Treść opublikowana przez Kasjan
-
System operacyjny Android
W sumie jak o tym pomyslec to u mnie w Note4 tez lepiej bateria trzyma na lizaku. A tak to spodziewalem sie wiekszych zmian.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Grzesiu! Hehe
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja tez ja tez profil kasjanowicz gram i w dote i csgo
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Tylko z ps3/4 troche trzeba pokombinowac, a od xboxa dziala natychmiast.
-
System operacyjny Android
Jakos nie czuje sie gorszy. Mam juz 5.0.2 od kilku dni. Bo widzisz klientow samsunga szanuja i nie chca niesprawdzonego systemu dawac uzytkownikom. Wiec najpierw dal dla moto [emoji14]
-
System operacyjny Android
Ja moge z czystym sumieniem polecić samsungi s3/4 w tym przedziale cenowy.
-
[ALL B5] Audi S4
Przy odpowiedniej predkosci i przy tak nieskazitelnym lakierze to roznie moze byc. Albo jak troche piasku zlapie to tez nie za ciekawie.
-
[ALL B5] Audi S4
Podczas jazdy ta pętla nie bedzie sie obijac o zderzak?
-
System operacyjny Android
Tak 5.0 mam. Cichy tryb mam z wibracją... sciszam tel na max i przeskakuje ni na wibracje wyłącznie.
-
System operacyjny Android
Wróć... jednak mam właśnie zaktualizowalem i pierwsze wrażenie jest na plus.
-
System operacyjny Android
Nie...
-
[ALL B5] Audi S4
A mozesz podac gdzie Ci to robili? Ja dzwonilem juz do 2 firm i mowia ze do audi nie mozna dostac dobrej podpory i ze nie zrobia...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No ja praktycznie tylko dla wiedzmina konsole kupilem... (prawie). No bo wymagania na PC to jakis zart, karta graficzna wymagana kosztuje tyle co nowa konsola... tak wlasnie sie czułem:
-
System operacyjny Android
Wie ktos kiedy na nota 4 mozna sie spodziewac lizaka?
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
No i ja z Gwertym tez juz w czwartek bedziemy do miłego zobaczenia.
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Widzimy się w marcu bedziecie jechać od siebie czy prosto z norge?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No ja na kompie juz koncze ta gre, to znaczy glowny watek, wiec sie wzielem za misje poboczne. No gra jest swietna, tylko od polskiego dubbingu uszy krwawią. Gra jest bardzo podobnie zbudowana do far cry 3.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na zywo nie widzialem filipa b7. Ale po fotkach fajnie sie prezentuje, no i ten wypas. Ale te drewno to jakas porazka...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Reniu szalejesz na iksie PABLO moze jednak podwiesic wateg z tagami graczy? To znaczy post podwiesic
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Mój gamertag na XBL: Kasjan20 Nic prawie nie zdobyte bo wczesniej na x360 wszystko bylo po piracie ale teraz juz gram jak bozia przykazała
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Masz 100% racji! Dla mnie z psx CrashTeamRacing, spyro, syphon filter, final fantasy vii, silent hill, to sa gry ktore do tej pory mam na dysku i odpalam na emulatorze. Z gier PC heroes3, c&c red alert2, aoe2 i wiele wiele innych ktore grywalnoscią zniszczyly ni dziecinstwo nie wspominajac o nesie. Ale czas idzie do przodu i czasami milo jest oopatrzec na ladna grafike ale to i tak nie pozostaje zadnym wyznacznikiem.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jestem po pierwszym "seansie" z XBO i w sumie pozytywne wrazenia, jak narazie gralem tylko w Forze. Grafika jest super ale troche antialasing czy jak tam ssie, moze dlatego ze przyzwyczajony jestem do grafiki na kompie. Pad jest bardzo wygodny, konsola pracuje cichutko tylko obawiam sie ze 500gm to stanowczo za malo... w kolejce czeka Destiny
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja i tak blisko bede przy nim siedzial wiec 40' wystarczy. Model chyba 40H6500? Cos takiego. A ps4 mialem i jakos nie zachwycila mnie... moze dlatego ze jak kupilem to nie bylo ciekawych gier...
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Az sie pochwale taki dzis zestawik bede podlaczal juz nie moge sie doczekac Forzy
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja ostatnio za swoja biblioteke steam sie wzialem, bo goer troszke jest ale wiekszosci nie skonczylem. Skoro to temat o konsolach to moze ma ktos xboxa one? Bo planuje zakup jakos niedlugo i moze ktos cos powiedziec o tym?