Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. Tomek4don też podjedzie (tak mi mówił)
  2. a weź z nami się nie będzie nudził
  3. no to jutro też się chętnie pojawię chyba, że zasypie mnie śniegiem
  4. i na samochody powyżej 2 litrów akcyza to 18,6%
  5. Nowek też się nad tym zastanawiam
  6. ja skorzystałem na tyle żeby móc dziś prowadzić ale było miło.
  7. http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=125268291&__lp=2&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=457656&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=125268287&__lp=2&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=457656&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false
  8. widac to szczegolnie na 5 zdjeciu... ale moze to rns-e jego, tylko wyjal i zmienil na inne... ale tak to tylko mozna gdybac..
  9. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! Oby nasze były coraz lepsze, ładniejsze i fajniejsze
  10. Mini od prawie 2 tygodni jeździ po Wawie po 3 miesiącach udało się sprzedać
  11. kurde, żałuję, że nie mogłem dotrzeć no nic... nadrobimy w Nowym Roku
  12. GILI tylko po mieście jak tata dostał samochód zastępczy (ok 100 km)
  13. chyba 1.5 tys ale nie wiem dokladnie, to nie byl moj samochod - ja go tylko kilka razy prowadzilem
  14. nie dam Ci go bo zostało sprzedane jak nie wierzysz to Twój problem. a samochód wolno naprawdę nie jeździł (chyba, że już była rezerwa). najlepszy wynik osiągnęło średnio 8,5 przy jeździe emeryta 60 km/h na 5 biegu!
  15. zrobię Ci kopiuj wklej z tamtego tematu: (odnośnie TT 1.8 T 180 PS) "ale sam przyznasz, że przy silniku z 180 konnym z turbo to nie jest dużo... poza tym cabrio pali więcej niż coupe! i to były dane z jazdy ze ściągniętym dachem, gdzie opory powietrza robią swoje i dodają dodatkowo 1-1,5 litra smiley przed sprzedażą średnie spalanie było 9,2 wink koniec OT z mojej strony, sorki ;)"
  16. Reniu ja też od tygodnia planuję umyć... i od czasu jak go odebrałem od Konara nie był myty... :/ (prawie miesiąc). ja dziś niestety nie wpadnę, muszę robić za kierowcę dla ojca (%) :/
  17. bo ja jestem chętny na długopisy
  18. jeździłem w tych fotelach ale B5 FL i było całkiem wygodnie. ładny passacik! zawsze mi się te felgi podobały w czarnych B5
  19. zdecydowanie przyciemniać!
  20. http://home.mobile.de/JOHANNSEN-OHG to jest strona główna tego handlarza na mobile
  21. ta jest śliczna... ale ma 140 PS http://home.mobile.de/home/showDetails.html?id=125268288&__lp=2&scopeId=AV&sortOption.sortBy=makeModelDescriptionSortField&sortOption.sortOrder=ASCENDING&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&siteId=GERMANY&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT&grossPrice=true&customerIdsAsString=457656&lang=de&pageNumber=1&partnerHead=true&showZip=false&showModels=false&hideVehicleType=false#offerDetail sprzedawca pewny, ja u niego A3 kupowałem
  22. to szerokiej drogi Tomek
  23. ja tez raczej będę ;P chyba, że mnie zasypie albo mi zamarznie tak, że nie odpalę
  24. 180 PS;) a dokładniej 179 chyba
  25. widzę kolejnego użytkownika a3-club na a4-klub fajne auto:)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.