Treść opublikowana przez Kasjan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
C5 Freak Biturbo+
A dlaczego tak? Tak bardzo byłeś/jesteś zadowolony z tego auta ??
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Nie jestem sam jednak
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
W suwałkach jezdzi RS4 b7?? Trzeba typa na spoty naciagnac
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sam nie wiem, chyba lepiej jakis dieselek, mam na oku jedna a4 w sedanie polifta z Elku za 10500 wiec jak zejdzie te 500 to sie zobaczy... Ziomy zyjecie? Jak tam?
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
I do ostrowia na PKP keszcze zalec
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Mordo 3 lata się nie widzieliśmy, mam nadzieję że nikt nie będzie się oszczędzał ;D :D
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Ja już nie wiem z kim Ty w końcu śpisz, nocy Ci k**wa zabraknie włoski ogierze A tak na prawdę będzie spał tam gdzie skończy pić
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
:decayed:
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
jedno łóżko +1 Ale nie wiem czy w jednym sie zmieścimy To lepiej niech dwa będą i się połączy
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
A nie sie zatroszcze na miejscu
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Heh czemu? Przecie i tak wiedziałeś wszystko co tam miało być napisane. Zreszto żeby tylko Ciebie, ja tą wiadomość chyba do 30 osób wysłałem niehccący
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Też dostałeś coś od niego o stykaniu się końcówkami na OEM`ie z Kajem? ja miałem ze bedziem na pomidorka , dotykac sie ogonkami No i sie wydało... haha Edytko Co tam bede pisal, na zywo lepiej jak zobaczysz hehe ---------- Post dopisany at 11:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:50 ---------- Bo jeśli widział jajnik w profilu to nie zaznaczał Ma bardzo męskiego taptalka:polew: Hahaha sie pobeczalem az ze smiechu, bo jak instalujesz taptalk to wlasnie sa do wyboru dwie wersje i ja mesko przez przypadek zaznaczylem.
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Mam nadzieje ludzie dostali ta wiadomosc i mysla o co dla goscia chodzi haha. Luz, bedzie sie z czego smiac
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Nienawidze tapatalka bo robi ze mnie durnia :/ Ci którzy dostali odemnie wiadomosc o dziwnej treści: to miało byc tylko do kaja...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No nie powiem, na pewno wygodne i solide i tyle hehe
-
XV Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - Ostrów Wlkp. 8-10.08.2014, czyli OEM+ 2014
Jak szanowny Pan organizator wspomnial to ja w PKP w sumie za wiele nie naciagne wiec na miejscu bede planowal zakup alko ale myśle ze kazda ilosc i rodzaj damy rade zwalczyc
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jush zapomnialem chyba napisac ze za pobraniem chcialem. ---------- Post dopisany 29-07-2014 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 24-07-2014 at 22:06 ---------- Panowie, potrzebuje auta do 10k. Cos solidnego i w miare oszczednego. Na 11 sierpnia. Bo kolega przyjezdza i tego dnia chce koniecznie jakies auto kupic. Jak bedziecie cos wiedzieli to prosze sie nie krepowac
-
[ALL B5] Audi S4
Mam nadzieje ze sie nie sprzeda i dalej bede sie jarał do tej esy. No chyba ze na forum zostanie, ale nie wiem czy ktos w takim poszanowaniu ją utrzyma. Sprzedajesz tylko w calosci? To znaczy czy jak na stan obecny nie bedzie chetnych to np kubły, klatke, felgi zabierasz i cena w dół?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No frekwencja bardzo na + A swoja eske odbieram dopiero na zime moze jeszcze Renia sie obrazi i co bedzie. Ale powiem ze faktycznie stare francuski auta sa dobrze wykonane jak na obecne standardy.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spot z prawdziwego zdarzenia !!! Dzieki Panowie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ja juz po robocie, ogarniam sie i cisne na miejsce