Treść opublikowana przez jedrekx
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no owszem jest też tak jak mówicie, ale nie można wszystkiego uogólniać, mnie tylko zawsze denerwują kozacy co marudzą jak im jest źle, a nic nie robią żeby żyło im się lepiej (nie mówię tu o nikim z Was oczywiście), ale podam Wam przykład: 2 tygodnie temu rzucali nam w dom jakąś blachą krzycząc "stać cie na mieszkanie w domku to stać cie na remont" co byście zrobili? nie wkurzyłoby Was coś takiego? jak zobaczyli mojego brata i mnie z pałami do baseballa to takie cwaniaki, że momentalnie ich nie było :/ to jest dopiero POLSKA...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w pl trzeba umieć kraśc,oszukiwać,zabierać biednym itp żeby coś mieć..niestety gówno prawda. właśnie ludzie z takim podejściem jak Twoje Grzechu przechodzą u mnie pod domem i mówią "ci to musieli nakraść, w życiu nie zarobili uczciwie" albo po prostu mówią "tu mieszka mafia"... a mnie to zawsze śmieszy
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja zamówiłem swoje opony w Niemczech - tam zdecydowanie taniej - 225/40/18, jak będzie coś w okazyjnej cenie (tylko Pirelli, Bridgestone Potenza albo jakieś Michelin) to znajomy ma mi kupić
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
wszystkiego najlepszego Panie
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
kur.. szkoda, że nie mogłem jechać ;( przy takiej frekwencji musiało być zajeb*ście... no nic.. mam nadzieję, że na następnym spocie będzie tak samo lub jeszcze więcej ludzi..
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
no to już macie nadwornego fotografa a ja no cóż.. robię za taksówkę dla mamy, a później kobieta wraca do Bydgoszczy więc sami rozumiecie...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
to widzę, że się spoko ekipa zapowiada... no nic.. mam nadzieję, że na następny uda mi się podjechać - w każdym razie udanego spota życzę!
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
tak tak kierownik ucz sie ucz bo nauka to potegi klucz podobno a jak będzie miał dużo kluczy to zostanie woźnym
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
http://www.express.bydgoski.pl/look/article.tpl?IdLanguage=17&IdPublication=2&NrIssue=1454&NrSection=1&NrArticle=164131 jak wracałem z angielskiego to widziałem tą akcję jak 5-6 samochodów zmieniało na andersa (jeden za drugim) koło... policja już była... kur... i jak tu jeździć na 18-stkach, jak do kwietnia tego nie zrobią to już w ogóle nie będę jeździł po fordonie
-
[B5 AJM] ........................MÓJ BLACK KILER................................
i jak poskładałeś wszystko?
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
w niedzielę odpadam niezależnie od miejsca :/
-
[B5 AFN] [B5 AFN] My bitch a4
dobrze to wygląda Nowek
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
neku miałem taki sam problem w Vectrze... tak samo wszystko powymieniałem i nic nie pomagało.. przyczyną okazał się zapchany EGR - po przeczyszczeniu autko śmigało jak nowe
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja jeszcze nie wiem czy jadę... ale jeśli pojadę to pojawię się dopiero w Strzyżawie jutro albo w sobotę rano będę wiedział na 100%
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
Newman, Pawła? a tu wszyscy już śpią... no nic, dobrej nocy Wam życzę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
euro car audio, max car audio, studio car hi fi, s audio...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ja miałem problem żeby z garażu wyjechać bo to białe gówno przymarzło :/ ale ogólnie przynajmniej już topnieje
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
STO LAT RENIU!!!!!!!!!! :drunk: ja właśnie robiłem prawko jak była ta zmiana z Corsy na Micrę... ale egzamin jeszcze na Corsie zdawałem
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
z pierwszego tłoczenia
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
ale wyglądało jakby Ci się turbo zapchało... na pewno bywało lepiej
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
nice... Reniu stajemy na kreskę
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
trzeba rozruszać towarzystwo
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
pozwolę sobie jeszcze na zakończenie mojego off topicu (za który przepraszam) oraz mojej dyskusji wrzucić skany artykułu w GT na temat auta (by udowodnić, że auto istnieje i nie jest wymyślone) EOT
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
a ja mam w głębokim poważaniu i mnie śmieszy to, że to piszesz jeśli Cię to tak śmieszy to mogłeś przemilczeć
-
[B8 CAG] Czarna S4 :) [filmy i zdjęcia w pierwszym poście]
ja nie podstawie, nie mój samochód nie jeżdżę nim bo się bo po prostu boję - nie umiem jeździć tylnonapędowym samochodem samochód będzie w maju na zjeździe cabrio clubu w Poznaniu. i się yamaha tak nie unoś - to są tylko moje przypuszczenia... a twierdzę to po wynikach poprzedniego właściciela na 1/4, mój brat jest w posiadaniu auta od grudnia.. ja bym z Tobą stanął A3... ale bym powąchał tylko spaliny... albo nawet i nie