Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Kasjan odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Fakt droga w utrzymaniu ale za to dajaca ile przyjemnosci z jazdy, 1.8t nie jezdzilem wiec nie wiem. Rozumiem ze byly tylko wersje 163km?
  2. No u mnie juz zimaa na aucie. Ja na ps3 pykam. A na ps2 to same piraty mialem wiec jak masz przerobiona to moze cos znajde...
  3. Kasjan odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Witam Panowie! Po nowym roku szykuje sie do zmiany auta i bedzie to b7. Czy obecnie za 35k uda sie kupic zdrowa sztuke? Nie zalezy mi na wypasie tylko zeby byla w dobrym stanie. Silnik albo 1.8t albo 3.0tdi. Na cos konkretnego zwraca uwage orzy kupnie?
  4. Hop hop? Jest tu kto? Co tam slychac koledzy? Na zimoweczkach juz? W koncu jeden dzien wolny i mozna sobie pograc w gta v bez wyrzutow sumienia ;p
  5. Ale wtedy fajnie nisko raczej nie zejdziesz. Mi to 19 za bogato w by5. Ale Mefja niebieska a4 wygladala zacnie, no i Cymka oczywiscie Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  6. jak nie da rady to wstawi się 2.7BT Do oski ? ;p Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  7. Kasjan odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Pierwsze miejsce!!? https://www.facebook.com/robert.matecki.9/media_set?set=a.546410422119027.1073741846.100002502233717&type=1 poważnie?:facepalm:
  8. Kasjan odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    To przypadkiem nie mialo byc 500k? Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  9. Kasjan odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Wiem ze do 17, wiec pewnie od 9-10.
  10. Kasjan odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Ja bede, turystycznie
  11. Sylwek mysle ze sobota najblizsza na pewno. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  12. Podklad malowac bedzie lakiernik z prawdziwego zdarzenia. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.