Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. No no fajna furka, mi też zawsze sie podobały c5, no i v6 . Gratulacje zakupu, masz chyba garaż koło kolegi Sylwiastego z forum Zapraszam na spoty suwalskie, info masz w odpowiednim dziale. Pozdro.
  2. Oj znowu sie nie zgodze... liczba egemplarzy wadliwych wynosi raptem 0,4% co przy takiej ilosci sprzedanych konsol jest i tak dobrym wynikiem. Poniewarz awaryjnosc sprzetu elektronicznego oscyluje w granicach 25%. Zaznaczam ze nie jestem zadnym fanbojem psa. Choc mam tego samego psa juz z 4 lata a z xklockow to juz bym sobie fotel mogl zrobic ;p
  3. Masz rację, pomyłka z xbox one xone ma miec preniere na starym kontynencie 22listopada. Ale w polsce jakies machlojki wyszly i sklepy wgl nie maja na ten temat zadnych informacji. Grabi sobie ten microsoft od samego poczatku. Nie moge sie doczekac nowej Forzy ;D
  4. W czerwcu? W czerwcy w azji premiera. W europie 29 listopada, albo 28 nie pamietam.
  5. Ja chcialem jakis czas temu preorder zrobic u siebie w media expercie to sie okazalo ze MOZE na swieta dopiero bym mial. Ale w sklepie jakis chlopak za mna wyszedl i wzial odemnie numer i ma zadzwonic jak wjedzie dosklepu w dniupremiery tozebym od razu wpadl
  6. O nie... ale wtopa zapomniałem kompletnie. Na prawdę bardzo chętnie bym z Wami postał i pogadał ale sie zajebałem
  7. Czyli rozpoczecie sezonu zimowego jak pod plaza ;p ok ja bede. Filip doktoraty robi w stolicy wiec sie wypowiadam za niego ze go niebbedzie ;p
  8. O jaki dobry sluch macie ;p obecnie celuje w b7 3.0tdi ale to sie zobaczy co wyjdzie
  9. Lukasz juz sie przemeldowal z tego co mi wiadomo ;p zdradzil nas Grzesiu pasuje ale bardziej 17 ok?
  10. Swietny kolorek! Powodzenia w modach i rezaniu
  11. Swietne auto i swietny dzwiek. 6k za wtryski... chyba mnie jednak nie bedzie stac na utrzymanie 3.0tdi
  12. US mnie wzywa wiec bede. No to jakos sie ugadamy
  13. No ja to niedziela tylko, ewentualnie piatek. A co bedziesz w suwalkach? To pewno trzeba jakiegos spota ukrecic
  14. Kasjan odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Jak nie chcesz zakładać gazu to tak. Tyle, że za 35tys w quattro w pełnym S- line nie kupisz.. tfsi jest droższe od diesli Gazu nie bede zakladal, eslajny tez nie sa konieczne. Chce kupic porzadna sztuke a potem z czasem mozna dorezac to i owo.
  15. Kasjan odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Czyli śmiało można sie rozglądac za 2.0tfsi?
  16. Kasjan odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Tak wlasnie myslalem, poczekam jeszcze do nowego roku moze ceny troche spadna, i wtedy cos sie znajdzie. Wiec chyba zostaje mi 1.8t... po auto jesli mialbym jechac do de to tylko ponizej 2.0 z powodu tej oplaty w urzedzie celnym. A 2.0t naprawde jest taki wadliwy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.