Treść opublikowana przez carrera369
-
BMW 420xd M pakiet
Na tym podjeździe parkujesz na noc ciężarówki ?
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Jakie parametry felg i opon ?
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Faktycznie ciekawe zajęcie
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
dżizas, a ile masz przerw? Chodziło chyba o prace do 18, a nie 18 - 19 godz. pracy.
-
BMW e91
Namówiłeś jednak żonę na 19" ?
-
Ile godzin dziennie spędzacie w pracy?
Czyli co ? Pewnie ten co cuś mątuje
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Masz popsutą klimatyzację ?
-
[A6 C6 BRE] Audi A6 C6 karawan edyszyn
Dobrze, że kupiłeś gwint bo go brakuje przy tych kołach. Szyby są fabrycznie przyciemnione ? Jeżeli tak to szkoda bo można by je zdrapać zamiast przyciemniać przednie.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dopiero się uczy jak dołożyć quattro ?
-
BMW 420xd M pakiet
Czym się różnią w środku te samochody ? Wymiary zewnętrzne mają prawie identyczne.
-
A6 c7 Avant 3.0 TDI
Jaki jest zakres regulacji zawieszenia pneumatycznego względem seryjnego zawieszenia ? Masz jakieś zdjęcie na którym samochód stoi z najniższym ustawieniem ?
-
Brak badania technicznego - mandat ?
Chyba lepiej iść do urzędu niż patrzeć jak samochód zabierają na lawetę
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Carservice nie garaż Nie zauważyłem na zdjęciu W Holandii byłem zaskoczony w jakich nietypowych miejscach w ścisłym centrum miast są serwisy samochodowe.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ciekawy garaż dla BMW.
-
A6C6 2,7 TDI 210km 20" by Dave
Pomyśl nad wymianą kierownicy na 3 - ramienną.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Dziwne gdybyś robił swój samochód pod mój gust Tak jak piszesz - wyraziłem swoją opinię (odmienną od Twojej i peter22)
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
Opcja nr 2.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Wręcz przeciwnie No comment:facepalm: Dlaczego ? Miałem na myśli, że oszpeciłeś samochód.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Wręcz przeciwnie
-
Sposób na montaż tablic rej. Kradzież.
Przestań niepotrzebnie kombinować i użyj kleju do szyb albo dobrej taśmy dwustronnej. Tablice będą się dobrze trzymać ( żeby je zdjąć będziesz musiał się trochę napracować żyłką wędkarską - w nocy na szybko nikt tego nie będzie robił ). Nie będziesz musiał robić dziur i martwić się rdzą. Nie będziesz miał szpecących nitów, śrubek i ramek.
-
Nietypowa prozba o wycene auta :)
Ile spodziewasz się dostać za swojego ?
-
Sposób na montaż tablic rej. Kradzież.
:facepalm:
-
Sposób na montaż tablic rej. Kradzież.
Przyklej bez ramek na klej do szyb. Będą się mocno trzymać i ładniej wyglądać.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
W NL są zimy ? Jest co najwyżej Zimra
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE