Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Grid 2 jakos d*py nie urywa... Lepiej zapodaj od razu GTA V pierwsze czesci grida to były ok!
  2. Dokładnie, rozbieram autko. No i tak po znajomości najpier wystawiam na podlaski: ') zderzak s4 kompletny bez sprysków i halogenów= 1100zł Bix od Grzesia + przetwoenice i zarniki = 700zł Skórka kubły + boczki = 1000zl Flaty 18' + opony 225/40 = 1500zł Pioneet avh-3200dvd= 650zł No to narazie tyle jeszcze dojdzie pare gratófffff ;D
  3. Kolego doslownie przed chwila wrocilem z lomzy. A bylem ogladac dla znajomego bmw. Wczesniej zebys napisal cos na tym podlasiu duzo fur sie zrobilo. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  4. Ty no bylismy dzis pod Swissem ale jakoś nie chciał stawiać gorzołki
  5. Kurcze jak mi teskna... jak nie kupie essy to na wiosne znowu Kawe kupuje piekna byla. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  6. Jesten po 4 godzinach grania w gta v no i gra jest mega. Na to chyba wszyscy czekali. Tylko jakos grafika dla mnie mocno srednia... moze dlatego ze gran na monitorze od komputera... ale jak gralem w the last of us to grafika za***ista byla. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  7. Jutro bede w suwalkach to moge zobaczyc. Cos konkretnie Cie interesuje? Czy tak ogolnie czy jakos to wyglada? Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  8. A ja juz w los santos mieszkam ;D
  9. Oba. Juz Ty tam? ;p szybki ten Twoj pastuch Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  10. Nie moze ttlko na pewno! Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  11. Pany! Za 2-3tyg rozbieram auto z gadzetow wiec jak ktos cos to zapraszam Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  12. A czego Ty tam szukasz ? Ja wczoraj byłem Kasjan no no z tym EMPIKIEM to tak. Zawsze idziemy poczytać tam książki Kulturka to podstawa Ok to 18 pod tesco

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.