Treść opublikowana przez miedzikos
-
[B5 ADR] Granatowy Avant by Olszak 17' mercedes monoblock str.1 str.1
Olszak no no kogo ja widze , jakiś postęp z autem ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Lista obecności zrobiona przez Bart'sa - kiedy to ostatnio było Lista obecności: 1. Bart-S 2. Gwerty 3. Miedzik
-
Pomocy, boli mnie szyja.
Niestety Arku prawdopodobnie skończy się lataniem od jednego do drugiego z czego nic nie wyniknie przerabiałem to kiedyś w pracy, a z szyją to leć na prześwietlenie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario cos już wiadomo odnośnie tych sprężyn ? [to o co pytałem na fb]
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomek podeślij mi foto od frontu
-
B6 DIVISION
oprócz tego u mnie w temacie możesz zobaczyć jak to wygląda z folią na czerwonym aucie ---------- Post dopisany at 14:01 ---------- Poprzedni post napisany at 14:00 ---------- józek, dobry strzał
-
B6 DIVISION
deal 5s w google https://www.google.pl/search?q=a4+b6+yellow+fog+lights&client=firefox-a&hs=5uY&rls=org.mozilla:pl:official&channel=fflb&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=28vbUruYJ4zB7AaNjIDYDw&ved=0CAkQ_AUoAQ&biw=1448&bih=680
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mógłbym podjechać Slo jeszcze raz gratki, w końcu zawitał odpowiedni kolor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam a co sie stało z twoimi halo? Z moimi to co zawsze, jeden w słabej kondycji a drugi nie ma juz odbłyśnika jak by ktoś mial namiar na valeo to niech rzuci linkiem, ewentualnie jakiś inne dobrej jakości
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Właśnie szukam valeo ale nie ma do b6
-
GWINT - w góre czy w dół? kiedy jest twardziej?
Wg mnie jak nie zmieniasz tlumienia na teleskopie to nie wyczujesz kiedy jest twardziej przypuśćmy dajesz talezyk 4cm nizej sprezyna sie rozciagnie, ale pod obciazeniem bedzie miala nadal taka sama wartość druga sprawa że są gwinty z helperami i bez nich , jak masz bez helpera to srodkowe zwoje pod obciazeniem schodzą się, tak samo ma to miejsce na tyle gdzie jest przeważnie sprężyna baryłkowa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jakie halogeny polecacie ? bo przymierzam sie do kupna nowych
-
B6 DIVISION
Moi drodzy jakie halogeny polecacie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo to jak kolor to wkoncu sesyjka nie ? Arki, z tym cs2 to nie tak ze daja za free i tak to nadal bedzie nielegalne nie majac zakupionej licencji wczesniej sprawdzony temat.- B6 DIVISION
kaju haha make my day- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spot rezacze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Arek, ja ty i klienci kc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi Fiat 125p • Zobacz wątek - 125p by yamp- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ---------- ogarnia ktoś tutaj telefony ? kumpel potrzebuje wymienić ekran- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Arkadiush 2. Labiel 3. Niestandardowy 4. Miedzik- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
fantowski , ale to koło występuje tylko w jednym- [B6 AWX] Czarna mamba A4 B6 gwint KW, 3SDM 4x9,5, bixy, kiera TT pikowana
z tego co wiem atheo byly tylko w 19, natomiast repliki wystepowaly nawet w 20 co do rozstawu to ori tylko i wylacznie 5x130 PS. atheo + sedan robi robote, kazdy chwali bentki a to juz tak oklepane koło że mi sie przejadło- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze perfekcyjne jest to a5- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
vario to kiedy wpada r8 pachury ? o ile dobrze dedukuje - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00