrack Ty swoja b6 masz na norweskich rej? Srebrny avant z felgami sline? Jakis taki fajny mi sie rzucil wczoraj pod plaza kolo 16-17?
  13. To jest szczerosc ale tak na prawde to nawet na zywo ciezko na pierwszy a nawet drugi rzut oka ciezko cos zauwazyc ze jest nie tak. Autko w pytke
  14. Ja czemu nie. Ale niech reszta sie wypowie...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.