Treść opublikowana przez Kasjan
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Podlaskie R.I.P? co tam kombinujecie Panowie? taka cisza... Pot po jajcach płynie, ale nie ma co bluźnić na pogode od tego jest lato Sylwek... tak jak mówiłeś z Grześkiem to zrezygnowałem z tych mastersportów i zarzuciłem komplet febiego, 1000zł :facepalm: i weź teraz auto sprzedaj.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema!
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Ze strategii polecam stronghold pierwsza czesc. Gra ma swoje lata ale na prawde przyjemnie sie w nia gra.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja ze swojej strony polecam krynice morska. Dosyc blisko i jest naprawde sympatycznie. Jezdze tam od 5 lat. Tylko ze ja to bardziej z kolegami w innym celu. Ale kazdy tam znajdzie cos dla siebie.
-
W co kto gra (X360 & PS3) ?
Az i mi smaku narobiliscie gra bardzo klimatyczna i wciagajaca.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No jak to nie bylo drivera moj kierowca szalal na zakupach hehe. Jeszcze bedziemy mieli okazje. A fotki jakos niedlugo wrzuce ;p
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Autko Sylwka z pomoca moja i Grzeska juz naprawione a i nowa miejscowka jest na spoty
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
:/ no Panowie, no a może późniejsza godzina? No szkoda, to może spot u Sylwka w garażu?
-
VAG Podlasie
Filmik taki sobie, trzeba poczekać na filmik od BADVIDEO, ciekawe jak go tam zmontują
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dobra, ja jutro o 18:00 jestem tam pod tesco? Dobrze mówie? Więc przybywajcie rodacy Johny, Olecko, Sylwek, Marcin, Filip, i cała reszta która czyta wątek i się wstydzi wpaść?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Na vagu wygrałem znizke 35% na zmiane koloru auta
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ja w sumie też be różnicy, myślę że piątek wieczorem byłoby idealnie, no może tak koło 18:00?
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
A wiec juz tlumacze. Auta jak nie sprzedam do konca wakacji to wtedy bede na czesci wystawial wszystko. Narazie wolalbym cala sprzedac to mniej zachodu bedzie. Ale nie martwcie sie kupie bmw e36 i bedzie git!! Zaaart, oczywiscie sprzedaz wynika z tego iz mam mozliwosc spelnienia mojego marzenia jakim jest kupno s4 b5. Tylko no smutno jak pomysle ze mialbym sie rozstac z moim sreberkiem.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No narazie jeszcze wolalbym w calosci pogonic. A jak sie nie uda to pod koniec wakacji bede rozbieral. Nie wiem tylko czy mi serce nie peknie...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ejej ej a skąd wiadomo że sprzedaje? No dokładnie sprzedaje... ale narazie tylko z czystej ciekawosci wystawilem czy bedzie zainteresowanie. Bo mam na oku s4 w szwabach i może w końcu marzenia by się ziściło... Jak do wrzśnia nie sprzedam w całości to sprzedaje wszystko na czesci, a bude oddaje na złom
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja na vagu wygralem znizke 35% na zmiane koloru auta folia. Wiec mozna co pokminic? A tymczasem wpadl u mnie nowy mod. Ale to niedlugo
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kupiles takie czy sam przyciemniales? Filip powiedzial mi w tajemnicy... ze jakby ktos z podlaskiego chcial kupic to za 15000 odda
-
VAG Podlasie
Vag Radom w sumie tez nie glupio sie zaprezentowal.