Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Chuy fajny zapach ale krotko sie utrzymuje albo nie umiem tego uzywac koledze zamawialem Stripper jakos tam. I niefajny, pachnie perfumami najtanszymi co na rynku mozna kupic...
  2. Haha! Renia nie zastapiona zlego slowa nie powiem
  3. Polifta ulepiłem ale za 1/10 Filipa polifta hehe
  4. Karol myślalem ze od odstatniego spotu uzbierałeś na polifta a co tam wiecej u Was panowie? Jakis spocik przed swietami?
  5. Ja tak samo do gier to PC ale mialem ps4 i teraz to bym kupil jednak xone...
  6. Fajnie jest jak gdzies po terenie sie jedzie, lesie. Ale jak trzeba sie przeleciec kawalek po drodze to rece zamarzają.
  7. Arek ale to juz stara generacja kupuj cos z next genow. Ps4 albo xone. Jak narazie tytuly wydaja sie byc ciekawe na xone. Forza !!
  8. Moze troszke
  9. Polskie gry sa teraz mocno cenione. Lords of the fallen, twom, saga witcher i kilka inny gier komercyjnych ale i niezależnych.
  10. Nie ma...
  11. Sorry za OT... Testowaliscie może nową paste manzerny 3in1 taki one step. Daje rade?
  12. Do konsoli wgraj najnowszy lepiej
  13. Ku=%€ sorki ze nie dotarlem. Jak zwykle pare godzin wczesniej cos musi wyskoczyc... na nastepny spot chocby sie walilo to wpadne. Sylwek jak dostane ramki to wezme
  14. Ja juz tez koncze sezon, ewentualnie na zime jakies kolce zalatwie to jeszcze przegonie
  15. Kasjan odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    A propo Gwertego, mam z nim kontakt i wiem ze sie nie loguje na forum bo ma teraz duzo spraw na glowie. Ale jesli cos komus pominal albo jakas inna sprawa to prosze dzwonic do niego na telefon. Zawsze odbierze. To sa jego slowa i prosil zeby przekazac ze wszystko mozna z nim telefonicznie ugadac. Jesli cos to sluze numerem. Ale jest tez numer w podpisie jego profilu.
  16. Podajcie swoje nazwy steam zawsze to bedzie mozna pograc w cos razem.
  17. Fakt, te złote znaczki wygladaja super! Wszystkie Twoje prace sa super bardzo lubie ogladac Twoje relacje.
  18. Mi pasuje jiz wtedy na pewno. To Panowie jak ze spotem? Sobota? Niedziela wieczorkiem? Jak pasuje? Pisac nie wstydzic sie widze czasami ze ludzie przegladaja ten watek ale na spotach frekwencja mogła byc lepsza

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.