Treść opublikowana przez Kasjan
-
Ciemne z jasnym, czyli auto na szóstkę - Audi A6 C5 V6
No no fajna furka, mi też zawsze sie podobały c5, no i v6 . Gratulacje zakupu, masz chyba garaż koło kolegi Sylwiastego z forum Zapraszam na spoty suwalskie, info masz w odpowiednim dziale. Pozdro.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Oj znowu sie nie zgodze... liczba egemplarzy wadliwych wynosi raptem 0,4% co przy takiej ilosci sprzedanych konsol jest i tak dobrym wynikiem. Poniewarz awaryjnosc sprzetu elektronicznego oscyluje w granicach 25%. Zaznaczam ze nie jestem zadnym fanbojem psa. Choc mam tego samego psa juz z 4 lata a z xklockow to juz bym sobie fotel mogl zrobic ;p
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Masz rację, pomyłka z xbox one xone ma miec preniere na starym kontynencie 22listopada. Ale w polsce jakies machlojki wyszly i sklepy wgl nie maja na ten temat zadnych informacji. Grabi sobie ten microsoft od samego poczatku. Nie moge sie doczekac nowej Forzy ;D
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
W czerwcu? W czerwcy w azji premiera. W europie 29 listopada, albo 28 nie pamietam.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja chcialem jakis czas temu preorder zrobic u siebie w media expercie to sie okazalo ze MOZE na swieta dopiero bym mial. Ale w sklepie jakis chlopak za mna wyszedl i wzial odemnie numer i ma zadzwonic jak wjedzie dosklepu w dniupremiery tozebym od razu wpadl
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O nie... ale wtopa zapomniałem kompletnie. Na prawdę bardzo chętnie bym z Wami postał i pogadał ale sie zajebałem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Czyli rozpoczecie sezonu zimowego jak pod plaza ;p ok ja bede. Filip doktoraty robi w stolicy wiec sie wypowiadam za niego ze go niebbedzie ;p
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O jaki dobry sluch macie ;p obecnie celuje w b7 3.0tdi ale to sie zobaczy co wyjdzie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Lukasz juz sie przemeldowal z tego co mi wiadomo ;p zdradzil nas Grzesiu pasuje ale bardziej 17 ok?
-
[B7 BRE] Red DeVil
Swietny kolorek! Powodzenia w modach i rezaniu
-
[B7 ASB] Czarny Avant 3.0 TDI S-line zew. i wew. z pięknie grającym Milltekiem :D
Swietne auto i swietny dzwiek. 6k za wtryski... chyba mnie jednak nie bedzie stac na utrzymanie 3.0tdi
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
US mnie wzywa wiec bede. No to jakos sie ugadamy
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ja to niedziela tylko, ewentualnie piatek. A co bedziesz w suwalkach? To pewno trzeba jakiegos spota ukrecic
-
B7 Crew
Jak nie chcesz zakładać gazu to tak. Tyle, że za 35tys w quattro w pełnym S- line nie kupisz.. tfsi jest droższe od diesli Gazu nie bede zakladal, eslajny tez nie sa konieczne. Chce kupic porzadna sztuke a potem z czasem mozna dorezac to i owo.
- B7 Crew
-
B7 Crew
Tak wlasnie myslalem, poczekam jeszcze do nowego roku moze ceny troche spadna, i wtedy cos sie znajdzie. Wiec chyba zostaje mi 1.8t... po auto jesli mialbym jechac do de to tylko ponizej 2.0 z powodu tej oplaty w urzedzie celnym. A 2.0t naprawde jest taki wadliwy?