Treść opublikowana przez Kasjan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Cymek jak zwykle KOSA!! Nie moge sie napatrzec na Twoja b5. Czy te felgi w oryginale wychodzily w 18'?
-
[B5 AGB] najwolniejsza [ZIMOWY SETUP,nowe fotki] :D S4 by Jazzu!
Auto malina oglądajac i słuchając tych esek odechciewa mi sie krawata... pozazdroscic. A powiedz mi ile taki egz kosztował? Może byc na PeWu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Recovery ;p Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Lampy, felga, zderzak praktycznie sprzedany ;p. Na wzmacniacz i skrzynie i skore mam chetnych ale jeszcze nic pewnego.
-
B6 DIVISION
Siemanko! Panowie mam pytanie, jako ze i ja do krawata jednak sie pasuje... ;/ czy 1.8t bex to po prostu zwykly 1.8t po programie ? Czy juz jest inny konstrukcyjnie?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dla mnie ok. Moze byc i w tygodniu to i Fylyp sie moze zjawi. Akurat ja to nie mam czym sie chwalic. Sie uwst3czniam w modach ;p Sylwek na sobote bedzie ciezko, ale jutro zadzwonie jeszcze jak juz bede wiedzial co i jak. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
C5 jak najbardziej. Ale ten pneumat jakos mnie odstrasza... ja juz swoja rozbieram i za essss sie ogladam skromnie
-
[B6 AXX] Silwer By Siwy,S4 Pakiet,gtb22,224Hp
Furka swietna. Jedna z niewielu b6 ktore mi sie podobaja ;p
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sie nie odzywal jednak... wiec musze sie pobawic z gratami a co bedzie dalej to nie wiem. Codziennie sie zmienia mi ;p ale i tak jak cos to najwczesniej w marcu bym cos kminil. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No raczej nic ;p w be6 juz duzo bylo w podstawiem jak ktos zazyczyl. Ale jak cos/ktos to walcie pod 509 115 773
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!