Treść opublikowana przez Kwinto69
- SPOTY RADOMSKIE
-
SPOTY RADOMSKIE
od centrum po lewy https://www.facebook.com/Czterypierscienie/videos/992851350822363/
-
[B5 AQD]Fake S4 2.8 V6 quattro Recaro xenon czarny sufit hamulce 360mm i pare inych drobiazgów:)
spróbuj w innej przeglądarce u mnie chodzą zdjęcia z mojej strony co do tych felg są ładne ale wg mnie nie nadają się do a4, są wąskie i mają kiepskie et przejeździłem na nich jeden sezon zimowy ok dzieki za odpowiedz
-
SPOTY RADOMSKIE
Sie ma ja zamawiam od https://www.facebook.com/ProChoiceMoto/?fref=ts masz ten sam silnik ja leje od 6 lat motula Własnie czas wydaje mi sie ze jest minuta a nie 45 sek za złotówę
-
SPOTY RADOMSKIE
Całe auto zostało polakierowane w 2015 roku co gwarantuje nam brak korozji w najbliższych latach. http://allegro.pl/audi-rs4-jedyna-taka-na-swiecie-450hp-okazja-i6178525432.html#thumb/3 z grilem świruje schwarz pakiet robisz?
-
SPOTY RADOMSKIE
drugiego zdjęcia nie ma a na pierwszym nie widać grila bo jakiś cień pada i jest ciemny ja zdołałem wymienić klamkę od kierowcy bo sprężynka pynkła i była jak z gumy
-
SPOTY RADOMSKIE
dobra sprawa Spoko nowa myjnia "Pod wiaduktem" i chyba jedyna z dwoma odkurzaczami https://www.facebook.com/2Emyjnia/ zapodane na strefie śmiechu
-
SPOTY RADOMSKIE
rozlany olej na A4
-
SPOTY RADOMSKIE
widzę że koleś ogarnia temat https://www.facebook.com/afourtune/?fref=ts
-
Nowicjusz - wątek powitalny
- Nowicjusz - wątek powitalny
Heja- Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć- Nowicjusz - wątek powitalny
Sie ma- Nowicjusz - wątek powitalny
Brawo Ty- Avanturnik A4 1.9 TDI Quattro Bixenon by Mordeliuss
Ja u siebie zapodałem wyciszenie pod maską, po Rapackiego lata gościu b5 avantem i ma lampy przerobione z ledami na tyle ładnie to mu świeci i moduły widziałem od gościa z klubu- SPOTY RADOMSKIE
nie spać to z programu 500 +- SPOTY RADOMSKIE
w maju pewnie bedzie inny skład bo każdy zarobiony ale dzięki za pozdrowienia ja tam chętnie i chyba w niedzielne wieczory bedzie bardziej pasowało- Montaż CB radio w Audi A4 B5
u mnie zmieściło sie nad kolanem http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/0246fd35befa5c93 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/5348f289510a124d radio legend III- SPOTY RADOMSKIE
- SPOTY RADOMSKIE
klasycznie jak na a4klub Radom kameralnie na spontanie i tak miło się pogadało http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/8d58994fb8bf09b6 http://www.fotosik.pl/zdjecie/742706ea53e432be http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/37b07c6227d1ea67 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/f4134965564a3a25 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/771011b88161e5a8 http://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/a9055ffad8e62bbe- SPOTY RADOMSKIE
ok to Parking przy OBI tylko w starym miejscu teraz jest namiot z rowerami to przed knajpa sie ustawmy o 19- SPOTY RADOMSKIE
to co panowie o 19 dzisiaj?- SPOTY RADOMSKIE
Ktoś chętny na spota w niedziele wieczorkiem?- SPOTY RADOMSKIE
nie lokatorka od września była i tylko wynajem bez możliwości wykupu Może spota w piątek około 18 czy 20 ?- SPOTY RADOMSKIE
Jak by ktoś szukał Garsoniera od maja do wynajęcia http://olx.pl/oferta/kawalerka-os-nad-potokiem-CID3-IDf9T1Z.html - Nowicjusz - wątek powitalny