Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

krotki

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez krotki

  1. moim zdaniem to ci kolesie odwalili popeline (skoro twierdzisz że Ty dbasz o turbinke) - jeżeli masz gwarancje to wydaje mi się że nie masz na co czekać - oddaj ją bo możesz narobić sobie kuku
  2. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    -o co chodzi??? - znowu wyrósł gdzieś słupek którego wcześniej nie było???
  3. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    póki nie sprawdze to sie nie dowiem hehehe - zobaczymy...
  4. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    ja 14 nie moge... - pracuje - chyba że spota zrobicie przed Kawonem :gwizdanie:
  5. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    dzisiaj??? - 20? - mam o dziwo wolne...
  6. kto mi da sie przejechać rs4? - gdybym coś nieprzyjemnego zmajstrował z autem to przysięgam w czwartek oddam kaske...
  7. miałem kiedyś nissana 200SX - zajechałem 3 turbiny...- objawy masz identyczne - przykro mi to mówić ale na bank to turbo...
  8. - tak z ciekawostek... - jakieś 2 lata temu dziennikarze motoryzacyjni zrobili mały teścik - sprawdzili cenę średniej klasy golfa (w sensie nie zupełny golas ale też bez większych gadżetów w wypasie) - było to jakieś 68 tys. zł - po czym tego samego golfa zamówili w ASO w ten sposób że każdą część zamawiali osobno ( każdą śrubke , podkładke , kabelek , najmniejsze składowe części silnika , zawieszenia... itd.) - zgadnijcie ile musieli zapacić kiedy przyszło do płacenia? - więc ten sam Golfik zakupiony w autoryzowanym serwisie "na części" kosztował 268 tys. zł... - niezle co?
  9. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    witamy serdecznie
  10. nic...- imprezka... - też śledze temat - może jakieś fajne pomysły na 'tuning' podpatrze - mooje a4 takie biedne a koledzy mają tyle yyyyyyyyyyyyyy oryginalnych pomysłów (tatoooo - czy ja jestem jakiś dziwnyyy? - nie synku...- jesteś...oryginalny...- a czemuuuu? - bo wszystko co oryginalne jest lepsze...- jeansy , dolary , compakty i ty...)
  11. 'Tomason' - niemiecka firma produkująca felgi aluminiowe - szukam kogoś kto miał z tymi felami do czynienia - chodzi mi dokładnie o jakość wykonania i trwałość - interesuje mnie rozmiar 19'' więc wytrzymałość jest dla mnie bardzo istotna... - czekam na opinie użytkowników jeżeli takowi istnieją - macie coś do powiedzenia na temat - piszcie - z góry dziękuję
  12. hmmmm... - wydaje mi się że do B6 nie założysz 15-calowej felgi - 16 to minimum ze względu na wielkość tarczy hamulcowej i zacisku
  13. wszystko super -mam tylko 1 propozycje... - srebrne żarówki do kierunków- nie dają tej pomarańczowej poświaty w lampkach - u siebie założyłem - na prawde się sprawdzają - mam pytanko jeszcze - Trzeniu - te wydechy... - można wiedzieć gdzie je kupiłeś i ile za nie dałeś???
  14. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    hehehe - wiem - sam mu ją znalazłem - fele to też "moja robota" - najlepsze w niej jest to że wszystko jest ori - co do zdjęć - wstawie ale dopiero wtedy jak będzie zrobione wszystko co chciałbym zrobić w tym aucie - mówie teraz o swojej A4 - kilka rzeczy musze jeszcze dołożyć - cierpliwości...
  15. ta taaaaaaaaaaa moje już zamontowane na aucie :> -doszły bez żadnych usterek - FIS ne wyświetla żadnych błędów (nie mam pełnego kompa) - pikne
  16. -oj nie tylko nie tylko - nie przesadzaj! -a zapalniczki??? - chociaż powiem szczerze że zapalniczki też wole te na bene :gwizdanie:
  17. yyyyyyyyyyyy kutwa - mi przysłali info że 123 zl.
  18. do mnie też dzwonili z UC - dokumenty już załatwione teraz znowu czekanie
  19. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    -przepraszam - moja wina - gril sie przedłużył... i o jedno piwo za dużo
  20. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    o.k. - do jutra w takim razie
  21. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    -a może trochę pózniej? 20? - ładna pogoda się szykuje topor- audio czy mp3?
  22. -KUTWA a moich jeszcze nie ma... ;( Trzeniu - mógłbyś podać mi linka do strony producenta? - tam gdzie Ty je zamawiałeś...
  23. krotki odpowiedział(a) na Nowak_zg temat w Lubuskie
    jak coś to w tą niedziele mam wolne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.