Treść opublikowana przez Kasjan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Grid 2 jakos d*py nie urywa... Lepiej zapodaj od razu GTA V pierwsze czesci grida to były ok!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dokładnie, rozbieram autko. No i tak po znajomości najpier wystawiam na podlaski: ') zderzak s4 kompletny bez sprysków i halogenów= 1100zł Bix od Grzesia + przetwoenice i zarniki = 700zł Skórka kubły + boczki = 1000zl Flaty 18' + opony 225/40 = 1500zł Pioneet avh-3200dvd= 650zł No to narazie tyle jeszcze dojdzie pare gratófffff ;D
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kolego doslownie przed chwila wrocilem z lomzy. A bylem ogladac dla znajomego bmw. Wczesniej zebys napisal cos na tym podlasiu duzo fur sie zrobilo. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ty no bylismy dzis pod Swissem ale jakoś nie chciał stawiać gorzołki
-
Strefa motocyklistów
Kurcze jak mi teskna... jak nie kupie essy to na wiosne znowu Kawe kupuje piekna byla. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Jesten po 4 godzinach grania w gta v no i gra jest mega. Na to chyba wszyscy czekali. Tylko jakos grafika dla mnie mocno srednia... moze dlatego ze gran na monitorze od komputera... ale jak gralem w the last of us to grafika za***ista byla. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jutro bede w suwalkach to moge zobaczyc. Cos konkretnie Cie interesuje? Czy tak ogolnie czy jakos to wyglada? Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
A ja juz w los santos mieszkam ;D
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Oba. Juz Ty tam? ;p szybki ten Twoj pastuch Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Nie moze ttlko na pewno! Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Pany! Za 2-3tyg rozbieram auto z gadzetow wiec jak ktos cos to zapraszam Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A czego Ty tam szukasz ? Ja wczoraj byłem Kasjan no no z tym EMPIKIEM to tak. Zawsze idziemy poczytać tam książki Kulturka to podstawa Ok to 18 pod tesco
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!