Treść opublikowana przez Kasjan
-
SWAP hamulców w Audi A4 B8
Mam już tarcze na wykończeniu i nie chce już serii. Co sensownego do b8 liftowego 2.0tdi polecacie? A6 c7? Nie moge wysłać wiadomości do Deva wiec jak masz cos p podeslij na pw. Albo ktokolwiek inny ma cos. Musi byc wszystko p&p no i najlepiej juz caly komplet przod i tyl.
-
B8 TrOOOOp
Hej! Wybaczcie lenistwo ale jak najprostszym sposobem dolozyc apple car play do 3g basic? Gdzies kiedys obil mi sie taki modul ale nie wiem czy to daje rade...
-
Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2022
Tez zima Niestety nie po drodze mam po letnie kola
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
A ja dalej bez prawilnego monitora... H4mm3r kiedyś mi doradzałeś pewien model na matrycy ips, czy to bedzie zblizone do tamtego bodajze AOC? Acer Predator XB271HU
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja też bardzo chętnie Ale tak po świetach jakoś? Czy przed świetami samo?
-
Czarny Avant Brillantschwarz, Competition+, Black Edition, 2.0tdi 195km 399nm. Eibach pro kit, Rotor 19" 9j et33, Fotele rs, Beuafort gc1..
Powiedz coś więcej o tym zestawie? Sam chcę poprawić brzmienie audio, i szukam inspiracji
-
B8 TrOOOOp
Czy ktoś ma jakiś sprawdzony sposób na przejscie z chromów zew, na czarny kolor? Oklejenie?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
YO YO !! Co taka cisza? Co powiecie na jakis letni spot? Jestem w PL od 7 czerwca do 1 lipca wiec mysle ze tym razem uda nam sie złapać w jakimś większym gronie jeśli może wcześniej zaplanujemy?
-
Uruchomienie testu wskazówek Gauge Test/Needle Sweep oraz Lap Timera
Za slaby kabel mam? Nie mam opcji tej Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
-
Jakie przebiegi?
Ja kupiłem a4 2014r z przebiegiem 144k przez poł roku zrobiłem kolejne 20k i narazie wszystko ok, zaraz rozrzad do wymiany i dalej bede tłukł kilometry. Troche mnie przeraza fakt że tak młode auto i tyle nalatane, ale bede staral sie dbac o wszystko na biezaco wiec mam nadzieje ze i kolejna 150k wytrzyma Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Cos nie działa foto... :/ Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Ma ktos foto czarnego avanta na takiej feldze? Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
-
Biały lodowiec A4 B8 BlackEdition... Agressive Look
Jakbyś chciał aię rozstać z rotorami to chetnie przygarne Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Dokładnie tez takie mam zdanie ale niestety ciężko jest dorwać cos w 9j. Wgl to pierwszy raz od kiedy posiadam auto nie mogę sie zdecydować na felgę... Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
A przy 8,5j? Bo takie najczesciej widze rotory na aukcjach. Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Najlepsze parametry w takim razie do b8? Bo jestem w trakcie poszukiwan... Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
-
B8 TrOOOOp
Wybaczcie że tak z partyzanta zapytam? (na pewno gdzies jest taka informacje w czeluściach forum). Rotor 9j et52 podejdzie do b8? Opona 255/35
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kuuurla zapomniałem, nie obiecuje że dotrę... Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Ja mam kupiony w DK i tam go używam i dostałem wezwanie na akcje w Danii ale zadzeonilem do okolicznego serwisu audi i wymienia mi to nagrzewnice bez wzgledu na kraj pochodzenia czy tablice.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja juz jestem w PL i czekam teraz na info kiedy sie spocimy
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Namówiłeś choć nie powiem że znacząco przekroczyłem budżet na zakup monitora ale z tego co sie naczytałem to bedzie warto
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Podzielone są opinie w internecie, monitor ma mi służyć tylko i wyłącznie do gier. Ale chyba jednak na IPS sie zdecyduje.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Tylko jak cos 27” a rozdzielczosc to 1920x1080 wystarczy. G-sync obowiązkowo? Czy zbedne? Spoko jest ten monitor co podeslales linka a wiesz moze czym rozni sie wersja z „x” na końcu? Jest sporo tańsza.
-
Tuning podzespołów komputera: czyli nasze sugestie, porady, testy i porównania.
Mam obecnie gtx1060 6gb i w sumie przez obecna sytuacje na rynku kart graficznych to nie zamieniam zmienic. Ogolnie poczytalem o tym i jestem zdecydowany na 144hz teraz tylko jaką matryce wybrać hmmm....
-
System operacyjny Android
Jest jeszcze opcja że najnowszy iphone x plus może mieć opcje dual sim, ale nie wiem czy nie pękne wczesniej niz to sie ukaże. Jedyne rozwiazanie jakie mi sie nasowa to pozycze od kolegi samsunga s8 bo narazie nie uzywa od kiedy przesiadl sie na 9 i zobacze czy jakos to przejdzie czy jednak nie. No i jeszcze kwestia xiaomi, nigdy jakos specjalnie tymi telefonami sie nie interesowalem ale moze bedzie jednak warto