Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jedrekx

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez jedrekx

  1. a mój wujek miał Lagunę II 2001 1.8 benzynę i nic mu się nie działo od nowości... a zmienił dopiero w zeszłym roku na Lexusa IS. a z zasadą, że aut na F się nie kupuje też się nie zgodzę, do sierpnia tego roku jeździłem Mondeo MK3 dieslem z 2004 roku i też nic się nie działo i do tej pory nic się nie dzieje, auto ciągle jeździ w firmie
  2. podobno wymieniony zderzak, lampa i grill - jutro albo w sobotę odbiorę więc się dowiem wszystkiego
  3. ja nie mam samochodu jeszcze i kuruję się do końca :/
  4. no chcę zagadać w ASO żeby mi Schwarz grill założyli [br]Dopisany: 11 Listopad 2009, 13:24_________________________________________________na wiosnę sprawiłem sobie nowe kółeczka: wydaje mi się, że dobra zamiana. Moje letnie koła będą jeździły na A6, a ja wziąłem te 18-stki P.S. felgi nie są chromowane, tylko takie zdjęcie znalazłem w necie
  5. Reniu Ciebie dopadło, a ja po 1,5 tygodniowym pobycie w domu w końcu wyszedłem.. i tak nie do końca zdrowy :/
  6. taaa ten gaz walnął 30m od domu mojej byłej dziewczyny :/
  7. Rafi na początku mówili, że jak dobrze pójdzie to do końca tego tygodnia no, ale przedłuży się bo coś tam mówili, że na zderzak będą musieli czekać dłużej czy coś... nie do końca mi przekazał ojciec, ale części powiedziałem, że zabieram więc jak coś to będę miał do sprzedania kompletny, przedni zderzak S-line oraz prawą, przednią lampę bi-xenon z funkcją doświetlenia zakrętów
  8. stoi w blacharni, która się mieści za salonem skody...
  9. na spota nie wpadnę - jestem chory :/ andrzejki odpuszczę - rodzinka przyjeżdża do domu :/ zresztą i tak jestem teraz bez samochodu bo od poniedziałku stoi u Konarzewskiego
  10. a w tym linku co Reniu wrzucił z Audi Girls pełno Sportbacków.... :gwizdanie: szkoda tylko, że panie tam takie... odziane
  11. ja niestety pewne problemy miałem więc nie dotarłem...
  12. od razu lepiej, 100 razy ładniej wygląda
  13. no u nas na spocie kiedyś porównywali miejsce w moim A3 i w A4 B5 i stwierdzili, że u mnie jest trochę więcej..[br]Dopisany: 25 Październik 2009, 19:10_________________________________________________no i niestety wczoraj ok godziny 16 miałem niemiłe spotkanie z czerwonym Daewoo Tico... pewna miła pani z miasta o nazwie Żnin wybrała się na zakupy do Bydgoszczy i nie znając Bydgoszczy zabłądziła i znalazła się na moim osiedlu, 2 skrzyżowania od mojego domu. Nie patrząc na znaki wymusiła pierwszeństwo, a ja nie do końca zdążyłem wyhamować. Moje straty to: porysowany reflektor prawy, zderzak, grill i maska (tak na moje oko). Mam tylko nadzieję, że żadnych wad mechanicznych nie będzie... Tico zostało skasowane gdyż uderzyłem w przednie, lewe koło oraz drzwi kierowcy. Co więcej jechałem z prędkością 50 km/h i wracałem do domu :/ policjant próbował mi wmówić ponad 2 krotną prędkość (a wyjeżdżałem z innego skrzyżowania - skręcałem). Jako, że kolizja nie z mojej winy postanowiłem, że oddam samochód do ASO i tam będzie naprawiany. Oto niektóre zdjęcia porobione dzisiaj:
  14. to ja będę chwilę po 17 bo muszę rodziców odwieźć na 17 do Ostromecka.. podjadę moim to zobaczycie.. ogólnie do wymiany mam maskę, zderzak, grill i prawą lampę... to tak na moje oko, zobaczymy jak ściągną zderzak czy coś z mechanicznych spraw nie poszło... oto niektóre fotki, które dziś zrobiłem:
  15. spoko, jak coś to się odezwę.. ale da się nim jeździć także postaram się jakoś podjechać
  16. Folglass to firma mojego znajomego, mogę go polecić a tak BTW ja możliwe, że jutro nie dotrę bo pewna pani ze Żnina, na moim osiedlu, mi dziś wymusiła i moje auto.. no cóż idzie do Konara na wymianę maski i zderzaka... ona do kasacji... jeszcze jeb*ny policjant wmawiał mi, że zapierd*lałem, a miałem na liczniku pomiędzy 50-55 km/h. Także możliwe, że przyjadę ale niczego nie obiecuję...
  17. ja też jestem za BIG spotem... jeśli wytrzeźwieję do tego czasu
  18. ja robię między 700-900 km na zbiorniku... zależy jak depnę
  19. ja mam tak samo, raz mi się zdarzyło mieć 5,8 na trasie centrum - fordon o 2 w nocy... jechałem całą trasę 80 na 6 biegu..
  20. sorry, sorry, wklejone jak mnie nie było - nie zauważyłem..
  21. http://czeslaw.net/filmy/20125/Letni_Chamski_Podryw_Czinklaczento
  22. dokładnie tak :gwizdanie:
  23. drugiego tak brudnego samochodu w Fordonie nie ma;) ale po ciemku na szczęście tego nie widać... ja Ciebie od razu poznałem
  24. hbd tylko ja w naszym oddziale jeżdżę A3-ką to byłem ja

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.