Treść opublikowana przez Kasjan
- B7 Crew
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No u mnie juz zimaa na aucie. Ja na ps3 pykam. A na ps2 to same piraty mialem wiec jak masz przerobiona to moze cos znajde...
-
B7 Crew
Witam Panowie! Po nowym roku szykuje sie do zmiany auta i bedzie to b7. Czy obecnie za 35k uda sie kupic zdrowa sztuke? Nie zalezy mi na wypasie tylko zeby byla w dobrym stanie. Silnik albo 1.8t albo 3.0tdi. Na cos konkretnego zwraca uwage orzy kupnie?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Hop hop? Jest tu kto? Co tam slychac koledzy? Na zimoweczkach juz? W koncu jeden dzien wolny i mozna sobie pograc w gta v bez wyrzutow sumienia ;p
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Ale wtedy fajnie nisko raczej nie zejdziesz. Mi to 19 za bogato w by5. Ale Mefja niebieska a4 wygladala zacnie, no i Cymka oczywiscie Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
jak nie da rady to wstawi się 2.7BT Do oski ? ;p Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Spot Białystok
Pierwsze miejsce!!? https://www.facebook.com/robert.matecki.9/media_set?set=a.546410422119027.1073741846.100002502233717&type=1 poważnie?:facepalm:
-
Grand Theft Auto V
To przypadkiem nie mialo byc 500k? Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Spot Białystok
Wiem ze do 17, wiec pewnie od 9-10.
-
Spot Białystok
Ja bede, turystycznie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sylwek mysle ze sobota najblizsza na pewno. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Podklad malowac bedzie lakiernik z prawdziwego zdarzenia. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!