Treść opublikowana przez Kasjan
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Oczywiście ja jestem w aug od dzisiaj do niedzieli wiec jak coś to jestem
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Coś tu się cicho zrobiło a może jakiś spocik delikatny?
-
Zmiana tunelu z PRZEDLIFT na POLIFT
A jak jest dokładnie z tą przekładką kubka i guzików w wersji ang? Da się bez problemu zrobic?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Weekend odpoczynku dobrze by właśnie zrobił
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to zapowiadają się mocne trunki skoro 80%. No to i Ty Sylwiasty wyruszaj, skoro trunki widze odpowiadają
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Ja muszę powiedzieć że jak ostatni byłem po konsolę u karolsterka to powiedział że jeszcze się zastanowi, wiec jest nadziej na mocną ekipę
-
Końcówki wydechu w Audi A4 B5 1.9 TDI
Spotałem się z opiniami że sam końcowy tłumik jak się zmieni ( razem z puszką ) to silnik może stracić moc i spalanie może wzrosnąć. Mam jakąś wiejską końcówkę. Dźwięk jest wporządku chyba ale wstawiłem ostatnio filtr sportowy KN i wcale nie slysze różnicy w dźwieku, może to przez ten tłumik i zastanawiam sie na wsadzeniem z powrotem ori tłumika i jakieś tylko końcówki dołożyć. Co mi radzicie? Pozostać przy tej końcówce czy ori?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No mam taki zamiar, ale to dopiero na koniec tygodnia, tak z typem się umówiłem. O ile się dodzwonię do niego... Niepoważny no ale co zrobisz.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Sprawa jest taka... Ja już zamówiłem te felgi :gwizdanie: i pod koniec tygodnia sie zamienic mam z nima, znaczy swoje oddaje mu i doplacam i biore te. Tylko typ taki dziwny dzwonie do niego od kilku dni i odłącza mnie a potem dzwoni i gada ze nie ma czasu, ale dzis sie dodzwonilem do niego i na koniec tygodnia jestem z nim umówiony.
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
No niestety Ci goście nie mieli. Łatwiej będzie znaleźć 1DIN chyba...
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Nie ogarniam dalej. Co jest mi potrzebne do przerobienia na kosolę 2DIN? Nie ma nikt nigdzie calego zestawu? Czy samemu trzeba zbierac?
-
Stacje Multimedialne Pioneer AVH AVIC
Czy cena 800zl za Pioneera AVH-3200DVD ( używka ) jest ok? Czy za wiele? Bo jestem zainteresowany taki cacuszkiem, tylko mam problem bo nie moge nigdzie dostac konsoli 2DIN od polifta... ;(
-
[ALL B5] Radio Pioneer AVH-3200DVD 2DIN. Będzie pasowało? Opinie?
No właśnie nie mogę tego tematu znaleźć. Czyli jak konsolę 2DIN bede miał to dodatkowo musze jeszcze jakąś ramkę? Czy to jakoś będzie wyglądało? Czy nie najlepiej? Udało mi się znaleźć temat o tym. Nie chcę go odgrzewać wiec pytam, ramki są juz normalnie dostępne na allegro? No i czy daje radę takie cudo? i czy cena za używkę 800zl jest w miare? Czy za wiele?
-
[ALL B5] Radio Pioneer AVH-3200DVD 2DIN. Będzie pasowało? Opinie?
Witam, mam okazję kupić takowe radio Pioneer AVH-3200. Obecnie jest zamontowane w Golfie IV i nawet ładnie wygląda. Jakość obrazu niczego sobie, menu troche jakby nieporęczne, ekran działa dobrze. Teraz moje pytanie... Czy ktoś miał z tym coś wiecej doczynienia? Czy będzie pasowało do kosoli 2DIN od polifta?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Jadę z kobietą, jedziemy we dwoje, ale jak cos to 1 miejsce bede mial bo biorę snowboard ze sobą. A co do warunków na drodze to nie ma co się martwić, ja sto razy wole jechać do zakopanego te 800km niż 370km nad może. Tam drogi są o niebo lepsze. Jechałem tam na sylwestra wiec mówię z doświadczenia. może ktoś zna tą osobę co sprzedaje te fele? http://moto.allegro.pl/oryginale-felgi-do-audi-okazja-i2028762831.html
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Szczerze to nie myślałem jeszcze o tym, ale chyba swoim, no troche na PB pójdzie kasy no ale tak bez mojej a4 na zlocie klubu a4 nie wiem jeszcze. a ukochaną może wezmę jak będzie grzeczna :gwizdanie:
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No to wszystko jasne pozostaje tylko zapytać o przepustkę od ukochanej i się zapisywać.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
No ja to obawiam się tego że nikogo nie znam i jakoś tak dziko... Czy to nie jest problem?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Wracając do zlotu w Bukowinie. W sumie byłem w górach na sylwestra, ale tak mi się tam podoba że chętnie bym się wybrał. Nigdy nie byłem na tego typu imprezach. Warto udać sie na takie coś? Ktoś z okolic rusza bądź namyśla się na wyjazd?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Dla mnie sobota wieczorem, albo cała niedziela.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Co do spotu to i chętnie wpadnę, tyko chcę wiedzieć wcześniej bo nie wiem czy wracać do domu z białego.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Operacja poszła pomyślnie. Z racji tego że jestem na antenie wielkie dzieki dla Sylwka za poświęcony czas i dla Grześka za świetne lampy do zobaczenia na najbliższym spocie
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
A już tam kombinujecie Lampy doszły, wszystkie graty zebrane. Nie mogę się doczekać aż wszystko będzie już po wszystkim
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Nie rozumiem Coś nie tak z autem?
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Tez chciałem progi w kolor ale lakiernik nagadał że tam bedzie pekać i sie zdzierać bo tam każdy nogami szoruje i wgl. Może po prostu mu się nie chciało. Gleby większej nie przewiduje narazie, obecnie są sportowe amorki KONI i sprężyny HR. A felunie na wiosne, myśle że jakieś ori albo coś z kolekcji BBS.