Treść opublikowana przez Kasjan
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ok to i ja do Grzeska napisze ze jutro o 19:00. No to do zobaczenia
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to mozemy ponegocjowac na wtorek spota. Znaczy sie jutro, ??? Co Wy na to?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O jak ladnie. No ja bede tez na pewno tylko nie mam numeru do kolegów z Olecka. Moze ktos ma to niech do nich smsa podesle? Albo moze przeczytaja to i skuszą sie na spota
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ok to podaj miejsce tutaj ja poinformuje Grzeska no i moze Olecko sie zjawi Tomek to za rok jak bedziesz to sie zmontuje grubsza integracje z %%
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dokladnie, ja koedy moge jestem na spocie, tak samo jak kilka osób, dosłownie kilka. Bo nie pamietam spota w gronie większym niż 3-4 osoby. Ja tu nie robie z siebie niewiadomo kogo ale ja z Augustowa moge jakos dojechac a z suwałk brakuje forumowiczów. Ja wiem ze kazdy ma obowiazki i wgl ale to na prawde fajna inicjatywa, a i atmosfera na tych powiedzmy mini spotach jest super. Zreszta kto był na ostatnich spotach (ktore byly dawno ale byly) ten wie. Druga sprawa, duzo osob przeglada podlaskie ale sie nie udzielaja, ja nie wiem strach? Czy co? Choć w porównaniu do spotów w BI to u nas i tak niebo. A pamietacie tego goscia co przyjechal na spota tylko poto zeby cos tam mu aucie z komputerem zrobic??? Raz jeden sie pojawil bo cos potrzebowal.... Bardzo miło wspominam spota-weselnego u Ciebie Tomek!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A juz tam zamykac, to trzeba rozruszac watek a nie...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ja chetnie na spocika, ale moze w tygodniu wieczorkiem? Tak 19? A co do est to powiem Ci Sylwek ze taka okazja mi przed nosem smignela ze szok, ale to juz na spocie powiem. Na pewno Grzeska przez tel trzeba poinformowac bo nie ma internetów jeszcze.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Kaju personel Minetona zapisal pod jedna pozycją
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Stary ja na BT stara renią 19 sie dotoczylem 600km w jedna strone, kto widzial zreszto ten wie. Wazne aby dojechac a czym i jak to sie nie liczy a ja sie zastanwialem czyj to parch Tam pd razu parch ;p wiadomo ze do audi to daleko ale na glowe nie kapało a w sumie starsze francuskie auta sa ok.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Stary ja na BT stara renią 19 sie dotoczylem 600km w jedna strone, kto widzial zreszto ten wie. Wazne aby dojechac a czym i jak to sie nie liczy
-
C5 Freak Biturbo+
najpierw to paly do tablicy sie dobiora a potem jak cos dp lampy ;p
- C5 Freak Biturbo+
-
Strefa motocyklistów
Cb500 tez w tej kasie znajdziesz
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Dupka za***ista ale fakt lampy tylne ciut za ciemne. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
[B5 APS] by czorny
Swietna sprawa ten air, ale czy do normalnego uzytkowania sie nadaje? Czy jest to delikatny system czy raczej trwaly, a w zime mozna na tym jezdzic czy nie? Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
http://otomoto.pl/C33577719.html co to za klubowicz? Jakos nie przypominam sobie s4 na spotach... Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Strefa motocyklistów
Bandziory zawsze mi sie podobaly ale teraz czas na troche offeoadu zdjecie moze nie z terenu ale po przesiadce z 600cc na 250 4t full cross normalnie pelne gacie
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
kto się taki ważny żeni? Ty? to bym jeszcze zrozumiał Nie ja, ale co zrobisz, w tym wypadku nie powinienem odmowic, wczoraj az mnie krew zagotowala jak uslyszalem 9 sierpien ---------- Post dopisany at 06:47 ---------- Poprzedni post napisany at 06:46 ---------- Tak wiec w tym roku najwiekszy dla mnie zlot to dynowka :/ A kto bedzie pierwszy kija moczył w stawie na beeforku??? :/ no szkoda ale rozumiem.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja niestety kupilem Watcg Dogs. Ale zostawiam sobie na kiedy indziej, narazie wolf i dark souls 2 mnie wciagnely na maksa.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ale ten nowy Wolfenstein wciaga!! za***ista gra, a na dodatek ten dubbing, gra warta kazdej zlotowki. A mialem isc wczesnie spac...
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Oj ciezko bylo, jakies zdjecia mam jakos przed 7 pare minut, spania niewiele bylo.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
po 7 to ostatni waleczni dopiero sie kladli Poootwierdzam
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No ja najblizszy Empik mam 40km od siebie. W media expercie tak mnie zalatwili.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
no ja mam pre-ordera wiec poczekam. Ale u mnie w miescie nie rozumieja idei tego, majac preorder chce gre w dniu premiery a nie tydzien po. Tak jak np z infamous mialem na ps4. A w co teraz pogrywacie? Ja katuje Dark Souls 2, Final Fantasy X hd na vicie, no i league of legends
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Premiera niby za 4dni...? Wiec HOW?