Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Tez oddalbym do jakiegos warsztatu ale niestety nie mam nic zaufanego obecnie :/
  2. Dla mnie lepiej by było 30 ale i 28 myśle że dam rade. Wiec w sumie bez różnicy.
  3. Jestem oddanym fanem apple, mam 6s plus i wszystko mi w nim sie podoba, od wygladu po środowisko. Ale mam juz dość żonglowania kartami sim ewentualnie noszenia 2 telefonów. Czy szybko w mire idzie sie przyzwyczaić do androida a co więcej polubić go?
  4. Czy ktos moze mi powiedziec czy zmiana monitora z 60hz na 144hz jest warta tych pieniedzy i czuć tą zmiane?
  5. Mam nadzieje ze i ja sie zalapie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. Kasjan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No wlasnie chodzi mi o tą wklesłosc temu bardziej jestem sklonny ku 9j, tylko wtedy jakie et? Obecnie mam 1bv a w planach moze cos niżej bedzie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  7. Kasjan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie jestem na etapie poszukiwania felg na sezon letni. Bardzo podoba mi sie rotory ale jest kilka wersji. Chodzi mi tylko o 19cali ale jaka szerokosc i et jest najlepsze do b8? Bo widzialem 8,5j i 9j i et43, 45, 52. Moze ktos doradzic? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  8. Mam obecnie 155k przebiegu i zaczynam powoli myśleć nad zmianą rozrządu, czy ktoś wymieniał w ASO i może mi przybliżyć koszt?
  9. Widze coś sie dzieje no oby pogoda dopisala Wam ja to niestety bede dopiero od 27.03 w Polsce :/
  10. to wina kabla czy ja cos nie tak robie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  11. Potwierdzam, sezon jest caly rok, troche piździ po rękach ale tylko przy jakis przelotówkach, w terenia juz jest ok Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  12. Kasjan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pytanie trywialne i banalne dla większości ale czy żeby doładować akumulator przez prostownik nalezy go wyjac i wtedy podladowac? Czy prostownik podlaczyc bezposrednio pod akumulator podlaczony w aucie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  13. Kasjan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dzis z rana mialem komunikat o tym aby wymienic akumulator, czy tam go sprawdzic i chcialbym go wymienic zeby nie bylo niespodzianki. Ale dostep do VCDSa bede mial dopiero za okolo miesiac, czy nic sie nie stanie przez ten czas? Auto bedzie sprawnie odpalalo? Czy jednak jest to wymagana natychmiast operacja? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  14. Od czasu Wowa nie ma wg mnie godnego następcy... w sumie wow nadal istnieje ale nie wiem czy to byloby dalej ta magia. Gra ma juz swoje lata, no ale jeszcze moze warto byloby dac szanse...
  15. Czwartek godzina 18:30? 19:00? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  16. Wesołych to kiedy kręcimy noworoczny spot? Jak by co to ja jestem od 31.12 do 14.01 Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  17. Kasjan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dużo roboty przy wymianie tego regulatora? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  18. A ja w końcu znalazlem godnego nastepce Wiedzmina 3 Horizon: zero down. Mega gierka, zaluje ze wczesniej nie kupilem. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  19. Kasjan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Też chcialbym wiedziec czy cos pomoglo? Bo zmagam sie z podobnymi dolegliwosciami
  20. O Panie! Jeszcze nie widzialem takiego forum jak A4 Klub Polska B5 Battalion! Dawaj linka! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  21. Dla mnie nie chodzi o oszczędności tylko czy nie wpływa to na sprawność jednostki napędowej. O ile jestem w stanie zrozumieć że „tak ma być” to troche mnie to podświadomie męczy bo jak wezmę mojego starego passata b5 to tę samą trase i przy tej samej temp zewnetrznej jest calkiem inaczej, mozna powiedziec „normalnie”. Temperature łapie znacznie szybciej, utrzymje ją bez względu na obroty silnika. Wiem ze to smieszne porownywanie tych obu aut ale jakos mnie to irytuje. Dodam ze passat oczywiscie prawilny w TDI Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  22. I kazda zima byla z temp silnika ponizej 90stopni? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  23. Kasjan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czyli odłączam stary aku i podłaczam nowy i wszystko jest ok? Czy jakiś "zaklęć" trzeba użyć?
  24. Kasjan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak dokładnie, objawy się zgadzają przesiadka z Passata z 96roku wymaga troche oswojenia z nową technologią
  25. Kasjan odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Czy ktoś może mi rozjaśnić umysł co może być przyczyną włączenia wentylatora chłodnicy, gdy wskazowka temperatury na liczniku nie osiągneła nawet 90stopni jak zatrzymałem się autem to włączyła się i nie chciała sie wyłaczyc przez 5min wiec przejechałem sie autem i jak już zgasilem to wszystko było ok. Czy to moze byc wina jakiegoś czujnika? Ok już widzę że jest temat z tym związany

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.