Treść opublikowana przez Kasjan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sen zimowy... To zapodaj jakis temat ciekawy
-
C5 Freak Biturbo+
W nocy najlepiej trzeba bylo foty strzelac graty.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
No i super. Sam ogladalem filmik kilka razy. Nie chcialem zeby to kąśliwie zabrzmialo
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Na a4-klub to chyba najbardziej jednak sie jaraja
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Taak? Mialobyc a4, wyszlo f4
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Chcesz się z WieśWagenami dogadywać? Napisz im tam, żeby jakieś fajne d*py ze sobą wzieli dla "Naszych" Wiem ze to zart ale czasami mam wrazenie jakbym czytal 14latka...
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Nawet nie wiedzialem ze takie cos bylo... z rana przegladam zdjecia na aparacie a tam takie cuda! Piątek u Kaja nie zapomniany ;D
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
2.krzysiek23-siostra i chyba zonka ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- 1.Czorny 2.Hesik+1,5 3.Harry19-19+1 4.krzysiek23,siostra i chyba zona to mnie rozwaliłeś No to niezle sie zapowiada siostra z zona
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A jak wiele cenisz swojego?? Augustów: Policjantom ukradli samochód spod samej komendy - 4 lutego 2014 augustów
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
kamil ma za mało w spodniach żeby 2,7bit kupić. a tak serio to wspominał mi o 4.0TT , tylko zabronił mi puszczać parę z gęby:decayed: No fakt golasy... ale za taka cene nie spodziewalbym sie wypasu. Z czasem sie dorzuci najpotrzebniejsze rzeczy no a 2.7bit tez mozna bedzie ogarnac no niestety narazie marzenia o 2.7bit zostaja. Wszystko w swoim czasie, to dopiero bedzie moje drugie auto wiec nie ma co szalec ;p
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ziomki, co powiecie na te auta? Wyglądają dość ciekawie, znajomy mógłby je dla mnie oglądnąć... na zdjęciach wydają się być spoko. mobile.de mobile.de mobile.de
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Ale komplet na cale auto czy tylko na jeden boczek? A te z chromem sie nie zdzieraja tak jak zwykle?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
w poznaniu Slo kupił avanta w pełnym s-line18t BEX bez Q ale bedzie dokładał. lekko puknięty ze szwajcarii. http://i.imgur.com/ZuohRSt.jpg Czailem sie na niego nie powiem. Widziales go? . Mocno walniety?? On cos 25 500 stal pamietam. k**wa piekny kolor, no szkoda moze cos jeszcze sie trafi.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie mowie nie ;p tak juz bym szukal ale jeszcze tydzien nie moge nigdzie sie ruszyc... ale jak nic ciekawego nie bedzie to nie kupie do bt. Nie ma co na szybko kupowac.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sniegu moze nie. Ale pizga niemilosiernie. A co do auta to nic narazie nie mam na oku... ciekawe czy do BT uda mi sie kupic.