Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. hmmm wychodzi na to, że mój Nikon to chyba jakaś podróbka, bo został wyprodukowany w Tajlandii Albo ktos posiada nierzetelne informacje
  2. Bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. Jak bym mogl to bym postawil Ci dobre piwo dzieki za rozwianie watpliwosci.
  3. Panowie pytanko. Canon eos450d czy nikon d3000?
  4. Ja narazie uzywam shiny garage red devil nano. I jest w miare ok. Ale chyba zaczne uzywac czegos mocniejszego... Vario to podaj nazwe jakoejs dobrej chemi do dipa.
  5. Po 2tyg posiadania dipa na felgach i dach stwierdzam ze jest naprawde mocny. Jak narazie zadnego sladu uszkodzen. W sumie to krotko jeszcze zeby cos mowic ale jak ktos ma watpliwosci co do trwalosci to naprawde nie ma co sie obawiac. No jedyny minusik to dobrze lapia brod felgi...
  6. Najebany! To do domu! Hehe. Sezon grilowy wlasnie dzis zostal przezemnie rozpoczety. A czemu jeszcze jakiegos spota wiosennego nie krecimy? Kazdy juz na letnich to mozna sie pokazac
  7. A mam fajne spręzynki HR i amorki koni komplecik w dobrej cenie
  8. Juz jutro bedzie tydzien jak na letnich smigam. Filip widziales taka fajna ciemna c6 w aug? Chyba nowa. Na rsach18 czarnych. Zacnie wyglada.
  9. Pojawil sie delikatny problem. Felgi brudza sie i widac to... Ale to mi nie przeszkadza. Jak bardzo moge stosowac na nich chemie? Ten red devil co wczesniej wrzucalem to w jakim rozcienczeniu najlepiej? Rozumiem ze ironx odpada?
  10. Witam! Czy do mycia felg takie apc będzie ok? Wstępnie wymyłem rozcienczonym bardzo mocno, poczekałem chwilke, polatałem pędzelkiem i wydaję sie być ok. Ale czy po dłuższym stosowaniu nic nie bd sie dzialo? Czy dla lepszego efektu moze jakies inne proporcje zastosowac?
  11. Nie powiem Ci bo ja tego nie malowalem ale zapytaj variocustoms na pewno bedzie znal odpowiedz
  12. Tak. Na prawde fajnie wyszedl. Nie mam zbytnio porownania ale wydaje sie byc ok. Jutro foto z bliska zrobie to zobaczysz
  13. No wiadomo jakas inspiracja musiala byc. Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  14. http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-abc-a4-kasjan-silver-and-orange-d-178166/
  15. No to dzis na szybko z kalkulatora. Jutro w domu bd to podesle. Felgi byly nie idealbe a wyszlt kozak. Jutro bd wiecej i dokladnie. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
  16. Bo pogoda brzydka moglem dzis odebrac ale dopiero powiedzieli ze na 19 wiec nie lepiej bez pospiechu i dopiero jutro rano odbieram fotki na pewno wrzuce ;D
  17. V6 Lampy jak wyżej... fajnie ze z Q. Czyli zostaje na tym zawiasie?
  18. Rwij od Damiana przedni tylni masz i bedzie malina ;D No i zawsze zapominam zobaczyc jak u Ciebie te diody wpasowałeś do lampki
  19. :/ byłem na to gotowy. Dach akurat mam zdrowy bez jakis skaz. Ale felgi jednak w kilku miejscach bezbarwny lakier sie złuszczył. No mam nadzieje ze jakos bedzie to trzymało się kupy. Jak bedzie lipa to się zerwie
  20. Tak myślałem, ale skoro mogą pomalować na pomarańcz to jak sie nie spodoba to sobie zerwę z dekielków, przynajmniej zobacze jak to odchodzi a powiedz mi Grzesiek jak moje felgi miały delikatne ubytki w lakierze, płytkie, to czy to bedzie mocno widac?
  21. No autko juz odstawione. No mam nadzieje ze dachu nie sp***dola i felg... No jak cos to bede tam wojowal z nimi. Btw dzwonil wlasnie do mnie ten chlop i sie pytal co z dekielkami... Zostawic ori? Pomatancz taki jak felgi? Czy czarne?
  22. Tak dach trdycyjnie black, bez fanaberii, a felgi ida w orange blaze, ramka grilla w czrny mat i znaczek audi w orange. No mozna pokminic nad wyjazdem.
  23. Moszna moszna a kto by poleciał ?
  24. No ja jutro też jadę na dipowanie juz nie moge sie doczekac :D tylko że ja to tylko felga i dach czyli w porównaniu do Grześka to pikuś. Tylko że mam troche obawy czy mi tego nie spartolą... No ale mam nadzieje że uda się. Grzesiek a felgi zostają w tym kolorku?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.