Treść opublikowana przez Kasjan
-
Zlot w Danii- czy jest ktoś z A4-klubu, kto pracuje w Danii ???
Odgrzeje kotleta ale może ktoś żyje/pracuje w Danii i jest chętny na spota
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Co taka cisza Panowie? Widze nic sie nie dzieje w regionie Będe w PL jakos po nowym roku na 2 tygodnie więc jakis spocik obowiązkowo!
-
Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
Przeczytałem caly temat i widze ze nie tylko ja mam taki problem. Wczesniej w moim passacie 1.9tdi ladnie sie temperatura podnosila i nie bylo mowy o spadaniu. Nawet przy minus15. Teraz na zewnatrz temp 1/2stopnie na plusie i dojazd do pracy 15 i mam maks 75 przy spokojnej jezdzie. Rozwazalem wymiane termoststu ale jesli ten typ tak ma to chyba trzeba bedzie z tym jakos zyc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
B8 TrOOOOp
Sorki ze ide na latwizne ale czy ktoś może powiedziec mi jaka najwieksza karte pamieci czyta radio w b8 po lifcie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Chyba chodzi Ci o gościa z bakałarzewa. Jeśli tak to daj znac na pw to ogarne numer.
-
Strefa motocyklistów
Jakby ktos cos to mam Ktm exc 450 2011' na sprzedanie. Po remoncie, jeszcze stoi u mechanika nie mam nawet kiedy odebrac. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Haha pasuje [emgoji4] ale kurcze opony mi zbedne a pewnie caly komplet chcesz sprzedac? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ile za te kola? I czemu tak drogo Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa motocyklistów
Wypsiu a jakas fajna MT07 w oko Ci nie wpadla w dobrej cenie? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Daniia juz od ponad roku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Siemanko! Ja w polszy bede od 6 do 17 wiec bardzo chetnie mozna sie zlapac na bajere Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Gwerty, for you :* Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tylko zeny ten parking po makiem byl wiekszy tez dziekuje za spota, no i oby frekwencja zawsze tak dopisywala a tymczasem trzeba osc jajka poswiecic Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa motocyklistów
Jestem tego samego zdania! Przez czyjas nie uwage mozna zle skonczyc. Dlatego i po czesci sam sie przenioslem na offroad i jestem jak najbardziej spelniony. Ale wiadomo kazdy ma swoje preferencje.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zwlaszcza przy passacie gwertego ;p Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Strefa motocyklistów
Jeździsz 7 lat a nie widzisz różnicy w "krosach" a enduro...
-
Strefa motocyklistów
Yzf250 byla z 2011 a obecny exc450 jest z 2010
-
Strefa motocyklistów
to tak jakbyś zapytał, chłopaki na imprezę zabrać blondynkę czy brunetkę? tema rzeka, każdy poleci coś innego, ja miałem 2T i 4T i ogólnie wolę 4T, choć te nowe EXC 300 w 2T bardzo mi się podoba Ja mialem 250 4t teraz mam 450 4t ale ciagnie mnie jakos do exc300 2t. Choc dzwiek czterotaktu z dobrym wydechem jest meeega
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pan Malinowski z Żarnowa. Troche sie ceni ale robote dobra robi.
-
Strefa motocyklistów
Suzi też pod kocyczkiem na zapleczu
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jest opcja ze moze i ja przed swietami juz bede. Wiec jak cos to piszcie tu w temacie.
-
W co kto gra ( PC&STEAM&MMO )
I jak TheCrew? Chodzi mi głównie o model jazdy motocyklem
-
Strefa motocyklistów
Jak nie bedzie pasowała to zapraszam po k7 15k do oddania dla klubu.
-
Strefa motocyklistów
Albo gsxr600 k7
-
Strefa motocyklistów
Tez bym polatał ale pogoda nie dopisuje Jednak polatane wczoraj bylo w miare sucho wiec polatałem gsxr600 k7 i powiem ze fajna maszynka, no i ten wyglad. Ale dzis juz deszcz... ale na deszcz i bloto jest tez cos