Treść opublikowana przez Kasjan
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
hmmm wychodzi na to, że mój Nikon to chyba jakaś podróbka, bo został wyprodukowany w Tajlandii Albo ktos posiada nierzetelne informacje
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Bardzo dziekuje za wyczerpujaca odpowiedz. Jak bym mogl to bym postawil Ci dobre piwo dzieki za rozwianie watpliwosci.
-
Jaki aparat - lustrzanka cyfrowa
Panowie pytanko. Canon eos450d czy nikon d3000?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Ja narazie uzywam shiny garage red devil nano. I jest w miare ok. Ale chyba zaczne uzywac czegos mocniejszego... Vario to podaj nazwe jakoejs dobrej chemi do dipa.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Po 2tyg posiadania dipa na felgach i dach stwierdzam ze jest naprawde mocny. Jak narazie zadnego sladu uszkodzen. W sumie to krotko jeszcze zeby cos mowic ale jak ktos ma watpliwosci co do trwalosci to naprawde nie ma co sie obawiac. No jedyny minusik to dobrze lapia brod felgi...
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Najebany! To do domu! Hehe. Sezon grilowy wlasnie dzis zostal przezemnie rozpoczety. A czemu jeszcze jakiegos spota wiosennego nie krecimy? Kazdy juz na letnich to mozna sie pokazac
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A mam fajne spręzynki HR i amorki koni komplecik w dobrej cenie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Juz jutro bedzie tydzien jak na letnich smigam. Filip widziales taka fajna ciemna c6 w aug? Chyba nowa. Na rsach18 czarnych. Zacnie wyglada.
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Pojawil sie delikatny problem. Felgi brudza sie i widac to... Ale to mi nie przeszkadza. Jak bardzo moge stosowac na nich chemie? Ten red devil co wczesniej wrzucalem to w jakim rozcienczeniu najlepiej? Rozumiem ze ironx odpada?
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
Witam! Czy do mycia felg takie apc będzie ok? Wstępnie wymyłem rozcienczonym bardzo mocno, poczekałem chwilke, polatałem pędzelkiem i wydaję sie być ok. Ale czy po dłuższym stosowaniu nic nie bd sie dzialo? Czy dla lepszego efektu moze jakies inne proporcje zastosowac?
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Nie powiem Ci bo ja tego nie malowalem ale zapytaj variocustoms na pewno bedzie znal odpowiedz
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak. Na prawde fajnie wyszedl. Nie mam zbytnio porownania ale wydaje sie byc ok. Jutro foto z bliska zrobie to zobaczysz
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
No wiadomo jakas inspiracja musiala byc. Mam nadzieje ze nikogo nie urazilem Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/b5-abc-a4-kasjan-silver-and-orange-d-178166/
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to dzis na szybko z kalkulatora. Jutro w domu bd to podesle. Felgi byly nie idealbe a wyszlt kozak. Jutro bd wiecej i dokladnie. Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bo pogoda brzydka moglem dzis odebrac ale dopiero powiedzieli ze na 19 wiec nie lepiej bez pospiechu i dopiero jutro rano odbieram fotki na pewno wrzuce ;D- [B5 ACK Q] by tokam
V6 Lampy jak wyżej... fajnie ze z Q. Czyli zostaje na tym zawiasie?- [ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
Rwij od Damiana przedni tylni masz i bedzie malina ;D No i zawsze zapominam zobaczyc jak u Ciebie te diody wpasowałeś do lampki- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
:/ byłem na to gotowy. Dach akurat mam zdrowy bez jakis skaz. Ale felgi jednak w kilku miejscach bezbarwny lakier sie złuszczył. No mam nadzieje ze jakos bedzie to trzymało się kupy. Jak bedzie lipa to się zerwie- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak myślałem, ale skoro mogą pomalować na pomarańcz to jak sie nie spodoba to sobie zerwę z dekielków, przynajmniej zobacze jak to odchodzi a powiedz mi Grzesiek jak moje felgi miały delikatne ubytki w lakierze, płytkie, to czy to bedzie mocno widac?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No autko juz odstawione. No mam nadzieje ze dachu nie sp***dola i felg... No jak cos to bede tam wojowal z nimi. Btw dzwonil wlasnie do mnie ten chlop i sie pytal co z dekielkami... Zostawic ori? Pomatancz taki jak felgi? Czy czarne?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Tak dach trdycyjnie black, bez fanaberii, a felgi ida w orange blaze, ramka grilla w czrny mat i znaczek audi w orange. No mozna pokminic nad wyjazdem.- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Moszna moszna a kto by poleciał ?- SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ja jutro też jadę na dipowanie juz nie moge sie doczekac :D tylko że ja to tylko felga i dach czyli w porównaniu do Grześka to pikuś. Tylko że mam troche obawy czy mi tego nie spartolą... No ale mam nadzieje że uda się. Grzesiek a felgi zostają w tym kolorku? - SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE