Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Spoko Karol jak coś to wiesz gdzie nas szukac A mi tam w sumie w suwałkach odpowiada, zawsze przynajmniej jest jakaś sposobność żeby o MC zachaczyć i Empik
  2. Kasjan bix czarny made by gwerty:decayed: ---------- Post dopisany at 09:51 ---------- Poprzedni post napisany at 09:50 ---------- Lampy malowalem specjalnym sprayem do lamp:wink: Prawidlowo, bardzo fajnie wygladaja ciemne lampy na jasnym aucie rozumiem ze jak bd mogl to na najblizsza BT jedziemy )) Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  3. Oba Janusz internet dostal ;p ja przyjerzdzam z Filipem to kto bedzie mogl to jakies piweczko mozna bedzie lyknac godzina 18? Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  4. W koncu pkusiles sie o watek Audi robi robote, nie ma co! No i te heble esowe jak ladnie wypelniaja felge! Powodzenia w modach. A bix czarny czy srebrny?
  5. Kasjan odpowiedział(a) na powaguspisz temat w Podlaskie
    Ja akurat w lapach musialembyc ;/ lipa bo chetnie bym wpadl. Next time Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  6. Az tak ciezko w pl z eskami? Sporo jest tych do 20k... zawsze mozna kupic za 15 i wytargac konia i wyremontowac, przynajmniej pewne by bylo no szkoda bardzo ze nie essss. Ja juz tak wmawiam kazdemu ze kupie s4 ale na wiosne. Ale mam zamiar po polsce sie bujac i szukac. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  7. Jutro o 4 z rana wyruszamy, dzis juz musze odstawic %%% zeby jako twk sie czuc w trasie. A co chcesz mnie na randke zaprosic ? ;p
  8. A Ty z Jokerem sie lapneles? Ja nie moglem... a zaluje. Ale mam nadzieje ze zdazymy mozna nadrobic. Sorki za bledy ale jestem na tel i nie chce mi sie sprawdzac ;p
  9. Zaluje bardzo ;/ innym razem chlopaczki Ejejejeje a delegaci z suwalk byli czy nie poznaje fur ???
  10. Ale Augustów czy Suwałki? Oczywiście Augustów, Damian- pewnie, że zbierzcie się i wpadnijcie na 16 pod Kaufland do Augustowa Ale wam fajnie. Ja po 18h jestem juz na miejscu w Danii. Zjebany na maxa jestem. Udanego spota ziomki!
  11. Na rondzie w miescie w strone elku musisz podjechac. Przed galeria marion jest taki jeden punkt.
  12. Tak. I wlasnie czeka n Ciebie zebym mi porabal hehe razem to bysmy troszke pewnie sie narabali xD Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  13. To dzialajcie... ja wyjezdzam w czwartek do danii i nie wiem kiedy wroce ;/ wiec ja wstepnie odpadam ;( a looknijcie co mam
  14. Ja to mialem kierowce. Lukasz poweiem ze bylo bardzo fajnie. Do konca samego zostalem z ziomkami. Potem przez 10 min deszcz popadal ale asflacik sie wysuszyl. W koncu Johnny sie odezwal ;p panie jutro pewnie bd w suwalkach chcesz te druciki?
  15. No nie pitol ze by6?
  16. No w sumie masz racje... ale jesli juz mialbym wybierac ps3 a pc to wole na pc. Tylko problem czy moja maszynka udzwignie. Ostatnio przy crysis3 miala co robic ale jesli bedzie dobrze zoptymalizowana to powinno byc git. Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  17. Bardzo dobry termin akurat wtedy llanujemy jakiegos wiekszego spota razem z BI, tylko zobaczymy jak to wyjdzie Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2
  18. Ja juz zdecydowalem ze gta v nie odpalam ani na pc/ps3/x360 tylko od razu jak dostane ps4 ;D
  19. Eligancka furka ;d pozazdroscic. Ale to juz nie bedziesz mial czego rezac... no chyba ze nie ma ringow i lexusa z tylu to jeszcze cos pomodzisz graty!
  20. Odgrzewam kotleta... Hertz ESK165.5 +DystanseMDF+Smycz+Kurier Wroclaw (3444719390) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. coś takiego na przód wcisnę? czy nie bardzawo? Tylko żeby to jakoś miało ręce i nogi

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.