Treść opublikowana przez Kasjan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siemka!!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Spoko Karol jak coś to wiesz gdzie nas szukac A mi tam w sumie w suwałkach odpowiada, zawsze przynajmniej jest jakaś sposobność żeby o MC zachaczyć i Empik
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
Kasjan bix czarny made by gwerty:decayed: ---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- Lampy malowalem specjalnym sprayem do lamp:wink: Prawidlowo, bardzo fajnie wygladaja ciemne lampy na jasnym aucie rozumiem ze jak bd mogl to na najblizsza BT jedziemy )) Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Oba Janusz internet dostal ;p ja przyjerzdzam z Filipem to kto bedzie mogl to jakies piweczko mozna bedzie lyknac godzina 18? Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
[B6 AVF] silver A4 made by Tomcrack27 S4 body,kiera TT
W koncu pkusiles sie o watek Audi robi robote, nie ma co! No i te heble esowe jak ladnie wypelniaja felge! Powodzenia w modach. A bix czarny czy srebrny?
-
Spot Białystok
Ja akurat w lapach musialembyc ;/ lipa bo chetnie bym wpadl. Next time Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
B5 1.8T AEB , Gwint , RECARO RS4 , BIX - SPRZEDANE
Az tak ciezko w pl z eskami? Sporo jest tych do 20k... zawsze mozna kupic za 15 i wytargac konia i wyremontowac, przynajmniej pewne by bylo no szkoda bardzo ze nie essss. Ja juz tak wmawiam kazdemu ze kupie s4 ale na wiosne. Ale mam zamiar po polsce sie bujac i szukac. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jutro o 4 z rana wyruszamy, dzis juz musze odstawic %%% zeby jako twk sie czuc w trasie. A co chcesz mnie na randke zaprosic ? ;p
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A Ty z Jokerem sie lapneles? Ja nie moglem... a zaluje. Ale mam nadzieje ze zdazymy mozna nadrobic. Sorki za bledy ale jestem na tel i nie chce mi sie sprawdzac ;p
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Zaluje bardzo ;/ innym razem chlopaczki Ejejejeje a delegaci z suwalk byli czy nie poznaje fur ???
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ale Augustów czy Suwałki? Oczywiście Augustów, Damian- pewnie, że zbierzcie się i wpadnijcie na 16 pod Kaufland do Augustowa Ale wam fajnie. Ja po 18h jestem juz na miejscu w Danii. Zjebany na maxa jestem. Udanego spota ziomki!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na rondzie w miescie w strone elku musisz podjechac. Przed galeria marion jest taki jeden punkt.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak. I wlasnie czeka n Ciebie zebym mi porabal hehe razem to bysmy troszke pewnie sie narabali xD Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
To dzialajcie... ja wyjezdzam w czwartek do danii i nie wiem kiedy wroce ;/ wiec ja wstepnie odpadam ;( a looknijcie co mam
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja to mialem kierowce. Lukasz poweiem ze bylo bardzo fajnie. Do konca samego zostalem z ziomkami. Potem przez 10 min deszcz popadal ale asflacik sie wysuszyl. W koncu Johnny sie odezwal ;p panie jutro pewnie bd w suwalkach chcesz te druciki?
-
[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo
No nie pitol ze by6?
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
No w sumie masz racje... ale jesli juz mialbym wybierac ps3 a pc to wole na pc. Tylko problem czy moja maszynka udzwignie. Ostatnio przy crysis3 miala co robic ale jesli bedzie dobrze zoptymalizowana to powinno byc git. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bardzo dobry termin akurat wtedy llanujemy jakiegos wiekszego spota razem z BI, tylko zobaczymy jak to wyjdzie Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ja juz zdecydowalem ze gta v nie odpalam ani na pc/ps3/x360 tylko od razu jak dostane ps4 ;D
-
[ALL B5] RTDSI4 B5,5 Avant
Eligancka furka ;d pozazdroscic. Ale to juz nie bedziesz mial czego rezac... no chyba ze nie ma ringow i lexusa z tylu to jeszcze cos pomodzisz graty!
-
Głośniki 16cm w przednich drzwiach Audi A4 B5 bez przeróbek tapicerki
Odgrzewam kotleta... Hertz ESK165.5 +DystanseMDF+Smycz+Kurier Wroclaw (3444719390) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. coś takiego na przód wcisnę? czy nie bardzawo? Tylko żeby to jakoś miało ręce i nogi