Treść opublikowana przez Kasjan
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Tylko nie zaszalej tak jak z tylem. Zespolone lampy oryginalne beda najlepszym wyborem. No a co do alu to zawsze mozna w zime taniej kupic jakies zniszczone i w zime odremontowac. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Moim zdaniem to nie ma co sie zastanawiać, Aktualne out, wsadź polifty. Wywal ten komin i smieszny chrom na klapie, zedrzyj białe napisy z opon i jakos zacznie to wyglądać. Potem poczytaj o lampach poliftowych ori, o 1be, ewentualnie o gwincie i avus bedzie dobrym wyborem, rozmiar daily a i cena nie zabija koła... bo aktualnie to podlatuje wsią :/ działaj kolego, wytrwałości
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
To jeszcze the last of us sobie spraw
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wow! Zazdroszcze narazie w BAU bede pakowal a potem do suwalk wpadne http://en.auto.plius.lt/ads/audi-a4-2-8-l-estate-wagon-1999-petrol-3751909.html Siemka!! Co o tym myślicie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Ale s6 w przeciwienstwie so s4 b5 jest juz szersze
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Jest i chooooopin Ryju, fura zacna a czemu zrezygnowales z e46?
-
[ALL B5] Black With Red - na X5
Mefjut Ty bedziesz slepy3, toc to S6
-
[ALL B5] szerokie s4
w okolicy smiga a5 na tych felgach i faktycznie robia robote
-
[ALL B5] szerokie s4
Ale co? Medal chcesz? Sorry za ot
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko!!
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Czorny pedal :*
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ostatnio widziałem ją na placu na przeciwko hurtowni Eurocash, szkoda że takiego autak nie ma na forum, fajnie byłoby na żywca obadać
-
[ALL B5] szerokie s4
za***ista! No i moc ładna się ukazała
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Cymek! Ogarniaj temat i wbijaj