Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Sen zimowy... To zapodaj jakis temat ciekawy
  2. Kasjan odpowiedział(a) na WhyMe? temat w Audi A6/S6/RS6
    W nocy najlepiej trzeba bylo foty strzelac graty.
  3. No i super. Sam ogladalem filmik kilka razy. Nie chcialem zeby to kąśliwie zabrzmialo
  4. Na a4-klub to chyba najbardziej jednak sie jaraja
  5. Taak? Mialobyc a4, wyszlo f4
  6. Chcesz się z WieśWagenami dogadywać? Napisz im tam, żeby jakieś fajne d*py ze sobą wzieli dla "Naszych" Wiem ze to zart ale czasami mam wrazenie jakbym czytal 14latka...
  7. Nawet nie wiedzialem ze takie cos bylo... z rana przegladam zdjecia na aparacie a tam takie cuda! Piątek u Kaja nie zapomniany ;D
  8. 2.krzysiek23-siostra i chyba zonka ---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:16 ---------- 1.Czorny 2.Hesik+1,5 3.Harry19-19+1 4.krzysiek23,siostra i chyba zona to mnie rozwaliłeś No to niezle sie zapowiada siostra z zona
  9. A jak wiele cenisz swojego?? Augustów: Policjantom ukradli samochód spod samej komendy - 4 lutego 2014 augustów
  10. kamil ma za mało w spodniach żeby 2,7bit kupić. a tak serio to wspominał mi o 4.0TT , tylko zabronił mi puszczać parę z gęby:decayed: No fakt golasy... ale za taka cene nie spodziewalbym sie wypasu. Z czasem sie dorzuci najpotrzebniejsze rzeczy no a 2.7bit tez mozna bedzie ogarnac no niestety narazie marzenia o 2.7bit zostaja. Wszystko w swoim czasie, to dopiero bedzie moje drugie auto wiec nie ma co szalec ;p
  11. Ziomki, co powiecie na te auta? Wyglądają dość ciekawie, znajomy mógłby je dla mnie oglądnąć... na zdjęciach wydają się być spoko. mobile.de mobile.de mobile.de
  12. Ale komplet na cale auto czy tylko na jeden boczek? A te z chromem sie nie zdzieraja tak jak zwykle?
  13. w poznaniu Slo kupił avanta w pełnym s-line18t BEX bez Q ale bedzie dokładał. lekko puknięty ze szwajcarii. http://i.imgur.com/ZuohRSt.jpg Czailem sie na niego nie powiem. Widziales go? . Mocno walniety?? On cos 25 500 stal pamietam. k**wa piekny kolor, no szkoda moze cos jeszcze sie trafi.
  14. Nie mowie nie ;p tak juz bym szukal ale jeszcze tydzien nie moge nigdzie sie ruszyc... ale jak nic ciekawego nie bedzie to nie kupie do bt. Nie ma co na szybko kupowac.
  15. Sniegu moze nie. Ale pizga niemilosiernie. A co do auta to nic narazie nie mam na oku... ciekawe czy do BT uda mi sie kupic.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.