Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

#Przemo#

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez #Przemo#

  1. Ale kicha jak narazie nie wiem o co kaman???? Mam nadzieję że to zmienią jeszcze bo beznadzieja straszna
  2. Dziń dybry, Jakoś to stare mi się bardziej podobało powiało kichą
  3. Dzięki Arturku za imprezkę. Chociaż że w końcu Siemian nie latał no ale cóż na ognisku też się nie udało go spalić. :polew: KFX - "Co cię to curva g.wno obchodzi???" :polew: :polew: :polew:
  4. Dzięki Arturku za imprezkę. Chociaż że w końcu Siemian nie latał no ale cóż na ognisku też się nie udało go spalić. :polew: KFX - "Co cię to curva g.wno obchodzi???" :polew: :polew: :polew:
  5. Dzięki Arturku za imprezkę. Chociaż że w końcu Siemian nie latał no ale cóż na ognisku też się nie udało go spalić. :polew: KFX - "Co cię to curva g.wno obchodzi???" :polew: :polew: :polew:
  6. Ja wczoraj byłem krótko spotkałem się z kumplem i pojechałem do Artura oblewać zdrówko dzieciaka. Dzięki Arturoo za imprezkę.
  7. Ja wczoraj byłem krótko spotkałem się z kumplem i pojechałem do Artura oblewać zdrówko dzieciaka. Dzięki Arturoo za imprezkę.
  8. Ja wczoraj byłem krótko spotkałem się z kumplem i pojechałem do Artura oblewać zdrówko dzieciaka. Dzięki Arturoo za imprezkę.
  9. ja na bank będę bo muszę coś załatwić w Żorach także takj czy tak tam będę siedział
  10. :hi: Także z tego miejsca gartulacje Arturku. Dużo zdrówka dla rodzinki. Wybiera się dzisiaj ktoś na spota??
  11. GRATULACJE Arturoo. Teraz to już prawdziwy "PAPA" Smerf z ciebie. Dwie smerfetki w szeregu już masz :>
  12. Arturoo to ja już wiem skąd te wycie wieczorami dobiega. Z Jastrzębia. :polew:
  13. Hammer wczoraj cos w bojowym nastroju był Szybka zjebka i do widzenia
  14. Pany Jak tam? Wiosna idzie :naughty:
  15. Tak wypas furka w sam raz dla siemiana chociaż jego kabrio jest lepsze bo nie jeździ :polew: SIEMIAN po kabelek wpadnę w poniedizałek. Dzisiaj odwiedziłem Kraków powiem wam że już nigdy nie będę narzekał na nasze śląskie drogi. W KR to najlepszy biznes to mieć warsztat specjalizujący się w wymianie i remoncie zawieszeń kompletna tragedia dziura dziurę dziurą pogania.
  16. I znowu Danielom kolejną setkę otwiera cos nudno tak cały czas będzie ten sam stawiał :> :polew:
  17. Co wy chcecie od Siemiana za pewne kobieta za nim siedzi i go leje :polew: Chłopak musi się pilnować. Kobiety go leją flaszki rozwala biedny jest i tyle. Trochę współczucia :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  18. Tak Pany pogoda piękna nawet ośką można poszaleć umiejętnie sterując gazem i ręcznym Ale był ubaw tylko jak mnie już fantazja poniosła to mnie nadleśniczy z zaspy wyciągał :> Dobrze że tam tylko śnieg był i nic więcej bo się wbiłem bokiem na pół furki Tylko dolna część przedniego zdeżaka trochę lata ale i tak miał być S4 na wiosnę Opony już zdecydowanie ostatni sezon przeżyły na następny rok nowe trza sobie sprawić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.