Treść opublikowana przez Kasjan
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
O ile multiplayer wcale mnie nie robi. To tryb zombi jest mega. I ttlko dla niego kupilem black opsa3
-
Strefa motocyklistów
Ale i cenowo mt09 inaczej stoi [emoji14]
-
Strefa motocyklistów
Ziomek ma fajna k7 600. Ale foty dopiero za tydzien gdzies bym mial jak bede w domu. Ja z koleji na nowy sezon planuje dokupic co zeby ktm nie stal taki samotny myslalem nad yamaha mt07 albo suzuki gsr600 cos z jak najmlodszych lat, ale narazie to tylko plany, zycie zweryfikuje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany, jak cos to ja juz jestem w pl wiec mozna i w tygodniu cos zmontowac. Co Wy na to?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dla mnie jak juz to jedyna opcja 2pazdziernik wieczorem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A gdzie przebywasz? Ja Faaborg.
-
System operacyjny Android
Mialem galaxy s2, s3, s4 a teraz od czasu premiery posiadam note 4. I nie zamienilbym ich na zadne inne tajwany. Flagowce samsunga sa swietnie wykonane, niegdy z zadnym z telefonow nie mialem problemow technicznych, systenowych. No moze poza s3 ktora rozjechalem sobie autem aha mialem w miedzy czasie iphone 5s i tez niczego sobie telefonik, ale jak dla mnie byl za maly. Teraz w sumie mysle nad iphonem6 ale jakos nie chce rozstawac sie z notem. Note 4 jest najlepszym telefonem jaki mialem.
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Haha to tak jak ja, gierek w sumie mam sporo na steam ale kiedy w nie grac to juz nie ma [emoji14] a jeszcze na ps4 kilka fajnych pozycji jest ale czasu niestety brak
-
Strefa motocyklistów
Dokladnie! 750 jest super czuc porecznosc 600 a moc inna. No z dołu jest bardzo podobnie dopiero wysokie obroty daj obraz sytuacji
-
Strefa motocyklistów
A mi w glowie teraz Yamaha mt07. Jara mnie ten motocykl jak nie wiem!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja zapierniczam przy laminacie w Danii dwa miesiace juz pracuje ale juz za tydzien urlop i wakacje na Majorce ;D
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Moze warto sprobowac... zobaczy tylko czy mi na lapku w miare komfortowo bedzie z fpsami
-
Strefa motocyklistów
Yzf to maszyna do zabijania. A juz taki exc czy wr sa lagodniejsze. Sam mam exc450 i przesiadlem sie z yzf250 i powiem ze mocy jest pod dostatkiem ale calkiem inaczej ja sie odbiera.
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Jak ta gra wyszla to udalo mi sie dostac na beta testy i powiem ze jakos mnie nie przekonala do siebie...
-
Strefa motocyklistów
No ja narazie mam przerwe z powodu wyjazdu do pracy... :/ polatac sie chce jak nie wiem co, a maszyna stoi w domu i kwitnie ale za 2 tyg mam urlop wiec troche poganiam, moze jakis filmik w koncu wrzucę na jutuby
-
Strefa motocyklistów
Albo bandyta 600
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja jak cos topiero koniec lipca bede w domu...
-
Strefa motocyklistów
Oj tam za daleko [emoji14] jak dobry sprzet to i mozna jechac. Ja po swojego ktma 740km w jedna strone jechalem [emoji14]
-
Strefa motocyklistów
Ladne kolory ja mialem 2012r ale bardziej po lasach smigalem wiec na enduro sie przesiadlem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to trzeba pospamowac ja sobie teraz w Danii siedze. Pracuje no i moze w koncu s4 bedzie
-
Strefa motocyklistów
YZ - nie domyśliłeś się?Jaki rok? Zapodaj jakies foto
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemanko! Zyjecie Panowie? Jak tam u Was? Cos rezacie?
-
Strefa motocyklistów
za***iste uczucie nie ma co To i moja fotka z latania
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
Ja zachowam czystosc i zagram dopiero jak nowy piecyk złoże. Oby finanse pozwolily na gtx980. W sumie niedlugo wychodza wersje ti wiec moze zwykle stanieja....
-
System operacyjny Android
Ja uzywam GoogleMaps i jestem zadowolony pokazuje gdzie korki a i z zasiegiem nigdy nie mialem problemu.