Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Wytrzymał, ale jednak nie jest tak jak chce... zrywam, oddaje felgi do renowacji i wtedy moze coś pokminie, jakis yellow blaze sie obaczy
  2. Juz w domu. Godzine temu zajechalem. Wlasnie zrywam z felg dipa ;/
  3. Co tam zyjecie? Johny masz juz tego neta? Ja jeszcze z tego zlotu do domu nie moge sie dostac ;p
  4. Cymek fela jak i cale auto mega! Fajnie bylo zobaczyc na zywo!
  5. Ja juz sie zawinalem. Bylo mega! Integracja na maxa! Wielki szacun dla Kaja za zorganizowanie tego zlotu. Za udostepnie polanki w piatek. Wielkie DZIEKI! Zajade do domku to wrzuce fotki.
  6. Tak ,wlasnie ruszylem. Tak, jade przez warszawe. Tylko Grzesiek sie nie schlaj zebys dal rede wypic ze mna jeszcze kielicha;)
  7. No niestety z moich okolic jade tylko ja... jakos sie doczlapie
  8. Wole jednak zostawic ;p zawsze to zostanie na flaszke
  9. Wez i jedz wolniej jak tu na chlanie ciagnie pelny bak. Plus pb w bagazniku robi swoje...
  10. Tak sie zaladowalem ze az d*pa trze... strach jechac? Czy nie wnikac? O nadkole plastikowe z tylu tylko przyciera...
  11. Grzesiek nie licz na 15 kola za "body" RS. Ostatnio na spocie wspominałem Tobie o kompletnej budzie na kołach z wnętrzem tylko bez silnika i skrzyni za chyba 12,5 tysia (buda cała w nowym lakierze) - przez kilka tygodni nie było chętnego. Ale to Twój wybór. Przełam swoją niechęć do Avanta - lepszy wybór niż ulep w sedanie ze spawanymi i szpachlowanymi błotnikami. Jeśli chodzi o sprawdzenie tego RS'a to nie proponuję pomocy bo nie miałem do czynienia z takim autem. Mogę co najwyżej podpiąć i sprawdzić czy błędów nie ma. Dobry avant nie jest zly ;p no Grzesiek plany zacne. A ta furka co kamulator sprzedawal. Od nosba ta? Nie lepiej juz gotowego ulepa kupic?
  12. Kasjan odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Panowie. Moze narazie bez spiny umowmy sie na wiekszy apot w augustowie jakos w polowie sierpnia...powiedzmy 18 sierpien? Bo narazie i ja najblizsze likendy mam zajete. A na 18 jakbg bylo chetnych to ja z Filipem deklarujemy sie zalatwic jakas fajna miejscowke plus grill. Kwestia dogadania. Tylko pytanie ile osob byloby w stanie przyjechac? Oczywiscie termin mozemy jeszcze dogadac ale niech kazdy zainteresowanysie wypowie.
  13. interesuje mnie silnik i napedy. blachy i wnetzre moze być opłakane. E, to ja odpadam. Z moja wiedza to jedynie moge blachy i wnetrze ogladnac
  14. Ja pb oblalem troche i tez odbarwilo.
  15. Ono juz naprawde sporo czasu stoi... ale jak cos to pewnie z Filipem bedziemy mogli bryknac
  16. A ja koncowki poleruje ;p ( dziwnie to zabrzmialo ). Z zewnatrz juz mam ogarniety, no poza felgami. Srodek jeszcze dzis dopucuje. Paliwko czeka w garazu i jutro wylot
  17. Nie nie nie. Temu Panu podziekuje. No kupilem w suwalkach 4sztuki 225/40. Za 400zl. Moze nie sa pierwszej swierzosci ale do konca sezonu wytrzymaja z nawiazka. A i tak auto bede gonil wiec nie ma sensu nowych kupowac.
  18. Gdzie polecacie w suwalkach szukac opon uzywanych? Letnich? Ma ktos jakies namiary?
  19. Ale takie cuda tylko w Augustowie ;p
  20. Spy photo ;p moje b5 po umyciu ;p Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  21. Tak jak ktos tam napisal. Wyrobil sobie marke to moze pozwolic. Ale jak to juz tak sie rozeszlo to moze troche stracic...
  22. Hp ci dodaje.
  23. Ja do dzisiaj bylem przekonany ze na miejsce mam 320km... nie wiem czemu mi sie tak ujebalo... a dzis patrze na mape a tam 530km. No ale slowo sie rzeklo wiec bede, i juz normalnie sie doczekac nie moge.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.