Treść opublikowana przez Kasjan
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mi i dla Filipa pasuje na pewno a Grzesiek jutro w cimochach sie spotykamy przed 16. Jak cos to jutro jeszcze zadzwonie wczesniej do Ciebie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja juz w domu jeszcze raz Tomek dzieki za zaproszenie bylo milo poznac. No i do soboty a koledzy z olecka moze by sie zjawili ? W sumie niedaleko macie. To jak tam bedziecie mieli czas to sie odezwijcie. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
chciał mieć BMW M4 ;D a z tego co doczytałem wyslal depo do qertyego a te pewnie przejściowo ale i tak razi to po oczach ale z niesmaku (bo wiemy jak swieca takie solary na drodze) po pierwsze kolego jak juz cos... to mialem valeo orginalne a nie jakies DEPO. a po 2 te swieca dla mnie dobrze wiec bez komentarza:hi: ale dzieki za sugestie:wink: Czyli endzele zawitaly w audi? Serio? narazie kolego tak:wink: a pozatym wiesz ja nie robie auta dla forumowiczów tylko dla siebie,,,, wiec robie auta według uznania:decayed: Zgadza sie ! To jest Twoje auto i mozesz robic co chcesz. My tylko swoja opinie wyrazamy. Powodzenia w dalszych modach.
-
[ALL B5] Srebny AVANT,GWINT,BIX,LED,PAKIET S4,Skóra,Foty 2016
chciał mieć BMW M4 ;D a z tego co doczytałem wyslal depo do qertyego a te pewnie przejściowo ale i tak razi to po oczach ale z niesmaku (bo wiemy jak swieca takie solary na drodze) po pierwsze kolego jak juz cos... to mialem valeo orginalne a nie jakies DEPO. a po 2 te swieca dla mnie dobrze wiec bez komentarza:hi: ale dzieki za sugestie:wink: Czyli endzele zawitaly w audi? Serio?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O to to to Pozdro to co spocik w tygodniu wieczorkiem?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O to to to Pozdro tomcrack a kiedy sie wybierasz do maski?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Renault B8 ;p
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie bardzo ;/ Filip wejdz na fb.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Albo po garazem jest tez ok to jak niedziela 18?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja to jednak wolalbym poczekac do wersji PC.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale w tygodniu ciezko jest tak sie zebrac. Z tego co wiem to najlepiej sie zgadac na niedziele, godzina 17-18 wtedy na pewno sie znajdzie chetnych.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Gratulacje Sylwek! tomcrack Ty swoja b6 masz na norweskich rej? Srebrny avant z felgami sline? Jakis taki fajny mi sie rzucil wczoraj pod plaza kolo 16-17?
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
To jest szczerosc ale tak na prawde to nawet na zywo ciezko na pierwszy a nawet drugi rzut oka ciezko cos zauwazyc ze jest nie tak. Autko w pytke
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja czemu nie. Ale niech reszta sie wypowie...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!