Treść opublikowana przez Kasjan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Strefa motocyklistów
Panowie, jak macie cos pewnego jakies 636, 600rr, f4i. Lub cross ale z prawem rejestracji. Dajcie znac na pewu. Znajomy szuka czegos dla siebie...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Hehe spokojna nie zabraknie nam niczego. Wlacznie z paliwem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak 90. A 80 bez obiadokolacji. Nie malo ale na dwa dni chyba nie ma co kombinowac...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak jest. Juz w srode lecimy przed zlotem w sumie jest jeszcze czasu na zastanowienie wiec Filip licze na Ciebie.
-
B6 DIVISION
dobry parking nie jest zły przynajmnie nie słychać jak się miednica łamie Zaobraczkowani i o takich rzeczach mysla juz Wam przepadlo ;p
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
przecież Mefju był jak tylko mu powiedziałem o tym, to popierdolił bezpośrednio przez płot Ale nazwe to niela zayebali xD
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
A takie cudo widzieli tam na pewno znajdziecie gaski. 200m od osrodka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No nie ma nad czym sie zastanawiać w czwartek już beda na pewno jacys uczestnicy wiec w środę już można zacząć na spokojnie tak żeby do niedzieli sie zatrzymac dawaj dawaj Filip a jak Ty w tym roku?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ja na srode sobie zamowilem juz nocleg i do niedzieli.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
To sie kaju widze pospieszyles jesli nic sie nie zmieni to oczywiscie zagoszcze ten kto ma watpliwosci niech ich sie pozbedzie. Ja tam nikogo osobiscie nie znalem a czulem sie jak u najlepszych ziomkow ;D jeszcze raz kaju wielkie dzieki za piatek
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na poczatku sie pienil ale jakos sie udalo i jest spoko. Tak zbiorniczek byl wyjety i wyplukany. Sam bym na to nie wpadl ale znajomy co mi pomagal troche kumaty . Zreszta od kiedy mam te auto to jak temperatura spada ponizej 5'C to zawsze slychac wspomaganie. Jak jest cieplo to elegancko. Teraz jeszcze musze odplywy ogarnac bo wilgoci a aucie na potege. W sumie nie wiem czemu to robie jak i tak sprzedaje auto... Janusz spokojnie jeszcze nikt bemki nie zakupil ;p a Ty tylby zderzak zmieniles juz ? Mial byc podwujny cos slyszalem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak, a co zle?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wspomaganie wyje, plyn zmieniony ale nie moge do konca odppwietrzyc :/ co zle robie?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Rozumiem że BT ostatni weekend marca? Czy przedostatni?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Oba, Filip taptalka ogarnales ;p no ja bym Cie chetnie zgarnal ale jade z kumplem bo potem musimy pare spraw ogarnac w bs. Takze tego, do zobaczenia. ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- Pomylka!! 18:00 ale pod kauflandemna polnocy!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
18:00 pod tesco kto ma czas, zapraszam.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To co w ponwieczorkiem sie widzomy Grzesiek? Bo my i tak musimy sie spotkac wiec kto przyjedzie ten bedzie.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Koledzy. Jakis spocik uda sie zmontowac przed swietami? Niedziela, pon? Kto chetny pisac. Olecko obowiazkowo ;p
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie narazie nie ma takie potrzeby
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Audi A4 31999.00 PLN. Aleksandrów Kujawski - otoMoto.pl Łukasz u Ciebie nawet sztuka jest. Moze znasz własciciela?