Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kasjan

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Kasjan

  1. Oczywiście ja jestem w aug od dzisiaj do niedzieli wiec jak coś to jestem
  2. Coś tu się cicho zrobiło a może jakiś spocik delikatny?
  3. A jak jest dokładnie z tą przekładką kubka i guzików w wersji ang? Da się bez problemu zrobic?
  4. Weekend odpoczynku dobrze by właśnie zrobił
  5. No to zapowiadają się mocne trunki skoro 80%. No to i Ty Sylwiasty wyruszaj, skoro trunki widze odpowiadają
  6. Ja muszę powiedzieć że jak ostatni byłem po konsolę u karolsterka to powiedział że jeszcze się zastanowi, wiec jest nadziej na mocną ekipę
  7. Spotałem się z opiniami że sam końcowy tłumik jak się zmieni ( razem z puszką ) to silnik może stracić moc i spalanie może wzrosnąć. Mam jakąś wiejską końcówkę. Dźwięk jest wporządku chyba ale wstawiłem ostatnio filtr sportowy KN i wcale nie slysze różnicy w dźwieku, może to przez ten tłumik i zastanawiam sie na wsadzeniem z powrotem ori tłumika i jakieś tylko końcówki dołożyć. Co mi radzicie? Pozostać przy tej końcówce czy ori?
  8. No mam taki zamiar, ale to dopiero na koniec tygodnia, tak z typem się umówiłem. O ile się dodzwonię do niego... Niepoważny no ale co zrobisz.
  9. Sprawa jest taka... Ja już zamówiłem te felgi :gwizdanie: i pod koniec tygodnia sie zamienic mam z nima, znaczy swoje oddaje mu i doplacam i biore te. Tylko typ taki dziwny dzwonie do niego od kilku dni i odłącza mnie a potem dzwoni i gada ze nie ma czasu, ale dzis sie dodzwonilem do niego i na koniec tygodnia jestem z nim umówiony.
  10. No niestety Ci goście nie mieli. Łatwiej będzie znaleźć 1DIN chyba...
  11. Nie ogarniam dalej. Co jest mi potrzebne do przerobienia na kosolę 2DIN? Nie ma nikt nigdzie calego zestawu? Czy samemu trzeba zbierac?
  12. Czy cena 800zl za Pioneera AVH-3200DVD ( używka ) jest ok? Czy za wiele? Bo jestem zainteresowany taki cacuszkiem, tylko mam problem bo nie moge nigdzie dostac konsoli 2DIN od polifta... ;(
  13. No właśnie nie mogę tego tematu znaleźć. Czyli jak konsolę 2DIN bede miał to dodatkowo musze jeszcze jakąś ramkę? Czy to jakoś będzie wyglądało? Czy nie najlepiej? Udało mi się znaleźć temat o tym. Nie chcę go odgrzewać wiec pytam, ramki są juz normalnie dostępne na allegro? No i czy daje radę takie cudo? i czy cena za używkę 800zl jest w miare? Czy za wiele?
  14. Witam, mam okazję kupić takowe radio Pioneer AVH-3200. Obecnie jest zamontowane w Golfie IV i nawet ładnie wygląda. Jakość obrazu niczego sobie, menu troche jakby nieporęczne, ekran działa dobrze. Teraz moje pytanie... Czy ktoś miał z tym coś wiecej doczynienia? Czy będzie pasowało do kosoli 2DIN od polifta?
  15. Jadę z kobietą, jedziemy we dwoje, ale jak cos to 1 miejsce bede mial bo biorę snowboard ze sobą. A co do warunków na drodze to nie ma co się martwić, ja sto razy wole jechać do zakopanego te 800km niż 370km nad może. Tam drogi są o niebo lepsze. Jechałem tam na sylwestra wiec mówię z doświadczenia. może ktoś zna tą osobę co sprzedaje te fele? http://moto.allegro.pl/oryginale-felgi-do-audi-okazja-i2028762831.html
  16. Szczerze to nie myślałem jeszcze o tym, ale chyba swoim, no troche na PB pójdzie kasy no ale tak bez mojej a4 na zlocie klubu a4 nie wiem jeszcze. a ukochaną może wezmę jak będzie grzeczna :gwizdanie:
  17. No to wszystko jasne pozostaje tylko zapytać o przepustkę od ukochanej i się zapisywać.
  18. No ja to obawiam się tego że nikogo nie znam i jakoś tak dziko... Czy to nie jest problem?
  19. Wracając do zlotu w Bukowinie. W sumie byłem w górach na sylwestra, ale tak mi się tam podoba że chętnie bym się wybrał. Nigdy nie byłem na tego typu imprezach. Warto udać sie na takie coś? Ktoś z okolic rusza bądź namyśla się na wyjazd?
  20. Dla mnie sobota wieczorem, albo cała niedziela.
  21. Co do spotu to i chętnie wpadnę, tyko chcę wiedzieć wcześniej bo nie wiem czy wracać do domu z białego.
  22. Operacja poszła pomyślnie. Z racji tego że jestem na antenie wielkie dzieki dla Sylwka za poświęcony czas i dla Grześka za świetne lampy do zobaczenia na najbliższym spocie
  23. A już tam kombinujecie Lampy doszły, wszystkie graty zebrane. Nie mogę się doczekać aż wszystko będzie już po wszystkim
  24. Nie rozumiem Coś nie tak z autem?
  25. Tez chciałem progi w kolor ale lakiernik nagadał że tam bedzie pekać i sie zdzierać bo tam każdy nogami szoruje i wgl. Może po prostu mu się nie chciało. Gleby większej nie przewiduje narazie, obecnie są sportowe amorki KONI i sprężyny HR. A felunie na wiosne, myśle że jakieś ori albo coś z kolekcji BBS.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.