Treść opublikowana przez dennis_ilawa
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
dziekuje
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Dzieki
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
Tak, wbity. Weź coś o trochę mniejszej średnicy wewnętrznej od węża i wypchnij
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
jeżdżę tak od grudnia (około 4tyś km), nie zauważyłem jak na razie żadnych skutków ubocznych. wiesz gdzie można dostać ten nowy zawór(3W0122351)? a co do wentylatora - to zdarzyło się, ze się załączył ale fakt nie załącza się tak często jak kiedyś (nie liczę tego jak się wypala DPF)
-
MirrorLink
jakie masz MMI? będzie to działać z 3g basic i AMI w schowku?
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
oraz 1J0122351
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
jak najbardziej, przy temperaturze +10st nie mam problemow z grzaniem, natomiast poniżej to na odcinku 22km ciężko mi było nagrzać samochód, oczywiście im niższa temp tym ciężej. przyjrzałem się dzisiaj dokładniej jak szybko się nagrzewa to po odwróceniu tego zaworu przy 5,5st na zewnątrz miałem 90st po przejechaniu 8km. z czego 4km gdzieś to miasto, a kolejne 4km to prędkości kolo 100-110km/h. wymieniłbym ten zawór, ale po obejrzeniu go nie wygląda jakby cokolwiek mogło tam się zepsuć, ot zwykła kulka, która się rusza w jedna stronę puszcze normalnie jak dmuchałem a w drugą ledwo co, podobnie jak termostat nowy. wydaje mi się, ze problem leży gdzie indziej a to jest tylko "doraźne" leczenie
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
W moim przypadku karton niewiele dał. Dopiero po odwróceniu działa poprawnie, a jak się zrobi cieplej to zawsze mozna odwrócić. Przy 14 stopniach, bez kartonu i bez ingerencji w zawor to łapie mi po jakiś 8km temp wymieniłem oba termostaty na oryginał w tamtym roku
-
Wymiana termostatu w Audi A4 B8 2.0TDI
mi pomogło w polifcie, nie wiem tylko jakie to może mieć skutki
-
Co znajduje się w wężu płynu chłodzącego 03L121157AC w Audi A4 B8 2.0 TDI?
No wiec odwróciłem ten zawór i faktycznie jest duuuuużo lepiej. Po całej nocy na dworze złapał 90st po 11km jazdy bardzo spokojnej (specjalnie starałem się nie przekraczać 2tys obrotów) Przy temperaturze na zewnątrz 4st C. Nie wydaje mi się żeby ktoś to odwrotnie włożył, wiec jaki to może mieć wpływ na prace układu? Skoro teraz się szybciej grzeje to analogicznie i latem będzie szybciej się grzał, tylko czy się nie przegrzeje
-
Co znajduje się w wężu płynu chłodzącego 03L121157AC w Audi A4 B8 2.0 TDI?
Widzę, ze masz polfita, jak u Ciebie z łapaniem temperatury? Szybko się nagrzewa, trzyma temperaturę? Myślałem ze w polifcie nie ma żadnych zaworów na wężach
-
Jak wyłączyć LEDY.
W polifcie tak samo będzie?
-
Klima 3 strefy i brak regulacji z tylu.
Udało Ci się to zrobić?
-
Wskazania temperatury - termostat czy czujnik ?
skoro masz polifta to siedzi u Ciebie zapewne 03L121111AD który ma temp otwarcia 87st
-
A4 B8 nie działa tempomat
Sprawdzenia błędów vcds i czujnika położenia sprzęgła
-
diagnoza termostatów za pomocą vcds-u
nie da się, możesz zmierzyć temperaturę z czujników
-
Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
- Czy warto wymienic termostat?
tu masz wszystko opisane- Bagnet oleju w Audi A4 B8 2.0 TDI
poda ktoś numer części bagnetu do silnika CJCC (polift)?- Wskaźnik temperatury silnika w Audi A4 B8 2.0 TDI, nie pokazuje 90*C
rowniez mam problem z temperatura. Najpierw nie łapał mi 90st i długo się nagrzewał do 70st. musiałem go mocno przegonić 3000+ obr/min przez dłuższy odcinek żeby złapał 90st i po odpuszczeniu temperatura momentalnie spadała. Wymieniłem rozrząd + pompa wody, główny termostat, było lepiej zaczął się szybciej nagrzewać ale 90st dalej nie trzymał. Po wymienianie drugiego termostatu znowu jest lepiej szybko się grzeje i łapie 90st ale po zatrzymaniu temperatura cieczy spada do 30st. Podłączyłem vcds i włączyłem bloki pomiarowe, dwie ostatnie pozycje mnie zastanawiaja: temp sensor for egr after cooler. Raw value -270,6c oraz heat delivery temperature im cooling system -273.1c, zdjęcie w załączniku. Mógłby ktoś sprawdzić u siebie jakie ma wartości?- Road sign recognition VZE Verkehrszeichenerkennung
dzieki za odpowiedz! rozumiem, ze doposazyc sie tez nie da? szkoda- Road sign recognition VZE Verkehrszeichenerkennung
witam, czy wychodziły wersje a4b8 fl z opcja rozpoznawania znaków drogowych w FIS? przeszukałem internety ale znalazłem info/kodowania jedynie do b9. robił ktoś coś takiego?- BRD czarny dym z wydechu po włączeniu klimy
Uszczelka pod glowica :-)- centralny zamek nie zamyka wszystkich drzwi
mialem kiedys podobne objawy w B6. okazalo sie, ze sterwonik byl kompletnie rozkodowany- [B7 BPW] poduszka silnika
dzieki za odpowiedz - Czy warto wymienic termostat?