Treść opublikowana przez Kasjan
-
[B5 AJM] a4 by gwerty kavlar & Plasti Dip
Nie zgadzam sie. Dla mnie wyglada super, zimowki byly robione pod inny kolor auta wiec pewnie temu. Auto w kazdym swietle inaczej wyglada, tak samo i na zdjeciach. ;D Ale powiem w tajemnicy ze na ten sezon cos z róźowej palety ma wpasc
-
Strefa motocyklistów
Zapraszam na pewu. Wiem zajebistego bandita za 6.5
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
wyjdź mnie stund +1 GoW to jedyny shooter ktory mnie tak wciagnal na konsoli. A jak tam Panowie Ps4? Ogrywa ktos? Ja skonczylem juz assasyna no i nie ma gier ;p Czekam na DriversClub.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Widzialem. Ale jesli mialbym to robic to ja pierwszy. Ciort wie w jakim stanie tm to wszystko i gdzie to wstawiane.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sie odezwal z dezlem pod maska ;p przyjdzie kiedys i pora na BiT. Moze nawet i w b6. Kto wie?
-
Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
no to precyzuj k**wa bo rozmowa o podróży a ty tu z GR sie wcinasz. Do GR sie zmiescisz , na luzie A bilety do GR juz dostepne? ;p
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Dla chcacego nic trudnego ;p mieszkam jeszcze dalej a i na Oemi bylem i na BT tez sie zalapalem w '13. Zawsze mozesz z okolic z kims sie zgadac i jedna fura leciec
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A41.8T QUATTRO190PS BEX S-LINE^FUL OPCJA^OPŁACONY^ (3897331010) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To i nawet lepiej. Jutro zerkne delikatnie na nią. Damian nawet jak i nie kupie to i tak zawsze mozna
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Codziennie mijam ten komi ale powiem ze tej audi nie widzialem... a nawet ciekawa oferta. Znam tych ludzi co maja ten komis bo moja ex audi jak po nia bylem w niemcowni to wlasnie u tego jednego typa co tam auta stawia. No troche zaszaleli z opisem, bo do full opcji to jej brakuje duzo ale na zdjeciach ladnie sie prezentuje. Nie omieszkam zerknac. Dzieki za info
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dokladnie, od kilku osob juz slyszalem ze kazde auto ma swojego kupca. Nie powiem ze smutno mi bylo, bo to pierwsze auto no i bardzo je lubilem. Ale chce zmienic na b6, a na dwa auta mnie jednak nie stac. Kiedys jak bede mial wystarczajacy gruby portfel to sobie kupie s4 jako weekendowe auto...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No wlasnie gdyby nie ten kolor to bysmy sie dogadali ni nie powiem ze Q by sie przydalo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No fakt faktem kolor kuszacy ;D Nic narazie nie kupilem i na oku tez chwilowo nie mam... oczywiscie bedzie to na pewno a4.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Hehe dokladnie do Wieliczek mial isc. Jakis mechanik przyjechal s8 d2 ( bez lpg ) razem z kumplem i wzieli. Nawet z cena sie nie targali tylko tlumik ori im dorzucilem. Kto by pomyslal ze uda mi sie sprzedac po prawie 6miesiacach braku zainteresowania.
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
Rozofffy?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
B6 DIVISION
Kasjan, czyli też zakładasz krawat? No taka sytuacja wyszła :/ ale chcę BEXa dorwac, ale z Q to prawie nic nie ma. Wiec pozostaje kupno i dokładka Q. Kaju tylko ciiiii oj trochę ludzi szuka takiego bexa o Q już nie wspomnę więc ciężka sprawa będzie kupić cos dobrego No narazie nic mnie nie goni, najwyżej na BT pojadę ciuchcią ;P a tak serio to mam na oku w okolicy jednego BEXa ale właśnie bez Q no i w takim sobie stanie...
-
B6 DIVISION
Kasjan, czyli też zakładasz krawat? No taka sytuacja wyszła :/ ale chcę BEXa dorwac, ale z Q to prawie nic nie ma. Wiec pozostaje kupno i dokładka Q. Kaju tylko ciiiii
-
B6 DIVISION
Witam, ktoś od Was ogarniał już dokładanie Q w B6? Z kim mogę się skontaktowac żeby wypytać o kilka rzeczy... Bo na allegro nie ma ciekawej sztuki z Q na pokładzie więc jak coś trzeba będzie dorezac.
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
A no fakt . Fajnie że będe mógł na żywo zobaczyc w BT
-
[ALL B6 AVF] Individual Avant by józek726 :) s-line plus | LZ5F | webasto ---> projekt full opcja:)
Pewnie już wiele osób pytało, ale nie będe przewalał całego wątku. Jaki to jest kod/nazwa lakieru? Jest niesamowity.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!