Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Nie zgadzam sie. Dla mnie wyglada super, zimowki byly robione pod inny kolor auta wiec pewnie temu. Auto w kazdym swietle inaczej wyglada, tak samo i na zdjeciach. ;D Ale powiem w tajemnicy ze na ten sezon cos z róźowej palety ma wpasc
  2. Zapraszam na pewu. Wiem zajebistego bandita za 6.5
  3. wyjdź mnie stund +1 GoW to jedyny shooter ktory mnie tak wciagnal na konsoli. A jak tam Panowie Ps4? Ogrywa ktos? Ja skonczylem juz assasyna no i nie ma gier ;p Czekam na DriversClub.
  4. Widzialem. Ale jesli mialbym to robic to ja pierwszy. Ciort wie w jakim stanie tm to wszystko i gdzie to wstawiane.
  5. Sie odezwal z dezlem pod maska ;p przyjdzie kiedys i pora na BiT. Moze nawet i w b6. Kto wie?
  6. no to precyzuj k**wa bo rozmowa o podróży a ty tu z GR sie wcinasz. Do GR sie zmiescisz , na luzie A bilety do GR juz dostepne? ;p
  7. Dla chcacego nic trudnego ;p mieszkam jeszcze dalej a i na Oemi bylem i na BT tez sie zalapalem w '13. Zawsze mozesz z okolic z kims sie zgadac i jedna fura leciec
  8. A41.8T QUATTRO190PS BEX S-LINE^FUL OPCJA^OPŁACONY^ (3897331010) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  9. To i nawet lepiej. Jutro zerkne delikatnie na nią. Damian nawet jak i nie kupie to i tak zawsze mozna
  10. Codziennie mijam ten komi ale powiem ze tej audi nie widzialem... a nawet ciekawa oferta. Znam tych ludzi co maja ten komis bo moja ex audi jak po nia bylem w niemcowni to wlasnie u tego jednego typa co tam auta stawia. No troche zaszaleli z opisem, bo do full opcji to jej brakuje duzo ale na zdjeciach ladnie sie prezentuje. Nie omieszkam zerknac. Dzieki za info
  11. Dokladnie, od kilku osob juz slyszalem ze kazde auto ma swojego kupca. Nie powiem ze smutno mi bylo, bo to pierwsze auto no i bardzo je lubilem. Ale chce zmienic na b6, a na dwa auta mnie jednak nie stac. Kiedys jak bede mial wystarczajacy gruby portfel to sobie kupie s4 jako weekendowe auto...
  12. No wlasnie gdyby nie ten kolor to bysmy sie dogadali ni nie powiem ze Q by sie przydalo
  13. No fakt faktem kolor kuszacy ;D Nic narazie nie kupilem i na oku tez chwilowo nie mam... oczywiscie bedzie to na pewno a4.
  14. Hehe dokladnie do Wieliczek mial isc. Jakis mechanik przyjechal s8 d2 ( bez lpg ) razem z kumplem i wzieli. Nawet z cena sie nie targali tylko tlumik ori im dorzucilem. Kto by pomyslal ze uda mi sie sprzedac po prawie 6miesiacach braku zainteresowania.
  15. Rozofffy?
  16. Kasjan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kasjan, czyli też zakładasz krawat? No taka sytuacja wyszła :/ ale chcę BEXa dorwac, ale z Q to prawie nic nie ma. Wiec pozostaje kupno i dokładka Q. Kaju tylko ciiiii oj trochę ludzi szuka takiego bexa o Q już nie wspomnę więc ciężka sprawa będzie kupić cos dobrego No narazie nic mnie nie goni, najwyżej na BT pojadę ciuchcią ;P a tak serio to mam na oku w okolicy jednego BEXa ale właśnie bez Q no i w takim sobie stanie...
  17. Kasjan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Kasjan, czyli też zakładasz krawat? No taka sytuacja wyszła :/ ale chcę BEXa dorwac, ale z Q to prawie nic nie ma. Wiec pozostaje kupno i dokładka Q. Kaju tylko ciiiii
  18. Kasjan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Witam, ktoś od Was ogarniał już dokładanie Q w B6? Z kim mogę się skontaktowac żeby wypytać o kilka rzeczy... Bo na allegro nie ma ciekawej sztuki z Q na pokładzie więc jak coś trzeba będzie dorezac.
  19. A no fakt . Fajnie że będe mógł na żywo zobaczyc w BT
  20. Pewnie już wiele osób pytało, ale nie będe przewalał całego wątku. Jaki to jest kod/nazwa lakieru? Jest niesamowity.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.