Treść opublikowana przez lennox
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja mam już festiwal w żołądku Ale przyjadę popatrzeć chociaż. ---------- Post dopisany at 11:05 ---------- Poprzedni post napisany at 11:05 ---------- Nie lubimy, ale musimy.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Twoja matka wie że ćpiesz? BTW
-
1.9 Czy to dobry silnik ?
BRB z 2007 bez DPF nic złego nie mogę powiedzieć oprucz dolewek oleju od wymiany do wymiany około 2 setki (10kkm)
-
Odpalanie w zime, zimny silnik..
Gdzieś słyszałem żeby w takie mrozy jak dziś, dwa-trzy razy podgrzać świece żarowe.
-
Wasze wyniki/osiągi z spalaniem w mieście o raz trasie?
Średnie realne spalanie u mnie to około 7,5l przy jeździe 85% krakowskie korki do 15% trasa do 20km. Przy jeździe z trumna na dachu + 4 os + auto na maxa zapchane gadzetami przy sredniej ok 75km/h z nad morza srednia spalania wyszla 6,7l Spalanie po odpaleniu powinienes miec 0. Po ruszeniu moze i byc 20l ale powinno z każdym metrem malec. Jak sie zatrzymasz na dluzej to zacznie znowu rosnac.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Tys widzial
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A szukaja używałeś?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja bym raczej stawiał na wybierak lub coś innego mechanicznego. Skrzynia musi przelecieć grubo ponad te Twoje 225kkm. No chyba że już ma...
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie masz co z pieniędzmi robić? Podać Ci nr konta?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
rypła się sprawa
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kto odśnieża ten odśnieża...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Weź sobie podkładkę z styropianu i tez bedzie ps. Siemka Krakowiacy A może tak spocik w GK ale w pizza hut, tym razem?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pisz do gruszki- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Navipol w rozsądnej cenie- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jednak V-Tech?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej kolego masz cos dla mnie? Poszło w sms, starczy? ;-) Styknie, dzięki! Dziwne bo to było na 90% pewnie że nie ma- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Hej kolego masz cos dla mnie?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pablo, ale Ty masz to samo co 3 litry tylko mniej wiec sie nie dziw Wysłane z konserwy ---------- Post dopisany at 17:37 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ---------- No i gitara. Tez bym tak zrobil... Wysłane z konserwy ---------- Post dopisany at 17:39 ---------- Poprzedni post napisany at 17:37 ---------- ...na miejscu tego goscia Wysłane z konserwy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
To i ta fart, bo u mnie na blacie 13,3l. No ale ja mam 11 KM wiecej Wysłane z konserwy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ja w sumie tez mialem oklejac, wiec jest 6 aut. ? Wysłane z konserwy- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
I dorzuca opone od stara i choinke o zapachu kokosowym Wysłane z konserwy- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
+10 Do tego dodam że w krajach gdzie żyje się podobno najlepiej (Norwegia, Dania, Szwecja, itp) podatki to średnio około 35-40%... A u nas wszyscy płaczą że jest 18%. ZUS (w jakiej by formie nie był) musi "na siebie" zarobić a każdy płacze że musi płacić ~1000zł składek co miesiąc. Z drugiej strony jak ktoś dostaje rentę czy emeryt 500zł to jest lament co to za jałmużna. I tu znowu koło się zamyka... Zupełnie inną sprawą jest fakt niepłacenia w PL podatku (w ogóle, lub bardzo małego) przez wielkie koncerny typu Tesco, Auchan, BP itp. Co rusz widzę na paragonie "NIEFISKALNY". Tzn. że co? To znaczy że firma ta wali w rogi państwo PL, czyli każdego z nas. I tu moim zdaniem uciekają największe mld PLN.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
A może by tak jakaś ankietka co by ludzie wiedzieli ze dzis spot - SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!