Treść opublikowana przez Kasjan
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
II czy III?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Niegłupie. Ale chyba jednak poszukam czegoś innego niż avusy. Miałem ochotę na takie flaty jak ma teraz karolsterka ale też nie mogłem znaleźć. Jak gość zejdzie do 1400 z tymi pomarańczami to biorę. A z kolorem to jeszcze się ustali jaki będzie. No a kiedy może się spotkamy jakoś w BSU? Można by ustalić taki termin żeby więcej chętnych było ( o ile wgl są ). No i byśmy wtedy relację zdali z Bukowiny Ps: a propo rezania, zamówiłem zaciski i jarzma od a6 312mm
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Kamil - całkiem fajny wzór. Sam się nad takimi zastanawiałem ale ori są drogie a w repliki/podróbki nie chcę się bawić. Jeszcze 15"-16" cali na wysokim balonie to można założyć felgę chińczyka ale na niskim profilu 18" czy 19" to ja już bym się bał, żeby mi felga nie pękła na jakiejś dziurze. Na forum ktoś wczoraj wystawił repliki AVUS'a III, czarne, 18" albo 19" w spoko cenie. Sorki, to są 17" : http://a4-klub.pl/vb/showthread.php?230288-Felgi-19-quot-opony-R18-kpl-zimowy-R17-za-%B6mieszn%B1-kas%EA No fakt boję się troche replik/pdróbek ale człowiek chce 1150zł z oponami. A felgi są w bardzo dobrym stanie. No na takie ori to na pewno mi finanse nie pozwolą... Aj no teraz to już sam nie wiem co mam zrobić. Chyba jeszcze troche poczekam... http://allegro.pl/felgi-audi-s-line-a4-a6-a8-oryginalne-5x112-18-i2231603704.html
-
Audi a4 b5 quattro ,navi,recaro,s4 look,carbon...
Bardzo mi się podoba Twoje recaro! Samochodzik ładny. Troche niżej nie myślałeś?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
http://moto.allegro.pl/felgi-audi-rs4-a4-rs6-a6-rs8-19-continental-i2233604872.html Mam coś takiego w augustowie na oku... tyle że 18' a te na aukcji to 19' ( wzór chciałem pokazać ) A co do Avusów to fakt za***iste fele, miałem chętke z forum przygarnąć avusy III 18' ale cena była spora no i bez opon. Ciężko dobrać coś fanego do b5... albo ja mam jakiś skrzywiony gust
-
Centralny zamek, zmiana na pilota
Podeślij mi namiary na tego gościa...
-
Centralny zamek, zmiana na pilota
Ale to już w zestawie kupiłeś pompkę i kluczyk?
-
Centralny zamek, zmiana na pilota
Nie, kodowanie chyba robią tam gdzie kluczyki się dorabia...
-
Spoty Olsztyńskie
Koledzy z Olsztyna, mam pytanko. Ktoś już od Was korzystał usług firmy HD-Print? Chodzi mi o oklejanie auta folią.
-
Centralny zamek, zmiana na pilota
Witam! Mam u siebie taką samą sytuację. Centralny mam tylko z kluczyka i zaczał mi się psuć więc chcę wstawić sobie scyzoryk ( ale koniecznie ori, bo jakość chinoli do mnie nie przemawia ) wiem że wyjdzie sporo drożej ale chcę ori mieć. Więc byłem w okolicznym warsztacie gdzie zajmują się elektryką samochodową i podobnymi sprawami to powiedzieli że koszt takiej imprezy razem z robocizną to około 450zl. I Oni zamówią wszystko i złożą. Z tego co mi powiedział to kupuje pompke wraz ze sterowaniem radiowym, pilot ori do tego działający w podanych częstotliwościach i wszystko zakodować jeszcze. Nie wiele z tego rozumiem... Ale gościowi wytłumaczyłem że mi zależy na ori kluczyku. Ja może i sam bym się za to zabrał ale trzeba cześci szukać, dopasowywać a do tego nie mam głowy. Jutro mam zadzwonić i On mi powie ile dokładnie będą części kosztowały i kiedy auto zaprowadzić. Jak będę wiedział więcej to dam znać na bierząco.
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Czyli jest szansta że moja pompka obsługuje sterowanie radiowe a po prostu sprzedawca samochodu nie dał mi tego pilota? I wtedy immo przekładam do scyzoryka i kluczyk koduję i hula? A te kodowanie to można zrobić tam gdzie dorabiają klucze? Na tej stronie co podałeś to jeśli jest taki sam numer to znaczy że obsługuje?
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Hahaha nie nie tak! Wiesz my jako uczestnicy zlotu mieliśmy załatwione u niebieskich że nie będą nas zatrzymywać haha. Nie a tak serio to troche strach było jechać w niedzielę ale za to w sobotę już tak mocno nie cisneliśmy więc było ok. karolsterka będziesz miał chwilę to zapodaj foto jak zrobiłeś te diody doświetlające wnętrze.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
filip1001 pw
-
[ALL B5] Srebrny 1z w sedanie
Mi za***iście też się podobają te felgi A powiedz mi jak zmodziłeś podświetlenie te czerwone w lampce podsufitki?
-
Podłączenie sterownika centralnego zamka w Audi A4 B5
Ja mam z kolei pytanie: Co będzie mi potrzebne jeśli chcę zrobić u siebie kluczyk scyzory oryginalny ( a nie podróbki z alledrogo ) Mam audi z 96' mam w nim zamek centralny ale po kluczyku tylko teraz chce żeby było po piolocie, oryginalnym scyzoryku.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Bry! Ja właśnie wszedlem do domku przed chwilą. Było za***iście!! Duzo opowiadać! Jutro pochwale sie fotami i zdam relacje!
-
Bukowina Tatrzańska 2012 - POGADUSZKI !!!
czas iść spać. Jutro o 5:00 wyjazd ! Do zobaczenia
-
Bukowina Tatrzańska HOT LINE
Czyli warto brać sprzęt ( narty )? Będzie na czym zjeżdżać?
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Zgadza się, ale teraz po zmianie konsoli regulacja została schowana w niewidoczne miejsce. No na chwilę obecną to czekam na samopoziom (imitacje) od Gwertego, szukam sprysków w dobrej cenie bo to co jest to tylko zaślepki narazie. No i myślę że mogę czuć się bezpiecznie
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
6000k ale przymierzam się do zamianki na 4300k bo obecnie jest troche za niebiesko a nie ma sensu zwracać na siebie uwagi u Państwa Władzy No mam nadzieję że uda mi się wyrwać te fele w rozsądnej kasie, no jak już je będę miał to pomyślę co z nimi działać. Narazie to polerka mi po głowie chodzi ewentualnie malowanie na jakiś grafit czy cuś takiego.
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Zgadza się mam już na oku aukcje fele od porsche (replika) http://allegro.pl/audi-vw-vag-17-5x112-porsche-cup-cult-style-i2207848727.html no i je licytuje, mam nadzieję że wygram. Co do zawiechy to tak... jest za***iście twardo i nie jest aż tak nisko. Mam je włożone już od 6miesięcy i nic jeszcze się nie posypało ( odpukać )
-
[B5 ABC] A4 by Kasjan // Silver&Orange :D
Z ostatniej chwili. Udało mi się ogarnąc podświetlenie klimatronika i guzików. Zamontowałem podświetlenie nóg kierowcy i pasażera na czerwono po otwarciu drzwi No i wpadło też radyjko CB tti jutro fotki
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
Mam szczerą nadzieję Panowie, że jak nastaną cieplejsze czasy to znajdziemy jakąś miejscówke i jakiś grilik, bro i te sprawy. Myślę że temat jest do ogarnięcia
-
Reflektory zespolone po II lifcie - rezanie i montaż
U mnie też jest taki problem że lampa odstaje delikatnie przy błotniku, ale wystarczy zdjąć lampę i delikatnie naciągnąć zderzak, bądź na mocowaniach poprawić.
-
SPOTy SUWAŁKI/AUGUSTÓW/OLECKO I INNE
no jeszcze grubo ponad godzinkę zeszło:wink: