Treść opublikowana przez emay
-
Spoty wrocławskie
Wiem rozmawiałem z nią, ona siedziała na badaniu glukozy. ---------- Post dopisany at 11:44 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ---------- Jak tam mały coś u laryngologa było ? My byliśmy u laryngologa na kontroli i dalej jedno ucho jest do leczenia. Dostaje teraz syrop przez 3 tygodnie, ale na szczęście nie gorączkuje.
-
Spoty wrocławskie
Ja jestem chętny.
-
Spoty wrocławskie
Zlot 3-4 dni, we wrześniu na weekend na wesele, potem na święta. Zapierdol totalny. Zawsze jak zaplanuje powrót na stałe, to tak doj**ie roboty, że nie mam czasu się po jajach podrapać nic, ide spać, bo o 4 piórnik otwieram i zapierdalam do A320. Swoją drogą dzisiaj pierwszy leciałem Airbusem A320. W porównaniu do Boeinga 737-800 to jest przepaść tak zakurwista, że aż rzygać mi się chce na widok boeinga Daj spokój te A320 to totalne padaki, ja kurde normalnie nie moge siedzieć bo kolana mam na plecach ludzi przedemna.
-
Spoty wrocławskie
w takim razie jutro 21 dobra pizza ?
-
Spoty wrocławskie
Co Ci mówiłem jak piliśmy...że jak się rozmyśli to będzie d*pa... tak czy siak się sprzeda. Dobrze prawisz, pijemy jutro ? :polew:
-
Spoty wrocławskie
Szczur poprawiłem ten beż. za dychę to mogę Ci oddać moje złote kalesony
-
Spoty wrocławskie
Dobra nieaktualne. ---------- Post dopisany at 10:59 ---------- Poprzedni post napisany at 10:53 ---------- Ale się wkurwiłem na kolegę zaczął kręcić jak żyd słońcem w konsekwencji nie sprzedam mu tego auta. http://a4-klub.pl/marki-150/skoda-superb-1-8-t-serwisowana-279887/
-
Spoty wrocławskie
Ma ktoś 4 sztuki 16 calowe stalowe z c**jowymi oponami ? Jedyny warunek to auto musi sie na nich toczyć .
-
Spoty wrocławskie
siema Fotoradary - Czwartek: Trzeba na nie uważać na ul. Kamieńskiego, Jarnołtowskiej, Kośnego, Wyścigowej, Buforowej i Sienkiewicza.
-
Spoty wrocławskie
siema cycu ! gdzieś Ty się podziewał ? ---------- Post dopisany at 11:56 ---------- Poprzedni post napisany at 11:55 ---------- Emil tą navi na hdd czy dvd ? na hdd sie to wgrywa. ---------- Post dopisany at 13:03 ---------- Poprzedni post napisany at 12:48 ---------- cwiara nie odbiera chyba nie chce zarobić ---------- Post dopisany at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ---------- oddzwonił
-
Spoty wrocławskie
cwiara przecież to ogarnia, swój miejscowy chłop, a Wy szukacie po świecie Zadzwonie zapytam dzięki kaju ---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:52 ---------- a Ty chcesz prawdziwą korektę? jak tak to odpuść sobie fleshcar, sprawdzone nie polecam. Tak tak - potrzebuję naprawdę solidnej ręki, bo niestety sam nie mam miejsca i umiejętności. Co do forum różnego rodzaju, to podpytywałem na kosmetykaaut.pl, ale raczej cisza w temacie Oczywiście nie interesują mnie akcje charytatywne - żeby nie było Masz aż tak zajechany lakier po 4 latach użytkowania auta? Od kilku lat lakiery są na bazie wody, stąd ich wzmożona podatność na rysy, lakier jest po prostu miękki.
-
Spoty wrocławskie
Chopin miales mi zalatwic namiary na kolesia co ogarnia aktualizacje do RNS`a
-
Spoty wrocławskie
W wolnym czasie :polew::polew:
-
Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie
Miałem jechać do nich, ale się cenią i w sumie nie skorzystałem. Pojedź zapytaj niech Ci wycenią.- Czarny Superb
- [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Myślę, że nerwosol musisz sobie kupić emoty są po to aby z nich korzystać... nie bywasz na spotach to nie wiesz, że sobie po prostu żartuję- Spoty wrocławskie
zaraz będe pany- Czarny Superb
Dla mnie tylko SOLID 17" są najładniejsze do superba ---------- Post dopisany at 18:41 ---------- Poprzedni post napisany at 18:32 ---------- Nowe fotosy: Auto od razu lepiej wygląda na tych siedemnastkach. ---------- Post dopisany 07-07-2013 at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany 01-05-2013 at 18:41 ---------- Na autko już czas. Idzie w dobre ręce ( mam nadzieję ). ---------- Post dopisany at 16:18 ---------- Poprzedni post napisany at 16:18 ---------- Biło miło, łezka w oczku- [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
LPG =- Spoty wrocławskie
chopin ja dzisiaj będe take przywoź kase :grin:- Spoty wrocławskie
Bedzie dzisiaj ktos bo nie wiem czy przyjezdzac?- Spoty wrocławskie
Siemano ja sie ulatniam na weekend jak zrobie na zat to będe na spocie.- [B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
słabo się odpycha- Spoty wrocławskie
- Spoty wrocławskie