Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Siemka!! Auto widziałem na żywo, kolor robi robotę . No myśl nad lampami zespolonymi, kierunki zmień klosze na białe. Pozdrawiam!
  2. Ladna ladna. Mozna isc na licytacje hehe.
  3. Zarniki darujs sobie 8000k. Ja mialem 6000k i za niebiesko bylo i od razu wlozylem 4300k. Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  4. Hehe. Sorki za blad :-P to z lenistwa takie byki robie bo sprawdzac sie nie chce. Janusz jak tam bylo na majowce? Odkaziles sie? Hehe Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
  5. A to jakiegoś znajomego masz co to organizuje? Czy jak? Bo mi też się maży taki połów...
  6. No to liczymy na Was !!
  7. Dobra, to ja Filip będę o 17 pod Hotelem. Dobrze by było żeby te miejsca siędzące ( grzybki czy jak im tam ) był wolny jakiś
  8. A jak z Johnym :F bo jak będą jakieś osoby nie kierujące, i będzie z kim wypic browarka to ja sobie szofera załatwię ( dziewczynę ) ? Filip o jakim miejscu myślisz? Patelnia?
  9. Ja będę No ale czemu olecko się nie odzywa?
  10. Kierunki boczne klosze zmień na białe... A tak to malina
  11. Ja mam zamiar tylko się ślinić no i ewentualnie tylni zderzak i siedzenia podpierdol*& jak właściciel nie bd patrzył Może jakiś spocik w dlugi weekend? PS: Sylwek mam już w domu prezent dla Ciebie
  12. Na jednym zdjęciu ładne średnie spalanie pokazuje no ja mogę bryknąć z Tobą Filip.
  13. Haha, zderzak już mam dobra cena. nawet bardzo. Ciekawe jak na żywo.
  14. Dostałem wiadomość z jednego serwisu że koszt regeneracji jednego amorka 330zł/sztuka. Ubytków zbytnio One nie mają, no brudne są tylko. A czy do wymiany tych wkładów potrzebne są specjalne narzędzia? Czy można to wykonać w domowych warunkach?
  15. No jeszcze bym troszkę ją opuścił no może przód jest ok. Ale tył tak jakoś wysoko i nie ładnie mi to wygląda... Czy może same sprężyny w takim razie na tyle zmienic? Ale jak teraz sprawdzić jakie obecnie mam?
  16. Panowie problem... Kupiłem gwint KW za okazyjną cenę 150zł. Z tym że dwa amory są wylane. Napisałem już do firmy o koszt regeneracji i jest to 330zł/sztuka i rok gwarancji. Opłaca się regenerować całość? Słyszałem pogłoski że po regeneracji to już nie to samo i wgl. No i nie wiem co z tym fantem zrobić...
  17. Moim zdaniem to najlepiej udać się na stację diagnostyczną zapłacić ~30zł i sprawdzą dokładnie zawieszenie. No chyba że sam masz umiejętności i wiedzę
  18. On nie musi być jak nowy, domyślam się. Ale jednak lepszy po regeneracji niż całkowicie wylany...
  19. Witam! Udało mi się kupic zawieszenie gwintowane + sprężyny do audi a4 firmy KW za jedyne 150zł. Cena jest taka poniewarz dwa amortyzatory są wylane. Widziałem w google że są firmy zajmujące się regeneracją ich, ale czy może mi ktoś polecić jakiś konkretny zakład i jaki to koszt? Brakuje mi także 2 nakrętek tych kontrujących, czy można je dostać osobno i gdzie ich szukać? Czy opłaca się regenerować je?
  20. No niby jestem... ale jakoś tak cicho...
  21. A czy na avh3200 da sie zmienic tez jakos soft?
  22. Ale jak bym chcial zmienic z 6000 na 4300 to samr zarniki trzeba kupic czy tez przetwirnice? Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2
  23. Motor sprzedany najpierw jakieś cwaniaczki przyjechali do mnie z okolic suwałk i do mnie z tekstem za 3500 bierzemy. To im pokazałem tylko drogę powrotną. No a wczoraj już jacyś konkretni kupcy byli i udało się zejśc tylko o 200zł i jednak nie będę zmieniał auta zostanę przy tym, trochę w niego włożę jeszcze pracy i będzie malina. A kupie sobi jakiś motor off-roadowy
  24. Ja mam u siebie 6000k i jest troche za niebiesko. Widoczność jest dobra trochę gorzej w deszcz. Ale też przymierzam się do wymiany na 4300. Myślę że to taka neutralna barwa.
  25. No w końcu udało się wrzucić jakieś nowe fotki A teraz mam kilka pytań: 1. Kto może zmienić nazwę tematu? 2. Czy gwint FK będzie OK? 3. Nad prawą lampą maska nie schodzi się ładnie tak jak po lewej stronie. Zauważyłem to w wielu b5. To nie jest powypadkowe bo wcześniej tego nie miałem jakby maska się opuściła. Da się to jakoś regulować?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.