Treść opublikowana przez Kasjan
-
[B5 APS] by czorny
Ale jeszcze gorzej, na zlocie a i takie akcje widzialem
-
A6 C5q ROTIFORMED
Jest mega! Musimu kiedy sie ustawic na postivie chetnie pomacam na zywo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
RS to w nocy narazie moze mi sie przysnic, zreszta i S moglaby teraz inna zabaweczke mam ale caly czas mysle o aucie. Ty Fylyp bedziesz na dlugi weekend? Na jakie piwko by skoczyli
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak jak rozmawialismy... trzeba bedzie rozruszac okolice... ale renia raczej szalu nie zrobie. Choc szeroka stal i gleba mogla by byc
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
O ludzie, na szczescie nie widzialem tego eksponatu ale nieomieszkam strzelic foty jak zobacze. Moze jakas swiezynka wlasnie juz Grzesiek w BS???
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bedą wietrzenia do Prezesa już sie uśmiechałem na BT A co działasz Filip? Czy tajemnieca?
-
C5 Freak Biturbo+
Na zdjeciach ok, ale na zywo te koleczka tak male wygladaja przy tej budzie no ale fakt, fura fajna.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Cali tak ale jeszcze nie do ko ca zdrowi ;p wczoraj skosztowalem jeszcze kieliszeczek Tatratea, i powiem ze ladnie by sponiwieralo tak we 2 lyknac flaszke. Oczywiscie bylo super i teraz czekac na OEM
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Bukowina '14 Hot-Line
Dzieki dla organizatorow za imprezke !! Ja juz w domu, to widzimy sie za rok
- A6 C5q ROTIFORMED
-
Bukowina '14 Hot-Line
To moja Pani
-
Bukowina '14 Hot-Line
Ale fafla zabraklo ;p do jutra
-
Bukowina '14 Hot-Line
Nie...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jestesmy po pierwszym dniu. Pogoda swietna, wczorak z Grzeskiem popiwkowalismy troszke. Dzis juz kilka osob przybedzie pozdro
-
Bukowina '14 Hot-Line
Dzis pogoda tez rozpieszcza