Treść opublikowana przez krotki
-
[ALL] Jakie felgi
- 8" albo 8,5" - nie pamietam
-
[ALL] Jakie felgi
mam 235/35/19 -ET fegi :30
-
[ALL] Jakie felgi
-bzdura... - jeżdżę od lutego na 19" i nic się nie dzieje...- wcześniej 2 sezony na 18"... - bierz 18" będzie o.k.
-
Zielona Góra - AUTO BRUM
- mają
-
[ALL B8] Nareszcie A4 B8 2009
-f*ck... -współczuje ;(
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
- nims wrzucił tomasony tn4 - a przecież tomasony Tobie nie leżą... :gwizdanie: - jeżdże właśnie na takich 19" - moim skromnym zdaniem - rewela
-
[B6 AVF] Alutec Blade czy Tomason TN6 ?
ani 1 ani 2 ... - oglądnij tomasony TN4 i przede wszystkim 19"... - bo za pół roku znowu będziesz żałował
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
hehehe - cały Paweł... - co nie zmienia faktu , że ma racje - Karol - gratulacje - KOX
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
a jak mówiłem ze dużej różnicy w komforcie na 19'' nie ma to nie chciałeś wierzyć - jest o.k.
- Spocik Lubuski :)
-
Spocik Lubuski :)
ja też nie jadę... :/
-
[ALL B7] Pytanie o felgi 19 cali
225/35 - będzie trochę twardo - daj -jak koledzy mówli -235/35 - na bank będzie o.k. - jeżdze na takich i nie ma problemu
-
[B5 AFN] S4 body, RS6 felgi, RS4 grill, S4 wnetrze, A4 silnik ;)
hehehehe - czyli jednak S4???
-
Spocik Lubuski :)
a ja w pracy :/ - standard...
-
Spocik Lubuski :)
-na tych oponach na bank nie :/
- Spocik Lubuski :)
-
[B5 AVG++] madafaka OEM
bo oni mają pierd**** na punkcie swoich aut... - prawda panowie? - ja wam mówie - nie ma to jak seria...
-
19" RS6 różnice między podróbą a oryginałem
są conajmniej 2 firmy które robią fele dla Audi - jedna z nich to Ronal - nazwy drugiej nie pamiętam
-
[B6/S4 BBK] Moja kochana perełka
...19''... - fajna
-
[B7 BHF] S4 4.2l V8 344PS
...bo diabeł tkwi w szczegółach... KOX
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
a myślałem że po zamontowaniu biksenonów przy światłach już nie będę grzebał - taaaaaaaaa... -i co? - trzeba zakasać rękawy Malik- przez Ciebie znowu będę miał robote
-
Spocik Lubuski :)
a ja znowu w pracy ...f*ck...
-
Spocik Lubuski :)
-dokładnie - niezależnie od prędkości z jaką jedziesz i temperatury na zewnątrz powinien trzymać 90 stopni...
-
Spocik Lubuski :)
ja pracuje :/ - może następnym razem się uda
- Spocik Lubuski :)