Treść opublikowana przez Kasjan
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
Moze juz było to pytanie, ale czy Ty masz ramki na liczniki srebrne pomalowane na czarno?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ul. Chwalczewskiego pan Karbowski. Polecany gosc.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale ceny na allegro nie są zbyt atrakcyjne fis mozna powiedzeć ze czytelny, ale to bardzo slabo, jakby duzo lini brakowalo... no niby pier**la ale jakos mnie to irytuje tym bardziej ze caly czas przed oczami sie ma to.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dowiedzialem sie troche, i wychodzi tak ze w suwalkach 300zl za wymiane, w aceef.pl 150zl za wymiane ale musze unieruchomic wtedy auto a dla lakiernika to nie pasuje. No w suwalkach plus jest taki ze na miejscu. No i w aceef doliczyc za przesylke w dwie strony to tez sie uzbiera. Wiec chyba drugiego poszukam...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Obilo mi sie o uszy ze ktos w suwalkach wyminia wyswietlacze fis. Prawda?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A ja tak graty ogarniam do auta i wgl... chcialoby sie polatac a tu jeszcze troche roboty. Ja zagladam codziennie kilka razy ale jak nikt sie nie udziela ;p
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Zapaszki do auta
CHEMICAL GUYS Chuy Bubble Gum Jak dla mnie super Zapach unosi się długo i intensywnie. Polecam.
-
Spot Białystok
Od samego zaglądania spot sie nie zorganizuje...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie nie nie, renata zostaje na amen w domu jako takie autko do smogania po okolicy. Foto bedzie jak bedzie co pokazac
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Pokaż mi prosze jak wyglada "ori spojler" do b5 sedan...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Nie ma narazie co :/ auto ze tak powiem kupione po atrakcyjnej cenie, po spotkaniu ze smartem pod koniec miesiaca ogarnac juz powinienem na tyle zeby mozna bylo cos pokazac. Z wypasu to skora, ori xenon, navi, zmieniarka, q, fotochromy. Miala byc esss, ale w takim wypadku bede planowal tutaj zapakowac 2.7bt. Ale to nie wczesniej niz wiosna przyszlego roku
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
<<------
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!!
-
A6 C5q ROTIFORMED
Wieeecje fot i kolorowych fura zacna, z daleka juz przyciaga wzrok. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka