Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

carrera369

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez carrera369

  1. Komu sprezentowałeś tego Eosa ? Żonie czy właśnie jakiejś nastolatce ?
  2. Myślisz, że Gonzol przejmuje się jakimiś opiniami ? Wszystko po nim spływa
  3. Może takie ptaki latają w NL ? Tak jak griga-st obstawim kota
  4. Bardzo ładny kolor Twoje modyfikacje też ciekawe. Jaki rozmiar mają opony na tych 17" ?
  5. Zdecydowanie to jest abstrakcja - za te pieniądze możesz kupić całe R8 Chyba, że traktujesz ten wydech jako dzieło sztuki
  6. Bardzo dobry plan Stary front jest ładniejszy.
  7. carrera369 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Droższy niekoniecznie znaczy lepszy. Nie napisałem że droższe jest lepsze:whistling: Za to sugerujesz, że tańsze (za 45tys.) może być gorsze
  8. carrera369 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    BMW się już znudziło i planujesz powrót do A4 ? Droższy niekoniecznie znaczy lepszy.
  9. Może przegięcie, może nie, ale na pewno jest z najwyższej półki Super kolor
  10. Za co dostałeś bana na a3-club.net ? miałeś odmienne zdanie niż moderator ?
  11. Zrób proszę zdjęcie z boku samochodu na którym będzie widać kolor rotorów.
  12. Możesz zrobić zdjęcie na którym coś widać ? Tzn. z boku samochodu.
  13. Oczywiście sobie trochę żartuję, ale wygląda to, że ona wsiada i jedzie, później siedzi na miejscu pasażera i w końcu znowu wysiada jako kierowca Widzę, że nie tylko ja się czepiam szczegółów
  14. Drugi filmik zdecydowanie lepszy (nie tylko ze względu na atrakcyjną kobietę) Twoja dziewczyna nie ma prawa jazdy czy nie pozwalasz jej jeździć ?
  15. Bardzo ładny kolor Nie podobają mi się ciemne szyby. Widzę, że auto ma dość bogate wyposażenie
  16. stała na allegro najtańsza, zdjęcia z d*py i ta pojemność która dla zwykłego polaka jest wyrokiem ---------- Post dopisany at 21:01 ---------- Poprzedni post napisany at 20:57 ---------- w GTSie jest miękka deska więc nie ma tragedii, półskóra w kuble podgrzewanym jest więc to jakoś wygląda.. w strone audi ? znajdź mi audi w automacie, pb v6, na jakimś fajnym wypasie w tych pieniądzach i min. 2002 r. NIE MA .. priorytety się zmieniły, we wrześniu będe miał córke, a tutaj i bagażnik jest spory i mam ISOFIXa... autko robi mi mój kolega który pracuje w ASO, przebieg i historia potwierdzona w 100 % Twoja kasa Twój wybór jak osobiście jak bym kasy nie miał to bym jeździł 80 b4 a później dozbierał na audi na wypasie. Aby Ci pasowało i Tyś był zadowolony Audi 80 B4 zamiast Vectry C GTS 3.2 V6 ? Do jazdy na co dzień ? Oczywiście każdy ma prawo wybrać co mu pasuje, co lubi i na co go stać. Mimo to bardzo mnie rozbawiłeś.
  17. carrera369 odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Krawężniki właśnie po to są żeby na nie wjeżdżać - zarówno na sportowym i seryjnym zawieszeniu
  18. Na forum jak najbardziej się dyskutuje Nie zapominajmy, że to samochód Mirona
  19. Pewnie wywóz odpadów albo koszenie trawników
  20. a kolega ma chyba jakies kompleksy zwiazane z przyciemnianiem szyb - co watek to tylko nie przyciemniaj, nie oszpecaj itp. Nie mam kompleksów. Mam wyśmienity gust.
  21. Naucz dziecko być twardym a nie miętkim - nie oszpecaj samochodu ciemnymi szybami Ewentualnie zamontuj mu roletki
  22. Po czym poznałeś, że to akurat Twój znaczek ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.