Treść opublikowana przez Kasjan
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/314564-w-co-kto-gra-pc-steam-mmo/ zapraszam do dyskusji o grach na PC
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Jako że jest temat związany z grami na konsolach więc pomyślałem że warto założyć wątek o grach na PC. W co teraz gracie, w co graliście, jaka gra zapadła Wam w pamięci no i w co byście chcieli pograc. Proponuje aby w tym wątku każdy kto ma ochotę, dzielił się swoim kontaktem steam/origin, sam mam sporo gier na steam ale duża część z nich daje więcej frajdy grając wspólnie. A wiadomo że z randomami różnie bywa. To ja zacznę: http://steamcommunity.com/profiles/76561198031874044/ Origin: "Kasillo" Pozatym sporo czasu poświęciłem w świecie World of Warcraf, League of legends. Chętnie pogram wspólnie w Dota2 lub CS:GO lub chętnie zacznę coś nowego Ostatnio ogrywam Dragon Age: Inquisition i muszę przyznać że gra jest świetna. Duży otwarty świat, bardzo ciekawie zaprojektowane questy, dobra optymalizacja i polonizacja gry. Jak najbardziej polecam
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ejejejej mam sporą kolekcje na steam ale potrafie czerpać "mjut" z gry, a nie tylko grafa
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Autko sprzedane musze odpowiednie sluzby o tym poinformowac
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Zaczynam żałować że sprzedałem PS4, a powód ma imię "Bloodborne". Jako fan Dark Souls kłuje mnie ten fakt że sobie nie pogram...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No te zamkniecie b5b to niezla afera sie zrobila. Ale na BT widzialem tyl fajnych b6, no i te mozliwosci modzenia
-
B6 DIVISION
Dzieki, bede pamietal zawsze bylaby okazja zeby sie spotkac. Narazie zobacze jak okoliczny rynek wyglada a potem bede zglebiał sie dalej w nasz piekny kraj.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wszysko gra jak nalezy ale nic wiecej nie modzilem. I chyba tak zostanie. Trzeba za krawatem sie rozgladac.
-
B6 DIVISION
Hehe sorki za ta date [emoji14] taki ze mnie fotograf. No gdyby nie te b5tki i b7mka to fajne 'dywizjonowe' foto nawet. Tak sie napatrzylem na te Wasze fury ze juz z Gwertym zaczynam poszukiwania jakiejs dla mnie
- B6 DIVISION
-
B6 DIVISION
Fajnie było,szkoda tylko ze tak późno dojechaliśmy Twardo czekałem ale jednak alko wzieło gorę
-
B6 DIVISION
Divisiony Pozdrawiam
-
[B6 AVF] A4B6 Avant + Breyton Avalanche 18" + Gleba = Czarnulka na ziemi
Ogólnie z tego co slyszalem i sam obseruje, to ciężko dopasować coś do B6, no może poza oryginałami...
-
[B6 AVF] A4B6 Avant + Breyton Avalanche 18" + Gleba = Czarnulka na ziemi
Propsy o sline zewnetrzny az sie prosi. No i felgi jakos do mnie nie przemawiają ale to juz kwestia gustu.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Reprezentacja podlasia idzie spac... dosc juz tego chlania.
-
Bukowina 15' Hot-Line
Spac...
-
Bukowina 15' Hot-Line
Ok jest aparat
-
Bukowina 15' Hot-Line
Czy moze znalazł ktos wczoraj lustrzanke Nikon D3000? Gdzies mi sie zawieruszyła wczoraj...
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Co kolwiek zakladaj te robią out a w trakcie kupisz poliftowe tylnie lampy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
"Grand Budapest Hotel" ogladalem wczoraj i naprawde fajny obraz. Moze jakos super mnie to nie bawilo ale przyjemnie sie ogladalo. No i na deser byl "The Voices" no ten film jest jak najbardziej godzien polecenia. Moze tylko glowny aktor ktory jak dla mnie tylko nadaje sie do komedi troche przeszkadza ale zagral fajnie.
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Zainteresuje sie dzieki. A widział ktoś Głosy?
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
A możecie polecić jakąś komedie na wieczór? Nic nie moge ciekawego wyszukać...
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
Wow! Swietne b6, no i ten silnik i cala reszta