Treść opublikowana przez lukaszr
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja też kiedyś miałem przyjemność obejrzeć zdjęcie. U mnie było to tylko ze Straży Miejskiej w Łomży. Wyobraź sobie, że umyłem auto na myjce ciśnieniowej przy wjeździe do Łomży, a że miałem renowację lakieru to nie chciałem trzeć szmatami. Postanowiłem, ze skoro był wosk to przejadę się szybciej i krople same spłyną. Cóż, niestety nie zauważyłem pstrykacza i do rekordzisty Łomżyńskiego zabrakło mi tylko 2 km/h. Poza tym tam gdzie Ciebie złapali często się rozkładają z przenośką. Co za ból Przynajmniej miałbyś fotkę dobrą na forum co :polew: Ale minę na zdjęciu masz dość ciekawą Nie martw się, ja dostałem 500 zł i 10 pkt - wytargowałem na 400 zł. Punkty nigdy nie pojawiły się na moim koncie gdyż Komendant Straży Miejskiej zgodził się napisać mandat na żonę :D A mówiłem jej żeby tak szybko nie jeździła
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
No tak Lukas, ale Ty masz na parkingu założoną stację LPG specjalnie dla swojej niuni :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Z tankowaniem to byłoby gorzej. Musiałbyś mieć sieć własnych stacji benzynowych :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A może coś takiego: http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2140346 :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiadomo Malik, że kto pierwszy ten lepszy :naughty: A na razie tylko teoretyzuję. Na wszystko przyjdzie czas :th: :th:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Może się nie znam, ale nie ma czegoś takiego jak "NOWE VOLVO S70". Te modele były produkowane w latach 90-tych :naughty:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Malik umieszczał linka do gościa w galerii felg Ale co byś nie szukał: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1068579
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
A później będziecie mnie ganiać po Promenadzie żeby mi :bicz: :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wiciu trzeba było wziąć więcej - wszystkich byś poczęstował na spociku :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Spox, nie ma problemu. Zabiorę i zobaczymy - mam nadzieję tylko, że skali wystarczy :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Wezmę elektroniczny miernik lakieru - sprawdzimy ile nawalili :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Miesiąc to oni by się zastanawiali jak zacząć ją składać, a składanie to bym im zajęło z pół roku :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi nie stresuj go lepiej takimi pytaniami :D
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepiej nie drażnij Wicia, bo szkoda chłopaka - z jednej strony nie może doczekać się auta, a z drugiej strony ukochana krzyczy na niego, że za bardzo zużywa klocki hamulcowe :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Żółwik już na allegro szuka niebieskiego koguta żeby w razie co wystawić na dach :D Oniak i pamiętaj - on to robi tylko ze względu na Ciebie i dla Twojego bezpieczeństwa :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lepiej nie pytaj, lepiej nie wiedzieć :polew: [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 23:21 _________________________________________________ Wiciu, wszystko ok, ale ile czasu na to musisz poświęcić :D A tak wiesz od razu na czym stoisz :dance:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
naliczyłem 16 sztuk :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2007, 23:00 _________________________________________________ Wal prosto z mostu. A najlepiej od razu wyskocz z pierścieniem :D. Wiesz jaką zrobiłbyś furorę :tongue4:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Zawsze to jakiś dodatkowy balast :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Adaś nie przesadzaj, mnie kręgosłup ostatnio też nap.... tzn. pobolewa i od dziecka miałem problemy z nim, ale nie wydaje mi się żeby to było obciążenie. Wszystko amortyzują nogi i lina. :D Poza tym wypadałoby się "opróżnić" przed skokiem co by nie było niespodzianek jak pisze Norbi i tyle W sumie głupio by było gdyby zdarzyło się takie "coś" :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ciała to nie da, ciało będzie leciało w dół
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Sugerujesz żeby kupić Pampersy ?? :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
W sumie i racja, ale lepiej się upewnić - chce doczekać zakupu A4 [br]Dopisany: 24 Czerwiec 2007, 18:49 _________________________________________________ A Ty co ??? Pasujesz ??? Trzeba się zebrać i skoczyć z transparentem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Ja bym sobie skiknął. Tylko nie wiem czy mają linę na moją wagę, bo boję się, że mógłbym zaryć o glebę. Ale jak nie będą mieli to moja ukochana żona (w ostateczności ja ) strzeli (jest w tym niezła jak każda kobieta - no prawie :polew:) i coś wymyślą :D. Lukas z dobrym wiatrem to poleciałby zamiast na dół to w górę :polew: :polew:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Widzę, że się przestawiasz na ichniejszy czas :D My do roboty, a Ty idziesz spać :tongue4:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pewnie, ja też sobie zrobiłem - dość oryginalny myślę :D