Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. No same pijusy patrze. No Panowie to moze kierowcow poszukajcie i sie poleczymy wspolnie Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  2. Z mojego doswiedczenie wiem ze sama zmiana na 312mm i kupno klockow i tarcz z dolnej polki mija sie z celem. 312mm na dziadoskim zestawie hamuje porownywalnie z dobrej jakosci 288. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  3. Kasjan odpowiedział(a) na BartekT81 temat w Audi A4 B5
    Znaczy ze otwierasz zamek i one si zapalaja a potem definitywnie gasna? Warto sie bawic? Tym bardziej ze to takie wsiowe... ringi=bmw Wysyłane z mojego Ursus C-330 za pomocą Tapatalk 2
  4. Marcinos ja sie wybieram. A co trzeba? No to oficjalnie 17 pod tesco. A i mam takie pytanie. Czy mozna by bylo sie tam ustawic wspolnie? No wiecie auta obok siebie. Fotka jakas by sie przydala. Wiem ze jakiegos tlumu nie bedzie ale fajna sprawa. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  5. Witam, ja jeżdżę na zestawie z przodu 225/45/17 a z tyłu 235/40/17 i powiem że też nie ma lekko na koleinach ale nie jest to jakaś tragedia. Ale na zimie teraz mam komplet 225/45 i z przodu i z tyłu i jest lepiej. Więc załóż 4 takie same i bedzie git. No tak to jest na 17' autko ładnie wygląda gorzej trochę z praktycznościa, ale tak to jest coś za coś
  6. Rozumiem że jest to 18'? Na ładnej glebie i niskim profilu może prezentować się zacnie
  7. Haha dokładnie o tym samym myślałem pisząc że na 17
  8. Witam, w tym sezonie letnim dopiero założyłem gwint firmy SS. Zbliża się zima więc postanowiłem podnieść troche auto i naszła mnie myśl, jak po zimie będą chodzić te nakrętki? Czy od soli i piasku nic tam z nimi się nie stanie? Sie nie spieka? Gwint sie nie zniszczy? Czy jakoś można to zakonserwować, jakimś środkiem? Czy po prostu w zime odkręcić koła i przeczyścić?
  9. Na lato śmigam na 17' a zima na stali 16' ( ze względu na hamulce ) ale obowiązkowo bez kołpaków, jakoś to mi się nie widzi.
  10. No i mi niedziela. To jak godzina 17 niedziela pasuje? Pisać kto będzie. Pisać komu coś nie pasuje, idzie się dostosować godzine Olecko żyje?
  11. Gumy utwardzą zawieszenie, ale nie rozciągną aż tak bardzo sprężyny żeby była odczuwalna różnica.
  12. zimowe 205/55/16 ALUS 5x112 16" A4 A6 PASSAT (2785845980) - motoAllegro taką sama aluma właśnie nie pasowała u mnie. Czyli mam szukać jakiś stalówek ori z A6 c5? Czy bardziej się sugerowac ET? Wiekszy, mniejszy?
  13. Miałem podobny problem... Rozumiem że masz D2S? Sprawdź ten kabelek co idzie od przetwornicy i do żarnika się go wpina. To może być prawdopodobnie jego wina, a koszt kabelka 20zl.
  14. Bardziej myślałem o oczojebnym pomarańczowym albo zielonym
  15. Ja bym w coś oczojebnego poszedł
  16. I czy te wygłuszenie to musi byc zrobione jakoś super dokładnie, ze kazdy centymetr ma byc wygluszony żeby był efekt? Sam się nad tym zastanawiam tylko czy ten efekt faktycznie da się odczuć.
  17. No ja jak najbardziej ZA W sumie to mi każdy termin pasuje, więc pisać kto kiedy może i jakoś się ustali. Sylwek mi ta kratka nie jest potrzebna więc pomagaj potrzebującym
  18. Podlaskie umarło.... Jest kto?
  19. Po wygłuszeniu jest odczówalna róznica?
  20. Po swapie też potem mogą być problemy ze sprzedaża. Wiesz jak jest w polsce, ja sam myślałem nad zmianą silnika bo trochę mało mi te 150km, ale za dużo z tym zachodu a efekt nie wiem czy jest tego wart. No gdybyś miał Q to wtedy 2.7 i gitara
  21. Plasti dipem też nie sądze że identyczny kolor będzie. A jak folię nakleisz to od kamyczków może się pozrywać brzydko. A nie lepiej nic nie kombinować i do lakiernika po protu pojsc?
  22. Ale też masz 312mm? Czy może większe? No ja słyszałem że podchodzi felga 16' no i ja zakładałem oryginał no ale koło założyłem bez problemów.
  23. Witam, ostatnio miałem pewien nieprzyjemny problem. A mianowicie złapałem kapcia. W bagażniku miałem zapasówkę 205/55/16 a wszystkie koła miałem 225/45/17 no ale powinno być to bez znaczenia. No i po założeniu i dokręceniu felgi nie mogłem ruszyć z miejsca. Trzymało właśnie te koło gdzie była założona zapasówka. Dodam że mam zmienione zaciski i tarcze 312mm. Czy na takie hamulce 16' nie podchodzi?
  24. Albo walnij jakimś oczojebnym kolorkiem
  25. Rh cup3 lub mille milage czy cos takiego. Ladnie sie prezentuja i sa stosunkowo niedrogie. Tylko malo ich jest, ciezko dostepne.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.