Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Podlaskie R.I.P? co tam kombinujecie Panowie? taka cisza... Pot po jajcach płynie, ale nie ma co bluźnić na pogode od tego jest lato Sylwek... tak jak mówiłeś z Grześkiem to zrezygnowałem z tych mastersportów i zarzuciłem komplet febiego, 1000zł :facepalm: i weź teraz auto sprzedaj.
  2. Ze strategii polecam stronghold pierwsza czesc. Gra ma swoje lata ale na prawde przyjemnie sie w nia gra.
  3. Ja ze swojej strony polecam krynice morska. Dosyc blisko i jest naprawde sympatycznie. Jezdze tam od 5 lat. Tylko ze ja to bardziej z kolegami w innym celu. Ale kazdy tam znajdzie cos dla siebie.
  4. Az i mi smaku narobiliscie gra bardzo klimatyczna i wciagajaca.
  5. No jak to nie bylo drivera moj kierowca szalal na zakupach hehe. Jeszcze bedziemy mieli okazje. A fotki jakos niedlugo wrzuce ;p
  6. Autko Sylwka z pomoca moja i Grzeska juz naprawione a i nowa miejscowka jest na spoty
  7. :/ no Panowie, no a może późniejsza godzina? No szkoda, to może spot u Sylwka w garażu?
  8. Kasjan odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Filmik taki sobie, trzeba poczekać na filmik od BADVIDEO, ciekawe jak go tam zmontują
  9. Dobra, ja jutro o 18:00 jestem tam pod tesco? Dobrze mówie? Więc przybywajcie rodacy Johny, Olecko, Sylwek, Marcin, Filip, i cała reszta która czyta wątek i się wstydzi wpaść?
  10. Na vagu wygrałem znizke 35% na zmiane koloru auta
  11. No ja w sumie też be różnicy, myślę że piątek wieczorem byłoby idealnie, no może tak koło 18:00?
  12. A wiec juz tlumacze. Auta jak nie sprzedam do konca wakacji to wtedy bede na czesci wystawial wszystko. Narazie wolalbym cala sprzedac to mniej zachodu bedzie. Ale nie martwcie sie kupie bmw e36 i bedzie git!! Zaaart, oczywiscie sprzedaz wynika z tego iz mam mozliwosc spelnienia mojego marzenia jakim jest kupno s4 b5. Tylko no smutno jak pomysle ze mialbym sie rozstac z moim sreberkiem.
  13. No narazie jeszcze wolalbym w calosci pogonic. A jak sie nie uda to pod koniec wakacji bede rozbieral. Nie wiem tylko czy mi serce nie peknie...
  14. Ejej ej a skąd wiadomo że sprzedaje? No dokładnie sprzedaje... ale narazie tylko z czystej ciekawosci wystawilem czy bedzie zainteresowanie. Bo mam na oku s4 w szwabach i może w końcu marzenia by się ziściło... Jak do wrzśnia nie sprzedam w całości to sprzedaje wszystko na czesci, a bude oddaje na złom
  15. Ja na vagu wygralem znizke 35% na zmiane koloru auta folia. Wiec mozna co pokminic? A tymczasem wpadl u mnie nowy mod. Ale to niedlugo
  16. Kupiles takie czy sam przyciemniales? Filip powiedzial mi w tajemnicy... ze jakby ktos z podlaskiego chcial kupic to za 15000 odda
  17. Kasjan odpowiedział(a) na pi0 temat w Podlaskie
    Vag Radom w sumie tez nie glupio sie zaprezentowal.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.