Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Panowie, jak macie cos pewnego jakies 636, 600rr, f4i. Lub cross ale z prawem rejestracji. Dajcie znac na pewu. Znajomy szuka czegos dla siebie...
  2. Hehe spokojna nie zabraknie nam niczego. Wlacznie z paliwem
  3. Tak 90. A 80 bez obiadokolacji. Nie malo ale na dwa dni chyba nie ma co kombinowac...
  4. Tak jest. Juz w srode lecimy przed zlotem w sumie jest jeszcze czasu na zastanowienie wiec Filip licze na Ciebie.
  5. Kasjan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dobry parking nie jest zły przynajmnie nie słychać jak się miednica łamie Zaobraczkowani i o takich rzeczach mysla juz Wam przepadlo ;p
  6. przecież Mefju był jak tylko mu powiedziałem o tym, to popierdolił bezpośrednio przez płot Ale nazwe to niela zayebali xD
  7. A takie cudo widzieli tam na pewno znajdziecie gaski. 200m od osrodka
  8. No nie ma nad czym sie zastanawiać w czwartek już beda na pewno jacys uczestnicy wiec w środę już można zacząć na spokojnie tak żeby do niedzieli sie zatrzymac dawaj dawaj Filip a jak Ty w tym roku?
  9. No ja na srode sobie zamowilem juz nocleg i do niedzieli.
  10. To sie kaju widze pospieszyles jesli nic sie nie zmieni to oczywiscie zagoszcze ten kto ma watpliwosci niech ich sie pozbedzie. Ja tam nikogo osobiscie nie znalem a czulem sie jak u najlepszych ziomkow ;D jeszcze raz kaju wielkie dzieki za piatek
  11. Na poczatku sie pienil ale jakos sie udalo i jest spoko. Tak zbiorniczek byl wyjety i wyplukany. Sam bym na to nie wpadl ale znajomy co mi pomagal troche kumaty . Zreszta od kiedy mam te auto to jak temperatura spada ponizej 5'C to zawsze slychac wspomaganie. Jak jest cieplo to elegancko. Teraz jeszcze musze odplywy ogarnac bo wilgoci a aucie na potege. W sumie nie wiem czemu to robie jak i tak sprzedaje auto... Janusz spokojnie jeszcze nikt bemki nie zakupil ;p a Ty tylby zderzak zmieniles juz ? Mial byc podwujny cos slyszalem
  12. Tak, a co zle?
  13. Wspomaganie wyje, plyn zmieniony ale nie moge do konca odppwietrzyc :/ co zle robie?
  14. Rozumiem że BT ostatni weekend marca? Czy przedostatni?
  15. Oba, Filip taptalka ogarnales ;p no ja bym Cie chetnie zgarnal ale jade z kumplem bo potem musimy pare spraw ogarnac w bs. Takze tego, do zobaczenia. ---------- Post dopisany at 16:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:54 ---------- Pomylka!! 18:00 ale pod kauflandemna polnocy!
  16. 18:00 pod tesco kto ma czas, zapraszam.
  17. To co w ponwieczorkiem sie widzomy Grzesiek? Bo my i tak musimy sie spotkac wiec kto przyjedzie ten bedzie.
  18. Koledzy. Jakis spocik uda sie zmontowac przed swietami? Niedziela, pon? Kto chetny pisac. Olecko obowiazkowo ;p
  19. Nie narazie nie ma takie potrzeby
  20. Audi A4 31999.00 PLN. Aleksandrów Kujawski - otoMoto.pl Łukasz u Ciebie nawet sztuka jest. Moze znasz własciciela?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.